Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idealny facet wg. was kobiety?


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Wtsraeczy ze facet sprzata SWOJE rzeczy, zmywa po sobie naczynia, wrzuca brudne ciuchy do pralki uklada swoje rzeczy na polkach i juz jest dobrze

 

A kolorowe ma sortować czy wrzucać jak leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrafię składać ubrań nigdy też nie prasowałem mama za mnie to robi a jak żyłem prawie 5 lat samemu to nic nie składałem tylko wrzucałem do szafy,szuflady jak leci a o segregowaniu przed praniem to nawet nie pomyślałem. Ze mnie urodzony lump jest i mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrafię składać ubrań nigdy też nie prasowałem mama za mnie to robi a jak żyłem prawie 5 lat samemu to nic nie składałem tylko wrzucałem do szafy,szuflady jak leci a o segregowaniu przed praniem to nawet nie pomyślałem. Ze mnie urodzony lump jest i mi to nie przeszkadza.

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge prać i segregować, ale niech ten fikcyjny ideał chociaż składa skarpetki w pary. ja nie daje z tym rady, z każdy praniem potwierdza się teoria o tym, że pralka zjada skarpetki :D

ja miałem kiedyś około 30 skarpetek nie do pary i to w ciągu roku, później je wywaliłem a za rok znowu tyle miałem, co miesiąc kupowałem 10 par skarpetek a ciągle mi ich brakowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem artykuł o Miloszu Matuschku. Pracuje jako prawnik i dziennikarz, założył sobie profil na portalu randkowym. Opisał siebie jako człowieka statecznego, inteligentnego, posiadającego stałe źródło dochodu. I co? I nic, na jego anons nie zwróciła uwagi ani jedna kobieta. Już miał usuwać profil, gdy wpadł mu do głowy pewien pomysł. Założył nowe konto, na którym opisał siebie jako połączenie maczo i wieśniaka, dodał zdjęcie z petem w gębie, a jako najważniejszą cechę charakteru podał 43 cm w bicepsie. W krótkim czasie na jego anons odpowiedziało 2000 kobiet. Po doświadczeniach wyciągniętych ze spotkań z nimi napisał książkę "Mężczyzna z grillem szuka kobiety z węglem".

 

Jaki z tego wniosek? Ano taki, że szanse na coś mają mistrzowie kreowania samego siebie, a, że prędzej czy później sprawa się rypnie to już takiemu mistrzowi po osiągnięciu celu jest chyba obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×