Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idealny facet wg. was kobiety?


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że niewiele napisano postów, o które chodziło autorowi wątku, więc może coś skrobnę.

 

Lubię facetów pewnych siebie i swoich racji, świadomych swojej wartości (ale umiejących przyznać się do błędu), stąpających twardo po ziemi. Mających cel i dążących do niego, obowiązkowa chęć rozwoju i pomysł na to. Nie przepadam za ludźmi stojącymi w miejscu. Koniecznie poczucie humoru podobne do mojego, bo to najbardziej zbliża ludzi :) Poza tym dużą uwagę zwracam na stosunek faceta do jego mamy oraz do dzieci i zwierzaków.

Chęć posiadania mnie na własność i zazdrość faceta dyskwalifikują. Tak samo jak głupota, szpanerstwo i nieobycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię facetów pewnych siebie i swoich racji, świadomych swojej wartości (ale umiejących przyznać się do błędu), stąpających twardo po ziemi. Mających cel i dążących do niego, obowiązkowa chęć rozwoju i pomysł na to.

czyli de facto mężczyzn idealnych :P

 

-- 16 lis 2012, 13:55 --

 

oh nie mówię że nie :) ale jednak nie będzie ich zbyt wielu. Szczególnie umiejętność przyznania się do błędu i chęć rozwoju to cechy które wydaje mi się że u panów są rzadko spotykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, wymienione przeze mnie cechy nie determinują braku wad, jednak to, co wymieniłam, jest dla mnie najbardziej istotne i na resztę przymykam oko.

 

-- 16 lis 2012, 13:57 --

 

oh nie mówię że nie :) ale jednak nie będzie ich zbyt wielu. Szczególnie umiejętność przyznania się do błędu i chęć rozwoju to cechy które wydaje mi się że u panów są rzadko spotykane.

Jeden taki jest moim ex, drugi - mężem. A znam jeszcze kilku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię jak facet jest pewny siebie, ale zbyt często wtedy są zakochani w sobie, towarzyszy temu jakaś taka arogancja, egoizm... A tu chodzi o to, żeby znał swoją wartość, ale nie skupiał się tylko na niej, żeby dostrzegał również inne, równie "piękne" wartości. Zresztą on może się doceniać, ale mnie ma bardziej od siebie! :P I ma to być człowiek z kulturą. :mrgreen: I żeby jego głos mnie podniecał. :lol:

 

Śmiejcie się, śmiejcie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, wymienione przeze mnie cechy nie determinują braku wad, jednak to, co wymieniłam, jest dla mnie najbardziej istotne i na resztę przymykam oko.

Masz rację. Dla mnie w sumie to ideał to idealny partner dla nas, a nie ideał w ujęciu obiektywnym (takie nie istnieją). Więc nie wyklucza posiadania wad (byle nie były uciążliwe)

 

-- 16 lis 2012, 14:05 --

 

Monar, girl anachronism, czyli nie każdy facet to świnia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój facet +

powinien być z zamiłowania masażystą

+ trochę więcej cierpliwości, zrozumienia

= ideał normalnie :)

 

Z zewnętrznych rzeczy to lubię duże, ciemne oczy, męski głos = mój facet

 

Z charakteru poczucie humoru, wrażliwość, szacunek, umiejętność sprawienia, że kobieta czuję się przy nim bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem zaprzeczeniem ideału bo jestem bałaganiarzem, wybitnie mało pewnym siebie, mówię bardzo cicho i niewyraźnie i do tego brak mi cierpliwości :mrgreen::evil: nic dziwnego że wszystkie kobiety ociekają ode mnie ba ja nawet się nie zbliżam do żadnych żeby ich nie zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, zacznij po sobie sprzątać... i wgl jeśli chcesz miec kobitkę, to musisz zmiany zacząc od SIEBIE.

to, ze bałaganiarz jesteś - możesz to zmienić, a przynajmniej możesz problem zminimalizować.

 

-- 16 lis 2012, 13:46 --

 

tylko siebie jesteśmy w stanie zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mało kto lubi sprzątać...

ale jak się ma w domu kogoś, kto ucieszy się na widok czystości i Cię pochwali, to to mobilizuje...

jakbyś już spróbował się trochę zmienic, znalazł kobietę, zamieszkał z nią, to miałby kto Cię mobilizować.

nie mówię, żebyś sprzątał wszystko, jak leci...

ale takie podstawowe rzeczy --> jak np. umycie naczyń, choćby tylko po sobie.

a sprzątasz swój pokój ?

 

-- 16 lis 2012, 13:53 --

 

(bo z tego co wiem, mieszkasz z rodzicami?)

 

-- 16 lis 2012, 13:54 --

 

wiesz... jak ja sprzątam, pomagam rodzicom i im jeszcze za mało jest ( a robię wystarczająco! ) i mnie za to krytykują, że za mało, to też nie chce mi się sprzątac...

 

ale jak uszłyszę, że dobra córeczka, zrobiła to i to, to to mnie motywuje.

 

-- 16 lis 2012, 13:56 --

 

nie mówię, że dziewczyna będzie Cię za to chwalic, ale będzie zadowolona, dumna... a to widac. po uśmiechu, zadowoleniu. to jeszcze bardziej motywuje, niż słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inteligentny, z poczuciem humoru, odpowiedzialny, troskliwy, hmm taki, ktory daje kobiecie odczuc, ze szalenie go pociaga:)..dobrze tez jakby mial klate owlosiona 8) ( ale to juz taki moj mały fetysz:x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, zacznij po sobie sprzątać... i wgl jeśli chcesz miec kobitkę, to musisz zmiany zacząc od SIEBIE.

to, ze bałaganiarz jesteś - możesz to zmienić, a przynajmniej możesz problem zminimalizować.

 

-- 16 lis 2012, 13:46 --

 

tylko siebie jesteśmy w stanie zmienic

zmienić nawyk z bałaganiarza na sprzątacza to jeszcze pół biedy. spróbuj zmienić swój głos na męski to jest dopiero wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtsraeczy ze facet sprzata SWOJE rzeczy, zmywa po sobie naczynia, wrzuca brudne ciuchy do pralki uklada swoje rzeczy na polkach i juz jest dobrze

no, ale mało który to robi, przynajmniej... znam chyba tylko jednego, co robi to, co napisałaś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×