Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak nie skonczyc w psychiatryku ?


Gość patgaret

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie, że chorób psychicznych jest... sztuk jedna - schizofrenia, zresztą do dzisiaj oficjalnie nie jest niby chorobą... no, ale co publikacja, opinia lekarska, wykaz ICD, to inne zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam stwierdzoną zaburzezenia psychoefektywne ale nigdy nie slyszalem glosow i takich tam

 

nie biore lekow juz bo mam przepisany ''Rispolept'' on fatalnie działa nie jest to mi potrzebne wogole

brałem go pare miesiecy ale przestałem bo po nim chcialem z okna skoczyc tak działa na mnie

w trosce o swoje zycie przestalem to brac

 

mam 33 lata juz

 

psychiatra w nienawosci nawpisywal mi glupot w wypisie ten stad z miasta bo niekocham swoich rodzicow

najbardziej był zdenerwowany na mnie jak nie wiedzialem ile moi rodzice maja lat

wpisal mi ze słysze głosy i widze jakies rzeczy ktore nie istnieja co jest totalna bzdurą

wiedzialem bym gdybym slyszal glosy a jezdze samochodem itd

 

musialem jechac do szczecina ze szczecina mam normalny wypis nie wiem co zrobic z tym psychitra z miasta

 

chce stac uciec wreszcie od tych chorych ludzi

 

mam nadzieje ze nie znajdzie sie zaraz fachura co bedzie mi wmawial ze slysze glosy itd

mam wypis ze szczecina zupelnie czysty

 

do pseudofachowcow co beda mi wmawiac ze to prawad moge wrzucic tu oba wypisy

 

-- 10 sie 2012, 05:35 --

 

najgorsze jest to ze oba szpitale zlamaly prawo bo zastrzeglem sobie nie inforomowanie nikogo o mojej chorobie

a matka mi mowi ze ona dzwonila do obu szpitali i mowi ''na poczatku nic nie chcieli mi mowic bo zastzregles sobie ale potem zaczeli'' :/:/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×