Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Remusek

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. A solian Ci nie pomógł na ocd? Mnie właśnie rispolept zaszkodził - nasilily się po nim N atrectwa i doszły kolejne nowe.
 2. A na co to bierzesz? Bierzesz sam solian czy z innymi lekami i w jakiej dawce?
 3. Wenlafaksyna sama w sobie nie działa pobudzająco?
 4. Po tych wszystkich lekach to bym tylko spał a aktywny jestem bardzo ale tylko w snach które są dzieki tym lekom naprawdę szalone
 5. to skąd wiesz ze Ci solian nie pomaga na natrectwa skoro rozumiem ze bierzesz oba leki i nie masz natręctw? Solian mnie początkowo aktywizowal ale długo to nie trwało. Ostatnio reboksetyny próbowałem -to dopiero niewypał, spać się nie dało a zero aktywizacji.
 6. Mnie to nic nie aktywizuje ani solian ani bioxetin ani kawa:/
 7. Tak mówią ale nie wiem a jak długo bierzesz solian? I ani wenla ani to Ci nie pomaga? To kicha
 8. Czy brał ktoś sam solian - w monoterapii na natrectwa? Jeśli tak to w jakiej dawce i z jakimi efektami?
 9. Ale masz chad? I co zrobilas ostawilas, zmniejszylas dawkę? Po jakim czasie ta hipomania minela? Piszcie kto jeszcze tyle bierze.
 10. Czy ktoś z Was bierze 80 mg jak ja lub 60, jeśli tak to jak się czujecie?
 11. Też brałem arypiprazol, pomagał na N atrectwa, odstawiłam i wróciły ale potem solian je zlikwidował. Brałem go razem z fluoksetyna ale ona mnie zamula i przechodzę na monoterapie. Nigdy nie badalem prolaktyny , solian biorę 2 lata ale nie miałem takich problemów o jakich piszesz, solian w takiej dawce nie powinien negatywnie wpływać na libido.
 12. Mnie amisulpryd zlikwidował natrectwa z czym nie radziły sobie wcześniej inne leki.
 13. Podzielcie się swoją wiedzą bo w necie są różne sprzeczne informacje- czy fluoksetyna zwiększa czy zmniejsza poziom dopaminy w mózgu?
 14. Mam pytanie, czy branie perazyny wpływa jakoś na poziom serotoniny a jeśli tak to zwiększa go czy zmniejsza?
 15. Faktycznie może solian działa na natrectwa poprzez ten receptor 5 ht7 zwiększając poziom serotoniny bo przecież uważa się że serotonina ma główna rolę jak chodzi o ocd ale może dopamina też ma tu coś do rzeczy, na tym forum jest wątek gdzie dyskutują o deficycie dopaminy w nerwicy natręctw.
×