Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idealny facet wg. was kobiety?


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

nic z tego nie spełniam nawet za wysoki jestem ;) ale koty lubię przynajmniej.

 

oka, biore :D

 

Zdaje sobie sprawe z tego, ze to sa "blacharskie" wymagania, ale pisalam to na serio. W koncu pytanie jest o ideal. Coz ja poradze, ze wole szesciopak od brzucha piwnego? Pieniadze a raczej ich wydawanie daje mi szczescie, a sama pracowac nie chce wiec fajnie by bylo jakby sponsorowal moje zachcianki. Samochod moze byc byle jaki, moze nawet na hulajnodze sie poruszac, wazne zeby mi jakies fajne autko kupil :mrgreen:

 

ale zebyscie sie tak nie cisnieniowali napisze, ze nigdy nie mialam zadnego chlopaka a co dopiero w namiastce takiego jak opisuje :P i nie szukam, ale pomarzyc mozna, co nie... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochod moze byc byle jaki, moze nawet na hulajnodze sie poruszac, wazne zeby mi jakies fajne autko kupil

hehe :D

Ale na kobiety to szkoda dobrego nowego auta. Będzie nowe do pierwszego parkowania.

-- 22 lis 2012, 00:24 --

 

W koncu pytanie jest o ideal.

Czyli jesteś zwykłą dziewczyną która marzy o byciu blacharą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, wystarczy że facet by dawał co miesiąc pare tysiaków (bądź więcej) i znikał z widzenia,tak by było najprościej :mrgreen:

Poza tym,większość aż tak bardzo kasiastych niema czasu pindolić się by mieć 6-paki itp (ewentualnie sportowcy,itp),wiecznie zawalenie robotą i zarabianiem kasy.

Jedyne takowe "jednostki", to właśnie chyba sportowcy światowej klasy,może niektórzy biznesmeni z większą ilością wolnego czasu,aktorzy : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, wystarczy że facet by dawał co miesiąc pare tysiaków (bądź więcej) i znikał z widzenia,tak by było najprościej :mrgreen:

To sa minimalne wymagania. Kobiety sa juz tak rozbestwione ze chca seksu kilka razy w tygodniu ( kto temu sprosta), adoracji, romantycznych wyjazdow tylko we dwoje, komplementow, wielkiej garderoby i pieniedzy na jej zapelnienie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w skrócie jesteś typową tipsiarą :D

na pewno nie musi mieć fajnego auta? awansujesz na blacharę

 

Nie zgodzę się z Tobą , Kto to jest typową tipsiarą ? Takie kobiety są bardzo zadbane , z feministycznymi poglądami , są wartościowymi kobietami wiedzą na czym stoją i zaliczam je do kobiet których trzeba szanować w/w kobiety nie mają nic wspólnego z materializmem , to zwykły stereotyp który mówi iż kobieta nosząca tipsy jest blacharą. :bezradny:

 

Nana13 Piszę Ojciec z wielkiej litery aby pokreślić iż spełnia funkcję nie do zastąpienia przez kobietę.

Oczywiście masz prawo podjąć decyzję o życiu bez dzieci ,ale pytanie czy Ty będziesz wtedy ideałem kobiety w oczach mężczyzn , moim ideałem napewno nie będziesz.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Chłopy co jest z Wami , jak facet może nie chcieć dzieci ? Nie rozumiem tego przecież dzieci nie gryzą , czego się boisz , że sobie nie poradzsz w nowej roli , na klatę i do przodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Chłopy co jest z Wami , jak facet może nie chcieć dzieci ? Nie rozumiem tego przecież dzieci nie gryzą , czego się boisz , że sobie nie poradzsz w nowej roli , na klatę i do przodu. ;)
patrzę na mojego ojca, sfrustrowanego, pracującego bez przerwy i mi się odechciewa utrzymywania rodziny...

wolę zarabiać 1000 zł, nie mieć samochodu, ale nie pracować w miejscu którego nienawidzę od rana do wieczora.

 

ale może jak będę miał więcej kasy to zmienię zdanie.

 

i tak, boję się że sobie nie poradzę.

i nie wiem czy chcę żeby moje dzieci żyły na tym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana13 Piszę Ojciec z wielkiej litery aby pokreślić iż spełnia funkcję nie do zastąpienia przez kobietę.

Oczywiście masz prawo podjąć decyzję o życiu bez dzieci ,ale pytanie czy Ty będziesz wtedy ideałem kobiety w oczach mężczyzn , moim ideałem napewno nie będziesz.. ;)

 

ja jestem raczej anty ideałem kobiety :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zbyt odpowiedzialny aby ze swoim brakiem odpowiedzialności mieć dzieci.

 

Chyba nie będziesz całe życie powtarzał ,że jesteś nie odpowiedzialny i szukał w sobie mechanizmów obronnych , pomyśl i rzeczy możesz osiągnąć będąc dla kogoś potrzebnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×