Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy co rozumiec przez lepsze samopoczucie. Samopoczucie lepsze, ale natrectwa wygraly.

 

 

Samopoczucie, tzn, czy aktywizowało Cię, czy nie byłeś zamulony , boje się tych natręctw tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak łatwo mówić ...ciężej zrealizować u fobika który boi się ludzi ... jedynie czuje się komfortowo na 300-600 mg pregabaliny + benzodiazepinach + baklofenie i w nowym tygodniu spotykam się z piękną kobietą ciekawe co z tego będzie , na pewno będę pod wpływem tych leków no ale ile tak można na dłuższą metę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna kobieta z nami nie wytrzyma, ja też próbowałem z zaburzonymi osobami i okazywało się, że jestem zbyt ujebany lekami by móc być "emocjonalnym" w związku, inna sprawa to utrata libido itd...

darowałem sobie takie poszukiwania, takie rzeczy stoją już raczej poza zasięgiem naszych przećpanych beretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pozostaje na to jedynie nadzieja ,która umiera ostatnia , a uważam że pomimo brania leków jestem strasznie emocjonalny i wrażliwy , nieraz potrafię się rozpłakać przy dziewczynie jak dowiedziałem się,że jedna ma problemy z sercem i czeka ją operacja...i mam dopiero 22 lata ,a nie jak ty Jacku 34 , jestem zresztą już pijany/ućpany więc nie traktuj tego jako atak ja idę zaraz spać... też zresztą nie odpuszczaj tylko staraj się coś nowego poznawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie ja jedna kolekcjonuję tabsy na czarną godzinę. Uzbierałam ich dokładnie 410 .

Zawsze mnie zastanawiało jedno - jak połknąć tyle tego naraz bez konieczności popicia cysterną wody? W najgorszych mentach zastanawiałam się nad przyrządzeniem kaszki.

Ech, za czasów leków pierwszych generacji nie byłoby konieczności przejadania się.

 

-- 20 lut 2018, 01:25 --

 

Musi być jakiś miły sposób, pewnie na forum na h by wiedzieli :)

 

Jest, musi ktoś Ci zapodać parę gramów. Kiedyś nałogowo czytałam forum na h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deadundead :?

 

Panowie, kiedy i on, i ona są chorzy, to jest naprawdę ciężko. Jeden musi dźwigać drugiego akurat kiedy ma ten 1% siły więcej od tamtego. Ja od lat choruję i się leczę, mój mąż zaczął mieć kilka lat temu problemy, które nasiliły się po śmierci naszego synka. Nie jest z nim tragicznie, ale potrzebuje pomocy. Gdy tylko ja byłam chora, on bardzo mnie wspierał, aż za bardzo. Teraz on nie jest w stanie, zazwyczaj to ja go podtrzymuję, choć mu też zdarza się mi pomóc i chwała mu za to. Co do zrozumienia, jego depresja jest inna od mojej i wcale nie tak łatwo ten inny typ zrozumieć. On jest zmęczony, nie ma na nic siły, a ja jestem egzystencjalno-malancholijna. Dajemy radę, ale wymaga to dużo większego zaangażowania i wrażliwości, na którą nie zawsze mamy siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie to rzadkie okazy ,a jak już to są zajęte więc ciężko z tym ,żeby kogoś znaleźć z podobnymi problemami co ja ,a chciałbym naprawdę ...
jest na fejsie jedna zamknięta grupa, 25000 użytkowników, poznałem tam spoko dziewczynę, póki co i tak gówno z tego bo do niczego się nie nadaje.

Grupa dla chorych, zsburzonych to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem już ze wenla działa na dopaminę od 300mg

a jak wygląda to przy klomipraminie? czy ktoś wie?

Od jakiej dawki działa na dompanie /nordrenalinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie sie wyczerpała nordrenalina a biorę 150mg+ prege 150mg

Może przez to dodatnie pregi takie zamulenie naszło, a miało aktywizować :-/

 

-- 20 lut 2018, 20:44 --

 

Najciekawsze jest to że sama klomipramina nie likwidowała natręctw ani trochę, a dodanie pregi zredukowało o je o 80% , to dopiero zagadka!

ale kosztem okrutnego przymulenia..coś za coś.. może przez te zamulenie mózg nie ma sił już na żadne myśli, zwłaszcza te natrętne.

Motywacja zerowa, zmuszam się do wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się zmuszam do wszystkiego ale to wina 50 mg paroksetyny na brak napędu , energii i motywacji do działania ale skoro nie mam na niej objawów chorobowych i mi pomaga to nie będę nic modyfikował dawek ewentualnie za parę miesięcy do 40 mg zejdę

 

ja brałem 60mg 15 lat:) bo lekarz kazał mi trwać.. wiecej z tego forum wyniosłem cennych informacji niż od lekarza to ciekawe dopiero.

 

Brałeś klomi w dawce 300mg z tego co pamiętam? Jak się na tym czułeś?

Mam lekarza za miesiąc, więc chce jeszcze wykorzystać ten klomi maksymalną dawkę by się upewnić , że na pewno juz nie działa

 

na 300mg pobudza czy zwarzywia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim miałem dużo napędu,energii i motywacji do działania dzięki czemu biegałem codziennie po 6 km , schudłem z 90 kg na 80 kg jednak jest ALE słabo działała wtedy przeciwlękowo , byłem zalękniony wśród ludzi z objawami somatycznymi ,a wystarczyło wypić głupie 2 piwka i to przybierało się do kolosalnych rozmiarów na następny miesiąc czasu z czego na takiej paroksetynie wystarczyło parę dni po dwóch piwkach i dochodziłem do siebie więc sam sobie odpowiedź... na ocd działała średnio , na depresje bardzo dobrze , na objawy lękowe słabo , klomipramine brałem 3-4 lata z innymi TCA , z czego rok na dawce 300 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim miałem dużo napędu,energii i motywacji do działania dzięki czemu biegałem codziennie po 6 km , schudłem z 90 kg na 80 kg jednak jest ALE słabo działała wtedy przeciwlękowo , byłem zalękniony wśród ludzi z objawami somatycznymi ,a wystarczyło wypić głupie 2 piwka i to przybierało się do kolosalnych rozmiarów na następny miesiąc czasu z czego na takiej paroksetynie wystarczyło parę dni po dwóch piwkach i dochodziłem do siebie więc sam sobie odpowiedź... na ocd działała średnio , na depresje bardzo dobrze , na objawy lękowe słabo , klomipramine brałem 3-4 lata z innymi TCA , z czego rok na dawce 300 mg

 

przedewszystkim miałem dużo napędu,energii i motywacji do działania dzięki czemu biegałem codziennie po 6 km , schudłem z 90 kg na 80 kg jednak jest ALE słabo działała wtedy przeciwlękowo , byłem zalękniony wśród ludzi z objawami somatycznymi ,a wystarczyło wypić głupie 2 piwka i to przybierało się do kolosalnych rozmiarów na następny miesiąc czasu z czego na takiej paroksetynie wystarczyło parę dni po dwóch piwkach i dochodziłem do siebie więc sam sobie odpowiedź... c

 

 

Dzieki za cenne informacje.. u mnie problem z tym, że ile razy wskakuje na 250mg to zawsze musze schodzić, po prostu jest kompletnie zlękniony ,

u mnie:

na ocd - bardzo bardzo słabo

na depresje- słabo

na lęki - ok ale tylko dawka max 75mg

 

aktywizacja : zerowa,

zamulenie - du że

 

Zachwalałem, bo o dziwo przez 3 miesiące fajnie działała z triticco, i co najwa żniejsze. nie zamulała , nie spłycała uczuć,

 

Chyba spróbuje 300 mg , j=chce sprawdzic potencjał do końca,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chyba jadę do domu i poproszę o klomipramine, dziś niby stwierdzono że jestem w lepszej kondycji psychicznej i dali mnie na piętro, śmierdzi kurwa, dwie sale po kilkanaście łóżek, jak na wojnie, nawet jak mi to powiedzieli to nie mogłem nic zrobić bo lekarki już nie było.... Co to ma kurwa być, wolę w domu się męczyć i niebawem skończyć ze sobą, kurwa czuję się tak samo jak nie gorzej a teraz to już w ogóle, tylko pistolet mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie radzę sobie już z lękiem po klomipraminie, ten lęk się wahał od dawna, ale teraz mocniej zaatakował. Nie mogę brać benzo bo dopiero co je odstawiłem. A tylko klomipramina pomaga mi na depresję i częściowo na obsesje. Więc jestem w dupie, muszę się chloroprotyksenem gasić, by nie być taki roztrzęsiony, ale to nie jest idealne i w pełni skuteczne rozwiązanie. Także nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seba1502,
Pokarm nie wpływa istotnie na dostępność biologiczną, może nieznacznie opóźniać wchłanianie i wydłużać tmax. tmax klomipraminy wynosi 2–6 h, natomiast N-demetyloklomipraminy – 4–14 h. Z białkami osocza wiąże się w ok. 97,6%. Główny szlak metabolizmu klomipraminy polega na demetylacji z utworzeniem czynnego metabolitu, N-demetyloklomipraminy i zachodzi przy udziale kilku izoenzymów cytochromu P-450, głównie CYP3A4, CYP2C19 i CYP1A2. Klomipramina i N-demetyloklomipramina ulegają hydroksylacji przy udziale CYP2D6. t1/2 klomipraminy wynosi 12–36 h (średnio 21 h), natomiast w przypadku przedawkowania może ulec znacznemu wydłużeniu. Średni t1/2 N-demetyloklomipraminy wynosi 36 h.

 

https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=456

 

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie radzę sobie już z lękiem po klomipraminie, ten lęk się wahał od dawna, ale teraz mocniej zaatakował. Nie mogę brać benzo bo dopiero co je odstawiłem. A tylko klomipramina pomaga mi na depresję i częściowo na obsesje. Więc jestem w dupie, muszę się chloroprotyksenem gasić, by nie być taki roztrzęsiony, ale to nie jest idealne i w pełni skuteczne rozwiązanie. Także nie wiem co robić.
'

 

u mnie tak działała sama,. ale triticco to stabilizowało a teraz prega

 

zamulenie okrutne mija, a to dzięki wywaleniu triticco, więc to jednak był ten cholerny zamulacz w tym triplu klomi-tritico-prega

 

co dziwne prega pieknie mnie usypia w nocy....a co dziwniejsze zredukowało mi natręctwa o 50%.. boje sie, że to tylko chwilowe

Pisaliscie, że działanie pregi mija..wyrabia sie tolerancja.. więc nie robie sobie nadziei , że to będzie trwać

Dzwoniłem do lekarza , że ja chce wenle bo nie wytrzymam na zamuleniu, kazał wywalić triticoo.. i zamulenie faktycznie zmalało

 

No i najwazniejsze, lekarz zakazał chocy 1 piwa przy tym mixie, za kazdym razem, jak sie napije, a piję wtedy spora ilość alkoholu to działanie klomipraminy zanika na około 3 tygodnie..sprawdzone za kazdym razem po 3 tygodniach powoli wraca normalne działanie klomipraminy, więc dalej twierdze, że lekarz wie najlepiej.

 

-- 23 lut 2018, 19:26 --

 

dr. Psycho Trepens jaka dawke bierzesz? u mnie tez działa prolękowo sama klomipramina , stąd mix z triticoo a teraz z pregabalina, które mają za zadanie uspokajac te lęki..

3 razy próbowałem wejść na 225mg, trzy razy fiasko leki były nie do wytrzymania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens jaka dawke bierzesz? u mnie tez działa prolękowo sama klomipramina , stąd mix z triticoo a teraz z pregabalina, które mają za zadanie uspokajac te lęki..

3 razy próbowałem wejść na 225mg, trzy razy fiasko leki były nie do wytrzymania..

 

225 pogarszało lęki, na 150mg tez jest ciezko, pregabalina w ogole nie działa, trittico coś tam ledwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×