Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kinky Kylie, niby ćwiczę, ale miałam pół roku przerwy i przez ten czas kondycja poszła, a kilogramy przyszły. Obecnie się trochę ogarniam, ale i tak bez szału się czuję. Okres mi się zbliża, więc jeszcze do tego mam brzuch, jak balon...

 

Też mam dietetyczną colę, ale to jest zło i narzędzie szatana, bo od tych słodzików się człowiek głodny robi (bo organizm się nastawia, że dostaje cukier, a tu lipa :mrgreen: ).

 

A Ty coś ćwiczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może....,teraz przyjdzie jesień,wahania ciśnienia i pewnie naszego nastroju.Pewnie,że fajnie,że masz pracę,rozerwiesz sobie,a samo to ,że musisz wyjść i pięknie wyglądać poprawia nastrój.

 

 

Ja zawsze polecam terapię - mi pomaga na zły nastrój.

Jeśli chcecie podaje namiary na dobrego psychoterapeutę.

Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może....,teraz przyjdzie jesień,wahania ciśnienia i pewnie naszego nastroju.Pewnie,że fajnie,że masz pracę,rozerwiesz sobie,a samo to ,że musisz wyjść i pięknie wyglądać poprawia nastrój.

 

 

Ja zawsze polecam terapię - mi pomaga na zły nastrój.

Jeśli chcecie podaje namiary na dobrego psychoterapeutę.

Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, z tym w-fem to nawet rozumiem :(

A może rower albo rolki?

 

pisanka, nie martw się, na pewno masz jeszcze szybszą przemianę materii po maratonie :D

 

no własnie nie wiem, bo ja ogólnie mam kiepską przemianę materii i nie wiem w jaki sposób ją przyspieszyć :/ ale dzisiaj robię sobie dzień 'dna', bo jestem bezrobotna. od jutra stanę na nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinky Kylie, z tym w-fem to nawet rozumiem :(

A może rower albo rolki?

 

pisanka, nie martw się, na pewno masz jeszcze szybszą przemianę materii po maratonie :D

 

no własnie nie wiem, bo ja ogólnie mam kiepską przemianę materii i nie wiem w jaki sposób ją przyspieszyć :/ ale dzisiaj robię sobie dzień 'dna', bo jestem bezrobotna. od jutra stanę na nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×