Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idealny facet wg. was kobiety?


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

wcale bym się nie zdziwił gdyby kobieta mająca takiego faceta zdradzałaby go z jakimś łajdakiem, prostakiem, typem spod ciemnej gwiazdy żeby odetchnąć od tej wspaniałości ideału. ;)
a w tym czasie kobieta tego pijaka zdradziłaby go z tym ideałem ;)

no to małe romansidło już tworzymy.

Mam w dalszej rodzinie takiego faceta bliskiego ideału zaradny, pracowity, kasiasty, kochający itd wypierze, ugotuje, złota rączka, dosyć przystojny a żona go zostawiła dla jakiegoś biedaka i teraz nie mieszka już w willi nic nie robiąc tylko w jakimś małym mieszkaniu i sprzedaje w mięsnym, a wszyscy wokół nie mogą zrozumieć jak mogła to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. stajemy się ideałem dla drugiej strony?

Stajemy sie dobrym partnerem dla niego.

To nie dobrze jak matka zastępuje rolę Ojca , ale co zrobić w tym przypadku było to wskazane. ;)

nie lapie kontekstu :D Moje dziecko ma ojca

 

facet przystojny, zaradny, inteligentny, empatyczny, opiekuńczy, romantyczny który jest dobry w łóżku, sprząta i gotuje w jednym jest raczej rzadko spotykany a może w ogóle takich nie ma a jak jest to na pewno dawno zajęty.

Takiego jeszcze nie spotkalam :P chociaz moj robi swietne nalesniki czasami..tzn. czasami robi bo swietne sa zawsze

 

-- 19 lis 2012, 21:20 --

 

Mam w dalszej rodzinie takiego faceta bliskiego ideału zaradny, pracowity, kasiasty, kochający itd wypierze, ugotuje, złota rączka, dosyć przystojny a żona go zostawiła dla jakiegoś biedaka i teraz nie mieszka już w willi nic nie robiąc tylko w jakimś małym mieszkaniu i sprzedaje w mięsnym, a wszyscy wokół nie mogą zrozumieć jak mogła to zrobić.

widocznie pozory myla i mial wady , ktorych inni nie widzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to są faceci którzy potrafia wysłuchać kobietę na każdej płaszczyźnie tj. kolega , przyjaciel , mąż i zdjąć olbrzymi ciężar obowiązków z dnia codziennego kobiet i mimo tych zalet nie każda kobieta potrafi docenić takiego osobnika , więc po co budować ideały.

 

No tak ale moze oprocz tych niewatpliwie cennych zalet sa nudni. monotematyczni, kiepscy w lozku, bez wlasnych zainteresowan, nie majacy nic do powiedzenia itd. ..skoro jednak kobiety ich nie chca

 

Candy14 90% kobiet posiada wszystkie cechy, które wymieniłaś, no może poza "nie mający nic do powiedzenia"

 

Nie ma co fantazjować na temat ideałów. Jak to mówią każda potwora znajdzie swojego amatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zresztą po co miałaby go zdradzać skoro gość jest zawsze ok, i jest dobry w łóżku :mrgreen: ?
jak wyżej napisano. żeby spróbować czegoś bardzije 'brudnego' ;p ;)

Z facetem dobrym w łóżku można spróbować czego się tylko chce. Przynajmniej to zawsze było jedno z moich łóżkowych kryteriów i jestem szczęśliwa mając zapewnioną jazdę bez trzymanki.

 

Nie ma co fantazjować na temat ideałów. Jak to mówią każda potwora znajdzie swojego amatora.

Dlatego wyraźnie każda pisze, co dla niej oznacza ideał. I zostawiamy sobie pewien margines błędu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście liczba ideałów, czy osób zbliżonych do ideałów w świecie jest ograniczona: facet przystojny, zaradny, inteligentny, empatyczny, opiekuńczy, romantyczny który jest dobry w łóżku, sprząta i gotuje w jednym jest raczej rzadko spotykany a może w ogóle takich nie ma a jak jest to na pewno dawno zajęty.

Cho przy mnie to przeciętny facet prezentuje się jak ideał ;)

a nie uważacie że taki ideał jest tak idealny że aż nudny ;) ?

A czy to nie jest tak, że idealność ideału polega na tym, że wcale nie jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cechy,które wyszczególnił carlosbueno (fajna ksywka :D ), można nabyć albo wydobyć z siebie i pielęgnować ..z inteligencją jest trudniej ale myślę, że facet potrafi, tylko musi mieć dla kogo.

 

Ja tam tez nie jestem idealny, ale miałem szczęście spotkać na swojej drodze wartościową osobę, dla której warto pracować nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oksytocyna - hormon cementujący związek. Kobiecy estrogen dodatkowo potęguje aktywność tego hormonu.

I wszystko jasne 8)

 

Ooo wielka oksytocyno, dziękuję ci za to co robisz dla nas mężczyzn. Gdyby nie ty bylibyśmy skazani na wieczną tułaczkę i brudne skarpety. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sylwetki sa wg was idealne?

 

Ja lubie sylwetke sportowa, moze byc tez lekki paker. Szesciopak i bice musza byc he, he. Wzrost 180-186 cm.

Idealny mezczyzna utrzymywalby mnie, dawal czesto prezenty, nie wymagal za to w zamian seksu ani sprzatania, prania itp. Nie wtracalby sie za bardzo w moja przestrzen zyciowa. Na pewno nie domator, tzn. zeby zycie z nim bylo ciekawe jakies podroze, wyjscia i te sprawy. Musi lubic koty. Musi mi sie podobac, zadbany, czysty. Fajnie jakby mial tatuaze :105:

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sylwetki sa wg was idealne?

 

Ja lubie sylwetke sportowa, moze byc tez lekki paker. Szesciopak i bice musza byc he, he. Wzrost 180-186 cm.

Idealny mezczyzna utrzymywalby mnie, dawal czesto prezenty, nie wymagal za to w zamian seksu ani sprzatania, prania itp. Nie wtracalby sie za bardzo w moja przestrzen zyciowa. Na pewno nie domator, tzn. zeby zycie z nim bylo ciekawe jakies podroze, wyjscia i te sprawy. Musi lubic koty. Musi mi sie podobac, zadbany, czysty. Fajnie jakby mial tatuaze :105:

 

:lol:

nic z tego nie spełniam nawet za wysoki jestem ;) ale koty lubię przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sylwetki sa wg was idealne?

 

Ja lubie sylwetke sportowa, moze byc tez lekki paker. Szesciopak i bice musza byc he, he. Wzrost 180-186 cm.

Idealny mezczyzna utrzymywalby mnie, dawal czesto prezenty, nie wymagal za to w zamian seksu ani sprzatania, prania itp. Nie wtracalby sie za bardzo w moja przestrzen zyciowa. Na pewno nie domator, tzn. zeby zycie z nim bylo ciekawe jakies podroze, wyjscia i te sprawy. Musi lubic koty. Musi mi sie podobac, zadbany, czysty. Fajnie jakby mial tatuaze :105:

 

:lol:

w skrócie jesteś typową tipsiarą :D

na pewno nie musi mieć fajnego auta? awansujesz na blacharę :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sylwetki sa wg was idealne?

 

Ja lubie sylwetke sportowa, moze byc tez lekki paker. Szesciopak i bice musza byc he, he. Wzrost 180-186 cm.

Idealny mezczyzna utrzymywalby mnie, dawal czesto prezenty, nie wymagal za to w zamian seksu ani sprzatania, prania itp. Nie wtracalby sie za bardzo w moja przestrzen zyciowa. Na pewno nie domator, tzn. zeby zycie z nim bylo ciekawe jakies podroze, wyjscia i te sprawy. Musi lubic koty. Musi mi sie podobac, zadbany, czysty. Fajnie jakby mial tatuaze :105:

 

:lol:

 

to był żart ja myslę... mam nadzieję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×