Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Gość myślący91

Dostałem dziś badania krwi wszystko wygląda ok, ale mój testosteron jak na 26 latka wynik 343 ng/dl norma 249-836 ng/dl nie jest za niski waszym zdaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiekszylem dawke do 300mg na krótko celem sprawdzenia czy ten lek może jeszcze coś pokazać, niestety, jednak potencjał pobudzający się wyczerpał i już nie wróci, najbardziej pobudzała mnie doksepina, 100x bardziej od klomi,

doksepina była ostrzejsza nawet od amitryptyliny. no ale jestem osobą też z zaburzeniem lękowym i ocd, więc muszę wybierać, albo się pobudzam albo uspokajam, klomipramina w dawce 150mg wydaje się uniwersalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 150mg aż za mocno kopie po nordrenalinie, nasila to niestety trochę stany lekowe i NN , ale tu z pomocą przychodzi tritico 100mg, to taki uspokajacz i stabilizator klomipraminy. Bez tego już bym rezygnował,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Wy też tak mieliście że jak dodaliście trittico cr do klomipraminy to przestaliście się pocić ?, ja dodałem 10 dni temu i momentalnie pocenie po klomo się skończyło. A jak u was to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak mieliście że jak dodaliście trittico cr do klomipraminy to przestaliście się pocić ?, ja dodałem 10 dni temu i momentalnie pocenie po klomo się skończyło. A jak u was to wygląda ?

 

ja mam tylko napady gorąca 2-3h od wzięcia tabletek, jest mi po prostu duszno, w nocy tylko odrobine się nogi pocą, bo biorę go na noc, ale nie jest to objaw który przeszkadza i jakoś wadzi.

może Grabarz coś powie na temat trazodonu, co sprawia że twój objaw mija.

 

ja kolejny dzień jadę z klomi 300mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
Wy też tak mieliście że jak dodaliście trittico cr do klomipraminy to przestaliście się pocić ?, ja dodałem 10 dni temu i momentalnie pocenie po klomo się skończyło. A jak u was to wygląda ?

 

ja mam tylko napady gorąca 2-3h od wzięcia tabletek, jest mi po prostu duszno, w nocy tylko odrobine się nogi pocą, bo biorę go na noc, ale nie jest to objaw który przeszkadza i jakoś wadzi.

może Grabarz coś powie na temat trazodonu, co sprawia że twój objaw mija.

 

ja kolejny dzień jadę z klomi 300mg.

 

Ja będąc solo na klomo 150 mg pociłem się cały czas to było okropne teraz po trazdonie wszystko jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak mieliście że jak dodaliście trittico cr do klomipraminy to przestaliście się pocić ?, ja dodałem 10 dni temu i momentalnie pocenie po klomo się skończyło. A jak u was to wygląda ?

 

ja mam tylko napady gorąca 2-3h od wzięcia tabletek, jest mi po prostu duszno, w nocy tylko odrobine się nogi pocą, bo biorę go na noc, ale nie jest to objaw który przeszkadza i jakoś wadzi.

może Grabarz coś powie na temat trazodonu, co sprawia że twój objaw mija.

 

ja kolejny dzień jadę z klomi 300mg.

 

Ja będąc solo na klomo 150 mg pociłem się cały czas to było okropne teraz po trazdonie wszystko jest git.

 

Czyli tritico stabilizuje nie tylko nastrój ale też i pocenie :)

 

-- 16 sty 2018, 23:49 --

 

Wy też tak mieliście że jak dodaliście trittico cr do klomipraminy to przestaliście się pocić ?, ja dodałem 10 dni temu i momentalnie pocenie po klomo się skończyło. A jak u was to wygląda ?

 

ja mam tylko napady gorąca 2-3h od wzięcia tabletek, jest mi po prostu duszno, w nocy tylko odrobine się nogi pocą, bo biorę go na noc, ale nie jest to objaw który przeszkadza i jakoś wadzi.

może Grabarz coś powie na temat trazodonu, co sprawia że twój objaw mija.

 

ja kolejny dzień jadę z klomi 300mg.

 

za szybko skaczesz na wyzsze dawki, klomi się bardzo wolno rozwija na wyższych dawkach, trzeba czekać

 

U mnie 4ty miesiąc i dopiero teraz wali mi ostro w nordrenaline, tak ostro, że musiałem zejśc do 150mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Słuchajcie mam pytanko jeszcze, czy u was na dawce 225 mg występowało drżenie rąk i czy bolały was nogi ? takie uczucie jakby zakwasy i jeszcze czy np wykonując jakąś pracę fizyczną nie wiem np sprzątanie to szybko się męczyliście ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie trzeba czekać, efekt 300mg już czuje, biore klomipramine na noc a za dnia czuje jej metabolit ktory działa na noradrenaline, dobry efekt.

Ale zmniejsze dla bezpieczeństwa to klomi do 150mg bo kombinuję teraz z dorzuceniem reboksetyny 4mg która ma mi dać kopa w dupę i bym coś ze sobą fizycznie zrobił.

Pójde jeszcze na siłownie by jakoś bardziej pobudzić organizm i jednocześnie może na głowe pomoże.

 

Ja walczę z zespołem kompulsywno-obsesyjnym i czymś co się zwie abulią i całym spektrum objawów jak brak motywacji, anhedonia, uporczywy brak siły i senność,

wszystko zaczęło się już w dzieciństwie, pierwotnie mam zaburzenia depresyjno-lękowe oraz osobowość unikająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
U mnie nie trzeba czekać, efekt 300mg już czuje, biore klomipramine na noc a za dnia czuje jej metabolit ktory działa na noradrenaline, dobry efekt.

Ale zmniejsze dla bezpieczeństwa to klomi do 150mg bo kombinuję teraz z dorzuceniem reboksetyny 4mg która ma mi dać kopa w dupę i bym coś ze sobą fizycznie zrobił.

Pójde jeszcze na siłownie by jakoś bardziej pobudzić organizm i jednocześnie może na głowe pomoże.

 

Ja walczę z zespołem kompulsywno-obsesyjnym i czymś co się zwie abulią i całym spektrum objawów jak brak motywacji, anhedonia, uporczywy brak siły i senność,

wszystko zaczęło się już w dzieciństwie, pierwotnie mam zaburzenia depresyjno-lękowe oraz osobowość unikająca.

 

Na terapię się też zapisz, siłka gut gut dobrze by było żebyś sobie zapotrzebowanie kaloryczne policzył i jadł warzywa bo to też ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terapię się też zapisz, siłka gut gut dobrze by było żebyś sobie zapotrzebowanie kaloryczne policzył i jadł warzywa bo to też ważne.

 

chodzę na terapię, chodziłem z przerwami od lat, gówno to dawało szczerze mówiąc, no ale jeszcze chodze nie wiem po co.

jem warzywa, normalne obiady domowe itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Na terapię się też zapisz, siłka gut gut dobrze by było żebyś sobie zapotrzebowanie kaloryczne policzył i jadł warzywa bo to też ważne.

 

chodzę na terapię, chodziłem z przerwami od lat, gówno to dawało szczerze mówiąc, no ale jeszcze chodze nie wiem po co.

jem warzywa, normalne obiady domowe itd.

 

to musisz zmienić terapełtę na innego i dobrze jakbyś rozpoczął terapię poznawczo behawioralna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musisz zmienić terapełtę na innego i dobrze jakbyś rozpoczął terapię poznawczo behawioralna

 

nie wiem, behawioralne juz mialem i niewiele daly, chociaz moim zdaniem taka i tak jest najlepsza bo teraz jestem na terapii uzaleznien w nurcie systemowym.

nie chce mi sie isc do nowej psycholog i znowu zaczynac wszystko od poczatku, gadac 1000x to samo, zanim dojdziemy do jakiegos sensu to minie kolejny dlugi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

to musisz zmienić terapełtę na innego i dobrze jakbyś rozpoczął terapię poznawczo behawioralna

 

nie wiem, behawioralne juz mialem i niewiele daly, chociaz moim zdaniem taka i tak jest najlepsza bo teraz jestem na terapii uzaleznien w nurcie systemowym.

nie chce mi sie isc do nowej psycholog i znowu zaczynac wszystko od poczatku, gadac 1000x to samo, zanim dojdziemy do jakiegos sensu to minie kolejny dlugi czas.

 

uzależnień od czego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedlem do takiego etapu, ze pierd..le te wszystkie kombinacje, zastanawianie sie pol dnia co z czym polaczyc, co dodac zeby to, tamto sramto. Biore jeden lek, bez zadnych aktywizaczy, sraczy i innego sztucznego pobudzania sie. Zreszta przy fevarinie jest fajne to, ze zwykla kofeina dziala dluzej, bo fluwo zwieksza jej okres poltrwania. Teraz walcze z tym, zeby w ogole nie myslec o lekach, dawkach, nie wsluchiwac sie w organizm. Jest to swego rodzaju paranoja farmakologiczna, zycie mysleniem o lekach. Wczoraj sie na tym zlapalem i sie zbuntowalem sam na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens musisz poczekać te 2-4 tygodnie jak ja sobie wypije to dopiero po takim czasie działanie leku z powrotem zaczyna być aktywizujące ,

mnie jeszcze po sylwestrze trzyma :D dopiero powoli lek zaczyna znów działać

 

Ludzie przeciez picie to morderstwo dla prawidłowego działania leku czemu my to sobie robimy???

 

 

i to jest masakra , że jedno mocne chlanie i miesiąc lek się rozkręca na nowo :blabla:

 

-- 17 sty 2018, 21:01 --

 

Na terapię się też zapisz, siłka gut gut dobrze by było żebyś sobie zapotrzebowanie kaloryczne policzył i jadł warzywa bo to też ważne.

 

chodzę na terapię, chodziłem z przerwami od lat, gówno to dawało szczerze mówiąc, no ale jeszcze chodze nie wiem po co.

jem warzywa, normalne obiady domowe itd.

ja tez chodzilem i mam złe zdanie, gówno mi za przeproszeniem dały terapie

 

-- 17 sty 2018, 21:09 --

 

Ja doszedlem do takiego etapu, ze pierd..le te wszystkie kombinacje, zastanawianie sie pol dnia co z czym polaczyc, co dodac zeby to, tamto sramto. Biore jeden lek, bez zadnych aktywizaczy, sraczy i innego sztucznego pobudzania sie. Zreszta przy fevarinie jest fajne to, ze zwykla kofeina dziala dluzej, bo fluwo zwieksza jej okres poltrwania. Teraz walcze z tym, zeby w ogole nie myslec o lekach, dawkach, nie wsluchiwac sie w organizm. Jest to swego rodzaju paranoja farmakologiczna, zycie mysleniem o lekach. Wczoraj sie na tym zlapalem i sie zbuntowalem sam na siebie.

 

ja mam to samo po klomipramienie kawa dziala normalnie 4-5h na mnie

 

zreszta bez kawy chodze jakbym ćpał mefedron niezdrowo aż pobudzony, triticco troche to reguluje ale boje sie ze bede musial zejsc do 75mg

 

Brałes wenle tak?> zastanawiam się nad połączeniem klomi z wenlą, wenla działa bardziej sedująco na Ciebie?

Potrzebne mi coś co ograniczy stane lekowe co powoduje strasznie mocne działanie klomi na nordrenaline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrętnik też tak mam :roll: coś działanie tego franka się zjebało po sylwestrze i nie chce się naprawić

 

u mnie to samo strasznie jestem spęity co powoduje stany lękowe i fobie przez zbyt mocne działanie na nordrenaline

 

mysle czy dołożyc wenle..na lęki i fobie:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to fajnie macie wszystko na was działa a na mnie nic ! :why:

 

może rób przerwy od tej pregabaliny, w sensie bierz co drugi dzień by działała lepiej, bo brana codziennie traci moc, tak jest u mnie, no i zwiększ ją do 450-600mg.

 

jaki objaw najbardziej Ci przeszkadza ?

może Klomipramina to nie jest działo na twoje objawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Psycho Trepens, jak ci tak zalezy na aktywizacji to sproboj flupentiksolu, lepiej aktywizuje przy anafranilu i tak bani nie ryje jak amisulpryd. Przynajmniej u mnie tak bylo.

Co masz na myśli mówiąc że ami ryje banie? :) Ja go biorę i nie mogę się przestać zachwycać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×