Skocz do zawartości
Nerwica.com

sytuacja awaryjna


kubaM

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za wszystkie rady na pewno z nich skorzystam.dzisiaj mialem calkiem niezly dzien w porownaniu do poprzednich wiec mysle ,ze jakos sobie z tym poradze.skorzystam jednak chetnie z wizyt u tej pani psycholog (jestem w wawy) ,wiec prosze cie benQ o podanie jej numeru telefonu -bede wdzieczny :)

co do rozprawy w sadzie to oni sami zaproponuja mi terapie ,czy powinien zaproponowac to moj adwokat??

dzieki za wszystko oraz pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh;/

 

No więc tak telefon do poradni to 0(22) 827 22 43 pros o wizytę u Pani ani Kuciak...

 

Musisz wiedzieć że jezeli miałes takie akcje po piksach to oznacza ze nie mozesz juz więcej ćpać... tak samo z alkocholem... bo mozesz zrobić sobie jazde... znaczy ze mozesz mieć ataki dreszczy panik i różne inne schorzenia zwiazane z twoim układenm ośrodkowo nerwowym...

 

Co do sprawy w sądzie to jest te4raz nowy artykół co do postępowania w sparawach posiadania srodków odurzających... jak miałeś male ilosci przy sobie to mogą (jeżeli nie udałeś się wcześniej na leczenie) Cię posłać na przymusowy odwyk, Twoja prawniczka może zaproponować rozwiązanie, że bedziesz mieć kuratele pod postacią psychologa (tak mi się zdaje). Jeżeli masz jeszcze troszkę czasu do sprawy to przedewszystkim musisz odstawic całkowicie narkotyki, robić testy laboratoryjne, zeby mieć kwitki ze nie ćpasz, można je robić w szpitalu na Nowowiejskiej. Co do sprawy jeszcze to zależ kiedy się to wydażyło, no i gdzie Cię posłali do sądu, bo jeżeli na marszałkowską to sprawa szybko się odbedzie, a jak do grockiego to masz troszke czasu na załatwienie niezbędnych dowodów, że poddajesz sie leczeniu.

 

Pamiętaj, że sam sobie nie dasz rady z narkotykami. Musisz mieć wsparcie w postaci psychologa, nie dawaj za wygraną, nawet jeżeli sie teraz lepiej poczułeś to nie rób głupstw... bo możesz sobie krzywdę tylko wyrzadzić... Psycholog zaproponuje ci leczenie lekami, i powiem ci że one pomagają, ale nie wolno z nimi pić alkocholu, bo ja piłem i nabawiłem sie nerwicy, i teraz jestem na innych antydepresantach... Jednym słowem troszke przejebane bedzie u Cibie pare miesięcy, ale dasz rade... ja dałem i znam w pizdu osób co wyszło z piguł i jointów. Ciężko jest ale należy sie nie poddawać...

 

Trzym Się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bieże Białko(Amfe) to ma właśnie dokłądnie takie zjazdy po niej jak ty czyli uczucia lęków ja mam znajomków co brali amfe i wszytko luz bajera było do tego jeszcze pili spirytus piwko jarali trawe i skończyło sie tak że każdy sie leczy na gorsze choroby niż nerwica,jeden ma paranoje maniakalne że jak pujdzie do baru czy gdzieś na miasto to myśli że mu kotś coś dosypał do napoju albo że ktoś chce go napaść,coś mu sie przyśni i mu sie wydaje że to było naprawde ,leczy sie w zakładzie psychaitrycznym i miał gorsze sprawy w sądzie niż ty bo mu PZ przybijali ale do puchy nie zjechał bo jest chory a chorba włąsnie mu sie zrobiła od narkotyków.Ja tego świństwa nigdy nie brałem nie biore i nie będe brał bo wiem co się z ludzmi dzieje,na początku luz potem coraz wieksze uzaleznienie coraz gorsze zjazdy po narkotykach i na końcu choroby psychiczne!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×