Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

weź benzo jakieś i się odpręż , wymień mi jakie leki bierzesz ?

Ketrel 100 na wieczór, od kilku dni citalopram 20 mg, pregabalina 150 rano.

Wenle po jakichś dwóch miesiącach odstawilem kilka dni temu nagle 150 mg bo się okazało że już nie mam

No i pregabaline zmniejszył em z 300 też kilka dni temu i mam brać aż mi się skończy...

Dziś przyleciała siostra, nie gadam z nikim, odpowiadam jednym słowem jak ktoś zapyta, czuje się okrutnie.... Tego się nazwać nie da.. Czy może być tak że już zawsze będę przerażony całymi dniami? Budzę się spocony i po chwili chce mi się krzyczeć płakać, wyjebac przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może zwiększ dawkę pregabaliny do 450-600 mg w dwóch dawkach podzielonych z rana i w po południu lub wieczorem bo ona ma okres półtrwania jakieś 6-8h ,a z tą wenlą to chłopie co ty odpierdzielasz jak może się lek skończyć ? wtedy lecisz biegiem na pogotowie po 18.00 ale oni zazwyczaj nie przedłużają recept i kręcą nosem jak się nie uda to na pogotowie to szpitala psychiatrycznego i muszą ci wypisać

 

-- 11 lut 2018, 22:09 --

 

jak zmieniłeś sobie z dnia na dzień 150 mg wenlafaksyny na citalopram to nie dziwię się twojego stanu ale to twoja wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo matka mnie budzi zawsze i daje leki ostatnio.. Wróciłem od lekarza i dowiedziałem się że już nie ma... Mieszkam w takiej dziurze że nic nie załatwię, mogę załatwić benzo od rodzinnego, dość długo brałem pregabaline 300 i jak może trochę na lęki tak ostatnio już też nic nie dawała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedłeś do lekarza i czego nie ma ? lekarza czy nie chciał ci wypisać recepty ? bo nie rozumiem

 

-- 11 lut 2018, 22:16 --

 

Załatw receptę na wenle i do niej wróć jak parę dni dopiero bierzesz inny lek , co prawda tydzień -dwa pocierpisz ale z powrotem po tym czasie wróci do działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie leki zmieniam to też mam pogorszenie ,a czasami nawrót objawów chorobowych i jestem taki pojebany wtedy ,że jak wykonuje rytuał chodząc po pokoju czasem parę godzin i prawie mi się udaje ,a ktoś mi wejdzie i w tym przeszkodzi to lepiej wtedy nie chciał byś być w jego skórze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo jak mi ktoś wtedy przerwie to się rytuał nie liczy i muszę od nowa go robić :( ,a te kompulsje są czasem bardzo schematyczne , złożone i bardzo czasochłonne , wszystko musi być perfekcyjnie w odpowiednim porządku powiedziane bez nawet jąknięcia czyli w zasadzie z perspektywy 3 osoby gadam sam do siebie w kółko to samo dopóki mi się uda chodząc po pokoju

 

-- 12 lut 2018, 00:27 --

 

,a jak tego nie zrobię osiągając apogeum kurwicy bo mi się nie udaje i dodatkowo nie mam zajęcia to się złamuje i biorę coś doraźnego na uspokojenie żeby zmniejszyć natężenie lęku i niepokoju ale właśnie przez te zaburzenia obsesyjno-kompulsywne one pośredniczą w rozwoju uzależnień w moim przypadku i gdybym na to nie cierpiał miałbym większą kontrole

 

-- 12 lut 2018, 00:30 --

 

czasem po prostu pierdolnę głową w ścianę i mam chwilową ulgę w odczuwaniu lęku i niepokoju bo skupiam się na bólu , ale rzadko dochodzę do tego typu zachowań , raczej w wieku młodzieńczym to było i wtedy przepisywano mi od razu doraźnie żebym brał 0,5 mg rysperidonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba az tak, takie 100 % natrectwa ? Dalej gadasz do sciany, zatrzymujesz filmy i takie tam ? Kurde, przeciez to chociaz troche powinno sie wyciszyc, nawet na malej dawce franka. A moze sprobuj te 50 mg fevarinu dorzucic. Ale nie wiem czy jest sens, bo ten mix warzywi tak samo. Ale mi z dnia na dzien przeszly natrectwa po implementacji fevarinu 50 mg. Musisz sam zdecydowac, na czym Ci najbardziej zalezy. Bo niestety zeby natrectwa byly znosne, albo male, to ttzeba poswiecic dobre samopoczucie ogolne. Ja sie z tym powoli godze. Co ja bym dal zeby byc na mixie wenli + mirta, entuzjazm od samego rana, czlowiek spiewa przy goleniu. No ale co, natrectwa mnie dopadly na tym szybko, bardzo szybko.

 

 

Natrętnik, az , że do ściany to nie, ale coś tam mrucze do siebie , nie moge nic oglądać ani czytac. To jest najgorsze,

zatrzymuje się cofam strony i wszystko na głos analizuje co było . To samo film pauzuje i na głos analizuje co sie wydarzyło.

Anafranil mam 150mg, jak próbowałem wyżej to nordrenalina tak kopała, że natręctwa zwiększyły sie x 2

 

Dziwne, bo Anafranil to niszczyciel NN :(

 

Może ten Solian musi się rozkręcić? czy powinien od razu działać? natręctwa trochę zmniejszył za to zwarzywił tak , że nie potrafię się wysłowić czy skupic na czymkoliwiek.

Tak to ja nie chce to już wole te natręctwa i kontaktować. Co z tego, że NN mniejsze jak jestem warzywem , wyłącza kompletnie mózg więc i natręctwa...

 

Może spróbuje ten fevarin 50? ale boje się , że też zwarzywi, jak taki mix u Ciebie działał?

 

-- 12 lut 2018, 22:34 --

 

Ja to jetem udany, wróciłem do lekarza,mówie , że solian mnie zwarzywił i przypisał mi pregabalinę. Ktoś to bierze do anafranilu? na nerwicę natręctw raczej kiepsko ale na lęki? fobie? pomaga? dawkę mam brac 75mg rano i 75mg wieczorem, czy to mała czy duża dawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Byłem dziś u magika anafranil mam odstawić i brać zylaste olenzapina, jak ten lek mi nie pomoże to mam iść do szpitala, już dziś mi chciała dać skierowanie ale się nie zgodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
Byłem dziś u magika anafranil mam odstawić i brać zylaste olenzapina, jak ten lek mi nie pomoże to mam iść do szpitala, już dziś mi chciała dać skierowanie ale się nie zgodziłem.

 

a jakie masz rozpoznanie, jakie objawy ?

 

zaburzenia lękowe i depresyjne, objawów naprawdę sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

zaburzenia lękowe i depresyjne, objawów naprawdę sporo

 

a próbowałeś wysokich dawek paroksetyny albo escitalopramu ?

benzodiazepiny jakoś pomagają ?

 

Brałem paro w dawce 40 mg i escitopram 15 bez poprawy. Benzo działa ale dla mnie słabo.

 

Ja na lęki tez fevarin polecam w duzej dawce. Praktycznie mam najmniej lękow (a raczej w ogole), niz przy wszystkich lekach jakie bralem. Porownywalnie bylo u mnie tylko na mixie 225 klomi + 200 trittico.

 

Wątpię aby mi faverin pomógł ze względu na to że już przerobiłem 8 leków przeciwdepresyjnych i żaden mi nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na lęki tez fevarin polecam w duzej dawce. Praktycznie mam najmniej lękow (a raczej w ogole), niz przy wszystkich lekach jakie bralem. Porownywalnie bylo u mnie tylko na mixie 225 klomi + 200 trittico.

 

NAtrętnik te 225 klomi nie nakręcało Ci natręctw?

trzeci raz cholera próbuje z tą dawką i zawsze to samo, mocno pobudza układ współczulny co nasila lęki i natręctwa,

a tritico w takiej dawce daje jeszcze serotoninowe przymulenie

Resumują jestem zwarzywiony z nasilonymi lękami i natręctwami. Chyba nie o to tu chodziło

Dodatkowo od 2 dni próbuje Pregalabinę 2x 75mg ale oprócz jeszcze WIĘKSZEGO zwarzywienia i zamulenia nie czuje nic więcej

A tak ją lekarz wychwalał , że pobudzi, zmniejszy leki napięcie ...nic z tego.. chyba, że się rozkręci?

 

Natrętnik jak przechodziłęś na wenle i od razu na max dawke? zastanawiam się nad wenlą 300mg, od tego momentu ponoć działa aktywizująco.

czy Ciebie pobudziało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem brać klomi z trittico jeszcze tydzień,jeśli nie będzie nic pozytywnego się dziać to wchodzę na olanzapinę.

 

ja zmieniłem ten mix na klomi z pregabaliną , jest mocna zamułka na razie, ale lęki poszły w niepamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

wchodzę na olanzapinę.

 

uważam to za złą decyzję .

Neuroleptyki to już (według mnie )ostateczność do spacyfikowania się, ew. w " ataku " psychozy .

 

No po 8 lekach przeciwdepresyjnych które mi nie pomogły raczej innego wyjścia nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olanzapina jako neuroleptyk atypowy jest bardzo dobra pod warunkiem łączenia ją z lekiem antydepresyjnym ,który powinien wtedy być podstawą , biorąc ją 5 mg na noc przed snem będąc na 150 mg wenlafaksyny miałem mniej obsesji i lepsze działanie przeciwlękowe w ciągu dnia niż na samej 300 mg wenlafaksyny,z tym że niestety przez jej działanie oreksjogenne u kogoś kto ma z 10 kg nadwagi taka alternatywa niestety odpada, uważam że potencjalizuje działanie przeciwlękowe/antydepresyjne leków antydepresyjnych tak samo jak kwetiapina ,a i działa też szczególnie w kwestii stabilizacji nastroju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×