Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Bye bye przygoda z fevarinem, niestety w pracy przedstawiciela handlowego jego dzialanie jest nie do przyjecia. Dopoki siedzialem w domu bylo ok, ale do ludzi sie nie nadaje. Czlowiek jest zbyt pierdolowaty i zakrecony. Wracam do starego, solidnego dla mnie mixa klomi + trittico + fluanxol z bonusem jako baclofen, tym razem nie bede chlal na tym mixie. Wlasnie poszla na noc pierwsza dawka 75 klomi + 50 trazodonu. Nie bawie sie w branie samej klomi jak przy drugim podejsciu, tylko od razu mix. Mam nadzieje ze natrectwa sie nie nasila na poczatku, tylko sie wszystko utrzyma, a pozniej moze polepszy, kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bye bye przygoda z fevarinem, niestety w pracy przedstawiciela handlowego jego dzialanie jest nie do przyjecia. Dopoki siedzialem w domu bylo ok, ale do ludzi sie nie nadaje. Czlowiek jest zbyt pierdolowaty i zakrecony. Wracam do starego, solidnego dla mnie mixa klomi + trittico + fluanxol z bonusem jako baclofen, tym razem nie bede chlal na tym mixie. Wlasnie poszla na noc pierwsza dawka 75 klomi + 50 trazodonu. Nie bawie sie w branie samej klomi jak przy drugim podejsciu, tylko od razu mix. Mam nadzieje ze natrectwa sie nie nasila na poczatku, tylko sie wszystko utrzyma, a pozniej moze polepszy, kto wie.

 

witamy z powrotem wśród klomiprominobiorców :)

 

Ja obecnie jestem 150mg anafranil+ 150 pregabelina, było straszne zamulenie, ale wywaliłem triticco i jest lepiej,

Boje sie niestety, że tolerancja sie wyrobi na prege i będę znów w punkcie wyjścia

 

NAtrętnik Ty tak swobodnie skaczesz po tych lekach, skąd Ty masz te recepty? że to co chcesz to sobie dodajesz,? :angel:

 

-- 24 lut 2018, 08:31 --

 

225 pogarszało lęki, na 150mg tez jest ciezko, pregabalina w ogole nie działa, trittico coś tam ledwo.

 

dokładnie,.. musimy znaleźć jakiś dobry lek do klomi, który wyciszy te lęki, bo poza tym klomi robi swoją robotę..:-/

 

Ja wywaliłem triticoo z mixa bo to mnie zamulało jak sie okazało w trixie klomi-prega-triticco.

 

Co ciekawe prega mnie usypia tak samo dobrze w nocy.

Tylko już czuje po tygodniu, że słabnie działanie pregi na 150mg.. bez sensu będzie zwiekszac i zwiekszać jak i tak się tolerancja wyrobi.. do kitu takie cos..

 

a jak u Ciebie z kawa? dalej piszesz często? ja pije 3 mocne i pomaga na zamuleniu+ dodaje troche tej dopaminki. Co ciekawe długo sie utrzymuje po wypiciu kawy,

bo zwykle to mogłem wypic kawę i iśc spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomi+miansa, dobre na depresje, ale NaSSa niekoniecznie nadaje sie na NN, wrecz wydaje mi sie ze je nasila. Przynajmniej mirtazapina. Trittico z kolei wzmacnia anafranil w NN, tak przynajmniej twierdzi moj lekarz.

 

Seba, mam zaswiadczenie u rodzinnego od psychiatry, gdzie mam wpisane klomi i fevarin, oraz benzo. Nawet nie umawiam sie na wizyte tylko zostawiam w recepcji kartke jakie leki chce i na drugi dzien odbieram recepty. Dopisalem sobie trittico i tez wypisali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomi+miansa, dobre na depresje, ale NaSSa niekoniecznie nadaje sie na NN, wrecz wydaje mi sie ze je nasila. Przynajmniej mirtazapina. Trittico z kolei wzmacnia anafranil w NN, tak przynajmniej twierdzi moj lekarz.

 

Seba, mam zaswiadczenie u rodzinnego od psychiatry, gdzie mam wpisane klomi i fevarin, oraz benzo. Nawet nie umawiam sie na wizyte tylko zostawiam w recepcji kartke jakie leki chce i na drugi dzien odbieram recepty. Dopisalem sobie trittico i tez wypisali :D

 

haha dobre,:) zazdroszczę tego, że masz tak prosto.. ja musze czekac na wizytę

Co do triticco nie zauwazyłem róznicy na NN jak brałem z klomi i jak odstawiłem.

 

Obecnie klomi+ pregabalina, bo klomi działa za mocno prolękowo:-/ ale po tygodniu juz się wyrabia tolerancja na pregabalinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak moj organizm swietnie toleruje ten lek, zero ubokow pierwszego dnia. A wystartowalem od razu ze 150 mg. 75 na noc i dzis rano. Czuje sie wrecz lepiej, jedyne co czuje to ciemno przed oczami przy gwaltownych ruchach, ale w koncu zaczalem dwa leki na raz, powodujace ortostatyczne spadki cisnienia, takze nie szokuje mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w środę po 225mg klomi tak popizgał lęk że do tej pory jak o tym pomyślę to mi się słabo robi.

szkoda że tylko on działa skutecznie na depresję i ocd ale powoduje też anorgazmię.

 

mam to samo hehe i pokornie wracam do 150.. cholerne lęki się włączaja tak, że myslałem że sie schowam do mysiej dziury.

i jak tu spróbować 300 mg? :-/ chciałem sprawdzic max dawkę ale no nie da sie

 

-- 25 lut 2018, 08:55 --

 

Ja zmieniłem 50 mg paroksetyny na 300 mg klomipraminy + 100 mg doksepiny z dnia na dzień na dawkę docelową maksymalną i nie mam żadnych skutków ubocznych :roll: nie ma co się chwalić

a jak lęki? ja nie moge wskoczyć na 225 bo nasila okrutnie lęki :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ułatwia zasypianie, redukuje ilość przebudzeń w ciągu nocy i nie mam męczących snów w tym koszmarów sennych, reguluje rytm okołodobowy dodatkowo wzmacnia działanie przeciwlękowe klomipraminy :) teraz tego nie odczuwam bo biorę parę dni ale wiem jak ten miks działa, ponieważ już go niejednokrotnie testowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie sam mój miks w podpisie , nie mam lęków bo codziennie biorę 100 mg doksepiny i 300 mg pregabaliny ( zmniejszyłem dawkę z 600 mg ) i 5 mg klorazepanu

 

7 leków? i jak funkcjonujesz teraz na tym mixie??

 

-- 25 lut 2018, 15:23 --

 

jak to jest z dopamina na klomi? nordernalina jest i kopie ok, ale co z dopamina? jaka jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie sam mój miks w podpisie , nie mam lęków bo codziennie biorę 100 mg doksepiny i 300 mg pregabaliny ( zmniejszyłem dawkę z 600 mg ) i 5 mg klorazepanu

 

7 leków? i jak funkcjonujesz teraz na tym mixie??

 

-- 25 lut 2018, 15:23 --

 

jak to jest z dopamina na klomi? nordernalina jest i kopie ok, ale co z dopamina? jaka jest różnica?

 

Ktos bierze wellbutrin ? pomaga on na dompamine ? pisze, że na dopamine i nordrenalina, ale nordrenaliny to ja mam az zanadto przy klomipraminie:)

fluanxol czy wellbutrin, co bardziej zadziała na sama dopaminę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fluanxol czy wellbutrin, co bardziej zadziała na sama dopaminę?

 

lepszy bedzie ten flupentiksol, bo on ustabilizuje działanie dopaminy, bupropion nie dość że jest słabszy to jeszcze droższy a i tak niczego nie gwarantuje.

niektórych bardziej pobudza amisulpryd niż flupentiksol, ale to indywidualna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem i to i to do klomi. Fluanxol swietnie kopal z rana, wellbutrinu 300 mg na raz z rana nawet nie czulem.

 

-- 25 lut 2018, 16:34 --

 

Mnie przy klomi solian zamulal ostro, a fluanxol przeciwnie.

 

-- 25 lut 2018, 16:41 --

 

Powiedzcie, czy to mozliwe zeby Anafranil po 3 miesiecznej przerwie dzialal od razu ? Bo zmienilem leki z dnia na dzien, od razu do dawek docelowych i zero leku, niepokoju, pogorszenia nastroju, a wrecz przeciwnie, nie odczulem w ogole przeskoku poza pozytywnymi efektami, czyli wiecej powera, zniknela sennosc. Jedyne co to mega nieprzytomny jestem z rana po trittico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz to trittico do 50-75mg, po co ci az 100mg ?

 

na mnie anafranil tez dziala odrazu, po okolo 2-3h od zazycia mi wchodzi.

 

a jak zażywasz rano czy wieczorem>?

 

ja wróciłem do całej dawki 150mg wieczorem bo brany z rana mocniej zamula przez dzień.. a tak to i sen lepszy :)

 

-- 26 lut 2018, 23:31 --

 

fluanxol czy wellbutrin, co bardziej zadziała na sama dopaminę?

 

lepszy bedzie ten flupentiksol, bo on ustabilizuje działanie dopaminy, bupropion nie dość że jest słabszy to jeszcze droższy a i tak niczego nie gwarantuje.

niektórych bardziej pobudza amisulpryd niż flupentiksol, ale to indywidualna sprawa.

 

dzięki za porade to napomkne lekarzowi.. amisulpiryd to solian? wszystko byle nie to

czułem sie po nim tragicznie ospały i otepiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zarzuciłem 50 mg doksepiny + 300 mg trazodonu + większą dawkę chlora + 300 mg karbazepiny i mnie ululało ,a teraz pomimo wstania jestem zmęczony senny i otępiały czyli nie do życia :( najlepiej to 150-200 mg trazodonu jak jem i maksymalnie 50 mg chlorprotiksenu ,a jak chce wstać o 6.00 nad ranem to ~ 25 mg chlorprotiksenu tylko ,że częściej się przebudzam i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×