Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Mi lekarz sam wypisal sedam do anafranilu, ale nie wiem czy nie ma.

 

jak tam działa ten solian prawidłowo? ja już nic nie mieszam, bo robie sobie tylko burdel w synapsach,

2 tygodnie tylko sertraliny a odstawienie masakryczne ... uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Seba, przeciez klomi to najgorszy (najlepszy) serotoninowiec :D teoretycznie najgorszy zamulacz. Ale jak paro jeszcze gorzej zamula to nie chce go probowac.

Dlaczego zamulacz? przeciez kopie po nordrenalinie równo:)

 

Po 4 miesiącach juz znacznie zmniejsza się działanie pobudzające, wykrakałeś :( albo to triticco ? albo jeszcze skutki odstawienia sertraliny?

 

Cholera wie burdlu se tylko narobiłem w synapsach , a mogłem nic nie ruszać jak było dobrze..

 

-- 31 sty 2018, 20:49 --

 

Takie zycie, albo energia i natrectwa albo zamula bez natrectw.

 

No mi ten zen szen 3w1 oprawił libido , koncentracje i energie przy zamulaczu parkosetynowym,

ale co za tym idzie i NN się nasiliły..:(

 

niestety nie możemy w tej chorobie niczym się pobudzac...bo pobudzony układ współczulny = pobudzenie natręctw..

Zostaje nam wieczna zamuła na tych lekach?:(

 

JAk ktoś nie ma NN to zazdroszę bo mogą sobie jeść te żeń szenie, czy dodawac pobudzające neuroleptyki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem solian w pobudzajacej dawce i nie ma zmian w kwestii natrectw, wrecz jakby normalniej sie czuje. Ale te pobudzenie szybko mija, biore juz 10 dni i moze z tego ze 2 bylem fajnie pobudzony. Aczkolwiek on tak dziala bardziej "w tle", bo nie jestem tak zmulony jak na samym fevarinie.

 

-- 01 lut 2018, 01:17 --

 

Seba, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to jest taka sytuacja, ze natrectwa to najgorsze co moze byc. Wole zamule i spokoj z natrectwami, niz te oglupiajace obsesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem solian w pobudzajacej dawce i nie ma zmian w kwestii natrectw, wrecz jakby normalniej sie czuje. Ale te pobudzenie szybko mija, biore juz 10 dni i moze z tego ze 2 bylem fajnie pobudzony. Aczkolwiek on tak dziala bardziej "w tle", bo nie jestem tak zmulony jak na samym fevarinie.

 

-- 01 lut 2018, 01:17 --

 

Seba, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie to jest taka sytuacja, ze natrectwa to najgorsze co moze byc. Wole zamule i spokoj z natrectwami, niz te oglupiajace obsesje.

Dokładnie, mysli zabijają, przez nie to wszytko, chociaż już nie wiem czy one wywołują lęk czy odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Znalazłem takie coś w necie na temat picia alkoholu w trakcie leczenia anafranilem

 

"Alkohol może zwiększać działanie sedatywne trójcyklicznych leków przeciwdepresyjnych, ich stężenie we krwi oraz ryzyko ortostatycznego niedociśnienia"

 

-- 01 lut 2018, 22:47 --

 

Znalazłem takie coś w necie na temat picia alkoholu w trakcie leczenia anafranilem

 

"Alkohol może zwiększać działanie sedatywne trójcyklicznych leków przeciwdepresyjnych, ich stężenie we krwi oraz ryzyko ortostatycznego niedociśnienia"

 

Wypiłem 2 piwa niedawno już mi wywiało je z dupy, ciśnienie mam 135/100 puls 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslacy, ortostatyczne spafki cisnienia pegaja na tym, ze spada cisnienie podczas gwaltownego pkdnoszenia sie itd. (ciemno w oczach i te sprawy) a nie ze spada cisnienie ogolnie.

 

Ja na anafranilu chlalem rowno i nie mdlalem.

Zreszta ogolnie na anafranilu alkohol dzialal na mbie najnormalniej, wlasciwie jakbym nic nie bral, bo na eseserajach to rozne jazdy sa. Najgorzej na fevarinie, zero frajdy z picia, bezsennosc, mdlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam picia na anafranilu, traci on swoje działanie i zeby na nowo zatrybił to trwa to min 14 dni, lekarz to potwierdził

 

Więc jak ktoś popija se weekendami to teoretycznie niweluje dzialanie leku :D

Natrętnik Ty chyba tak miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam picia na anafranilu, traci on swoje działanie i zeby na nowo zatrybił to trwa to min 14 dni, lekarz to potwierdził

 

Głupota, a dlaczego akurat 14 a nie 10 czy 7 ?

Ja piłem 10 dni temu, czułem się potem źle max 3 dni, do póki kolejne porcje klomipraminy ponownie nie przywrócą stanu wyjściowego.

Ale 14 dni to z dupy wzięte, to można podpiąć pod pseudo-teorię, prawda leży po środku.

Akurat ja wolę picie dużo kawy na klomipraminie bo fajnie to pobudza i czuć odrobinę tą dopaminę która zaczyna buzować, ale to szybko mija, stąd trzeba nakurwiać 3-5 kaw dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam picia na anafranilu, traci on swoje działanie i zeby na nowo zatrybił to trwa to min 14 dni, lekarz to potwierdził

 

Głupota, a dlaczego akurat 14 a nie 10 czy 7 ?

Ja piłem 10 dni temu, czułem się potem źle max 3 dni, do póki kolejne porcje klomipraminy ponownie nie przywrócą stanu wyjściowego.

Ale 14 dni to z dupy wzięte, to można podpiąć pod pseudo-teorię, prawda leży po środku.

Akurat ja wolę picie dużo kawy na klomipraminie bo fajnie to pobudza i czuć odrobinę tą dopaminę która zaczyna buzować, ale to szybko mija, stąd trzeba nakurwiać 3-5 kaw dziennie.

 

dr Psycho Trapens ... ok może inaczej ile tego alkoholu wypiłeś?

Bo ja jak pije to do odcięcia pół litra wódki + 2-3 piwa, więc może o innym stężeniu alkoholu mówimy:)

 

Co do kawy popieram w 100%, anafranil fajnie mixuje sie z kofeiną, ta chwila dopaminki... no cudo..

jak normalnie kawa na mnie nie działa tak przy anafranilu czuje taką energię i dopaminę , radość

Tylko tak jak mówisz trzeba napierd.. kilka kaw dziennie, ale jeśli to cena za taką fajną dopaminkę? chyba warta ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam picia na anafranilu, traci on swoje działanie i zeby na nowo zatrybił to trwa to min 14 dni, lekarz to potwierdził

 

dr Psycho Trapens ... ok może inaczej ile tego alkoholu wypiłeś?

Bo ja jak pije to do odcięcia pół litra wódki + 2-3 piwa, więc może o innym stężeniu alkoholu mówimy:)

 

Co do kawy popieram w 100%, anafranil fajnie mixuje sie z kofeiną, ta chwila dopaminki... no cudo..

jak normalnie kawa na mnie nie działa tak przy anafranilu czuje taką energię i dopaminę , radość

Tylko tak jak mówisz trzeba napierd.. kilka kaw dziennie, ale jeśli to cena za taką fajną dopaminkę? chyba warta ceny?

 

a no to przepraszam, nie miałem na myśli picia kasacyjnego, moim zdaniem takie się nie opłaca,

bo wtedy kac jest już wyczuwalny i nieprzyjemny, organizm jest ostro zajechany wtedy.

moim zdaniem takie picie się nie opłaca, ja tam wolę 3-4 piwa + dobre towarzystwo + pozytywne nastawienie.

 

tak, kawa działa w porządku, w towarzystwie muszę się napić by było lepsze skupienie w rozmowie,

oczywiście unikam picia częstego, bo ciśnienie skacze, stąd różnie zaczynam ją dawkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a no to przepraszam, nie miałem na myśli picia kasacyjnego, moim zdaniem takie się nie opłaca,

bo wtedy kac jest już wyczuwalny i nieprzyjemny, organizm jest ostro zajechany wtedy.

moim zdaniem takie picie się nie opłaca, ja tam wolę 3-4 piwa + dobre towarzystwo + pozytywne nastawienie.

 

tak, kawa działa w porządku, w towarzystwie muszę się napić by było lepsze skupienie w rozmowie,

oczywiście unikam picia częstego, bo ciśnienie skacze, stąd różnie zaczynam ją dawkować.

 

Tak 2-3 piwka to 2 dni i jest ok, no właśnie takie picie kasacyjne jest wyniszczające bo organizm bardzo długo dochodzi do siebie, to samo działanie klomipraminy

Mi też po kawie ciśnienie skacze, więc odliczam czas min 4 godz między jedną a drugą, żeby się to nie kumulowało,

U mnie kawa podczas rozmowy z kimś jest obowiązkowa, umysł wtedy jest jasny, bystry, klomipramina dłużej przetrzymuje kofeinę .

 

 

Dr Psycho Terpens widze , że bierzesz też Pregalbinę, powidz mi jak ona działa w mixie z Klomipraminą?

Bierzesz na stałe czy doraźnie?

Jak ona na Ciebie działa?

Mam często ważne spotkania i wtedy mam niestety uczucie spięcia, lęku, i potrzebuje coś dołożyć co mnie wyluzuje , żebym nie był taki spięty bo aż się rozmawiać nie da..:/

Czy pregalbina ma takie działanie? na fobie i lęki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Psycho Terpens widze , że bierzesz też Pregalbinę, powidz mi jak ona działa w mixie z Klomipraminą?

Bierzesz na stałe czy doraźnie?

Jak ona na Ciebie działa?

Mam często ważne spotkania i wtedy mam niestety uczucie spięcia, lęku, i potrzebuje coś dołożyć co mnie wyluzuje , żebym nie był taki spięty bo aż się rozmawiać nie da..:/

Czy pregalbina ma takie działanie? na fobie i lęki?

 

Ja Pregabalinę biorę aktualnie doraźnie, bo stwierdziłem że tak działa po prostu lepiej, biorę mniej więcej co drugi dzień dawkę 300-450mg.

Działa na mnie ona jak słabe benzo, czyli typowo uspokajająco.

Możesz wypróbować pregabalinę ale nie powiem Ci czy ona akurat będzie Ci w stanie pomóc, bo to indywidualna kwestia.

Generalnie ona działa trochę na fobie i na lęk uogólniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Psycho Terpens widze , że bierzesz też Pregalbinę, powidz mi jak ona działa w mixie z Klomipraminą?

Bierzesz na stałe czy doraźnie?

Jak ona na Ciebie działa?

Mam często ważne spotkania i wtedy mam niestety uczucie spięcia, lęku, i potrzebuje coś dołożyć co mnie wyluzuje , żebym nie był taki spięty bo aż się rozmawiać nie da..:/

Czy pregalbina ma takie działanie? na fobie i lęki?

 

Ja Pregabalinę biorę aktualnie doraźnie, bo stwierdziłem że tak działa po prostu lepiej, biorę mniej więcej co drugi dzień dawkę 300-450mg.

Działa na mnie ona jak słabe benzo, czyli typowo uspokajająco.

Możesz wypróbować pregabalinę ale nie powiem Ci czy ona akurat będzie Ci w stanie pomóc, bo to indywidualna kwestia.

Generalnie ona działa trochę na fobie i na lęk uogólniony.

 

 

Dzięki , no własnie chcę spróbować, też doraźnie jak wiem , że będzie stresujący dzień i jakies spotkanie, bo czasem i klomipramina nie daje rady wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

U mnie dalej bez zmian anafranil jest moim ósmym lekiem który mi nie pomógł 7 tydzień już go biorę, już sam nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×