Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba raczej z Tobą jest coś nie tak, wiesz? Co Ty widzisz dziwnego w moim poście? Normalnie napisałem na ten temat. A jaka jest Twoja opinia na ten temat, co? Co masz ciekawego do napisania tutaj?

 

-- 07 paź 2012, 09:49 --

 

No właśnie szukanie tego seksu na siłę nie jest dobrym rozwiązaniem, bo niby gdzie go szukać? Ja z AGENCJI TOWARZYSKICH nie korzystam, nigdy nie korzystałem, ponieważ nigdy nie płaciłbym za seks. Wolę mieć seks czysty, z uczuciem, z zadbaną i wartościową kobietą, a jeśli nie mam takiego seksu, to trudno. Są ludzie, którzy nie wytrzymują seksualnie, ponieważ brakuje im seksu i zaczynają świrować na tym punkcie, więc szukają go gdzie popadnie, rejestrują się w internecie w poszukiwaniu seksu lub korzystają z AGENCJI TOWARZYSKICH. A dla mnie są to desperaci seksualni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja opinia jest zupełnie inna, swego czasu sporo korzystałem z takich portali, z racji że moja praca związana jest z prawie całodziennym siedzeniem przed komputerem.

I jakoś trafiłem na tych portalach sporo ludzi, którzy nie zarejestrowali się na nich, z potrzeby szukania seksu. Także Twoje uogólnienie wydaje mi się mocno przesadzone.

 

Więc nie pisz, że napisałeś prawdę o tych portalach czy też osobach tam bywających, co najwyżej wyraziłeś swoje zdanie, swoją racje.

A racja jest jak"dupa" - każdy ma swoją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdziłem, że tam każdy szuka tylko seksu czy zabawy, ale że sporo jest tam takich ludzi, rozumiesz? Ja też korzystam z portali randkowych i jakoś nie trafiam tam na odpowiednie osoby. A sporo kobiet tam do mnie pisało i co z tego...Tu chodzi o to, by poznać kogoś i taką znajomość utrzymywać też realnie, bo samo kontaktowanie się na portalu to chyba trochę za mało. A może być tak, że kontakt się urwie po jakimś czasie i co wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja nie uogólniam tego w tej sprawie, przyjacielu. Jedni szukają tam normalnej znajomośći, inni tylko chwilowej znajomośći, a jeszcze inni tylko seksu i tak to wygląda. Zresztą ja często przeglądam portale randkowe, z chęcią czytam opisy kobiet i uwierz mi, że sporo kobiet wyraża się negatywnie o facetach rejestrujących się tam, z tego względu że właśnie wielu facetów tam szuka raczej "przygody" i do tego wypisują w wiadomośćiach głupoty tym kobietom. To chyba o czymś świadczy, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zarejestrowany na kilku portalach, ale ja tam nie jestem dla zabawy, tylko traktuję poważnie nawiązanie znajomośći. Jestem np.na popularnym portalu "Sympatia.pl" z ONETU. Mam też dwa niepłatne portale, które cieszą się dużo większą popularnośćią, gdyż są niepłatne. Większość portali jest płatna, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja nie uogólniam tego w tej sprawie, przyjacielu. Jedni szukają tam normalnej znajomośći, inni tylko chwilowej znajomośći, a jeszcze inni tylko seksu i tak to wygląda. Zresztą ja często przeglądam portale randkowe, z chęcią czytam opisy kobiet i uwierz mi, że sporo kobiet wyraża się negatywnie o facetach rejestrujących się tam, z tego względu że właśnie wielu facetów tam szuka raczej "przygody" i do tego wypisują w wiadomośćiach głupoty tym kobietom. To chyba o czymś świadczy, nie?

 

 

No rozumiem, wiesz ogólnie kobiety mają to do siebie, że negatywnie wypowiadają się o facetach :P W końcu są z Wenus a my z Marsa :)

Uważam jednak, że nie ma znaczenia czy to portale, czy dyskoteka, czy ulica, czy nawet kościół wszędzie znajdziemy takich co szukają przygód, seksu, ale i tak co szukają czego innego, np. skarbów, pieniędzy ...

 

A czy wypisują głupoty nie wiem, ale jak domniemam, po prostu są bezpośredni, wiedzą czego chcą i czego szukają, więc piszą wprost, kobieta nie musi na to reagować.

Swoją drogą, wystarczy popatrzeć ile jest kobiet szukających znajomości ze wsparciem materialnym tzw. sponsoring.

 

Więc nie uważam by był to problem przypadły tylko facetom :) Demokracja dała nam tą możliwość, że możemy sami wybierać, czego chcemy i jak chcemy. I gdy się trafi na drugą osobę, która będzie chciała tego samego - to nie widzę w tym żadnego problemu.

Niestety tak to jest, że często za nim trafimy trochę czasu miła, i kilka pomyłek się zalicza. W końcu rzadko kto, ma na czole wypisane swoje oczekiwania, często też ludzie nie potrafią rozmawiać wprost o tym o co im tak naprawdę chodzi, często właśnie sami siebie okłamują przyjmując maskę i mówiąc zupełnie coś innego, no bo na początku ponoć nie wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, bo kiedy podchodzisz na zasadzie "znajde tu zone" to mozesz sie przejechac. Takie portale sa po to, zeby nawiazac znajomosci niekoniecznie na powaznie a jezeli trafi sie jakas perelka to czemu nie? Tam jest taki tygiel ludzki, ze jak kazda laske ktora do Ciebie zagada bedziesz traktowal jak potencjalna kandydatke to potem jak bonus bedziesz plakal , ze nie ma juz porzadnych dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, na portalach nie ma raczej poważnych ludzi, bo jest to dobre miejsce do robienia sobie z kgoś żartów. Tutaj chodzi o to, żeby być konkretnym w znajomościach i wiedzieć, czego się chce. Bo na portalach przeważnie ludzie nie wiedzą, czego szukają, dlatego są takie problemy z nawiązaniem znajomośći. Liczy się to, gdy ma się takie same oczekiwania od siebie i traktuje się coś poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest OKcupid. Głównie dlatego, że jedzie na różnych testach osobowości, pytaniach, itd.

Jest fajnie jak np. człowiek znajduje osobę kompatybilną w 96 procentach, o dobrze zapowiadających się rysach twarzy a potem może sobie przejrzeć odpowiedzi na pytania i np. stwierdzić, że jest to osoba która jak będzie źle w związku to zamiast formalnego rozstania będzie za plecami szukać nowego faceta.

Albo że jest wrogiem ideologicznym klasy A XD .

Bardzo wygodna rzecz :] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow miałem kiedyś konto na jakimś portalu randkowym gdzie właśnie te zgodności w procenatach były sparwdzane wg mnie to lipa raz zawsze można naściemniac a po drugie im zależy aby jak najwięcej osób miało podobne zgodności żeby interes się kręcił. Zresztą ja np mam duże rozbieżności pomiędzy moimi poglądami a ich realizacją i wychodziło mi że pasują mi jakieś zaradne życiowo, karierowiczki które takich ludzi jak ja mają głęboko w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tutaj na forum nawet nikt nie przypuszcza, jak ja potrafię żartować...To, że ja piszę poważnie na postach w temacie, nie znaczy, że nie żartuję w rzeczywistośći. To tylko się może tak wydawać, a relacje z ludzmi mam jak najlepsze w życiu, ha ha!

 

-- 07 paź 2012, 19:25 --

 

W ogóle portale randkowe są nastawione na zyski. Z tego żyją. No to kto chce ze mną pożartować na jakiś temacik fajny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×