Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Agasaya, a może... może jest ten 1% prawdopodobieństwa... że jemu chodziło nie tylko o seks? Że Ty to tak odebrałaś, a tak naprawdę po prostu mu się bardzo podobasz (dlatego nie umiał trzymać rąk przy sobie), ale nie tylko to, że chciałby z Tobą po prostu być? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, widzisz ja mam tendencje do testowania facetów, jak to zauważyła Monika :roll: zwykle testuję tak długo aż znajdę dziurę w całym... i chyba tak było również tym razem... zaprosiłam go do domu więc nic dziwnego że liczył na seks i próbował...

zasugerowała mi również to co kto już tu pisał, że może on nie potrafi w inny sposób okazać uczuć...

dokładnych sugestii nie przytoczę ale pamiętam sens...

muszę to przetrawić...

i spotkam się z nim... co mi szkodzi spróbować...

 

chęć zemsty była podyktowana zranieniem... i od początku wiedziałam że to głupie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brak słów jak chciałaś dać mu d...y by go sprawdzić.

to była ironia... :roll: ja pier...

 

Mushroom, nie no jasne... brak mi słów na to że przez chwilę pomyślałam że moja przyjaciółka może mieć rację ;) doceniam jego szczerość

 

inbvo, powiedziałam... to i trochę więcej... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, ale mówi się, że jak faceci nawiązują kontakty z kobietami, to przeważnie w celu: seksu i zaspokojenia swojej przyjemności. Tak najczęściej dzieje się na różnego rodzaju serwisach randkowych, gdzie prawie każdy facet szuka tam tylko seksu, dlatego oni tak często zasypują wiadomościami kobiety, ponieważ wydaje im się, że mogą wymusić od kobiet seksu...ale są w dyżym błędzie. Ja akurat nie lubie takich typów nachalnych, którzy w taki sposób oczekują seksu od kobiet, bo to jest prymitywne z ich strony. Tutaj mam taką uwagę do wszystkich kobiet-aby uważały na takich typów, miały swój rozum i były ostrożne...Ja jestem za kobietami, oczywiśćie poza takimi, które same chętnie szukają seksu z pierwszym lepszym, bo takie kobiety się nie szanują i same tracą swoją wartość. Mi się podobają porządne, mądre i poważne kobiety, a nie jakieś takie "rozrywkowe", które nie mają swojego zdania i powagi życiowej.

 

-- 06 paź 2012, 23:11 --

 

I żeby to jeszcze takie typy były wolne, bez zobowiązań, a jest też tak, że są w związkach małżeńskich, mają dzieci i na boku nawiązują kontakty z innymi kobietami, by domagać się romansu i seksu. Dla mnie to jest draństwo i nieszanowanie swoich żon, oraz wiernośći. Ja nie rozumiem, dlaczego ludzie tak postępują i robią z kogoś głupka? Zresztą jak się poznaje kogoś na czatach czy portalach to trzeba do tego podchodzić z wyczuciem, z rozwagą, bo tam ludzie (a szczególnie faceci) kłamią i ściemniają. Wcale te wszystkie portale czy serwisy randkowe nie są takie dobre, no bo co z tego, że rejestruje się tam setki tysięcy ludzi, jak oni nie wiedzą, czego tam szukają i po co tam właściwie są...Raczej dla dobrej zabawy. Sam mam kilka takich portali randkowych w internecie, więc wiem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus a Ty co chcesz ugrać Tym swoim postem ?

 

-- 07 paź 2012, 00:19 --

 

Agasaya głowa do góry nie ma co sie łamać, najważniejsze ze Ty sama była wobec siebie ok, na resztę nie mamy żadnego wpływu, a każdy ma prawo wyboru swojego postępowania. To tez należy uszanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie, że to nie jest nic złego, pod warunkiem, że tacy ludzie są naprawdę wolni. Mi odpowiadałby seks bez zobowiązań, jeśli miałbym do niego szczęście, a nie mam. No i też musiałbym poznać normalną kobietę, która z własnej chęci chciałaby uprawiać ze mną seks, ponieważ ja nie uznaję zmuszania kobiet do seksu i nigdy tak nie robiłem, a są faceci, którzy oczekują seksu na siłę, nawet wtedy, gdy kobieta nie ma na to chęci, co chyba jest nie na miejscu?

 

-- 06 paź 2012, 23:41 --

 

Ja nigdy nie szukałem na siłę seksu, choć mi go brakuje. Skoro nie mam szczęścia do kobiet, to nie mam też seksu, więc muszę się z tym pogodzić, bo jakie mam wyjście? Jednak trzeba mieć jakieś zasady moralne w sobie. Seks piękny jest przyjemny tylko wtedy, gdy on jest w uczuciu, dobrowolny, niekoniecznie w miłośći. Ja desperatem seksualnym nie jestem i być nie chce, a inni jak chcą takimi być, to ich sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×