Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia dziala!Czekam na każdego posta z wasza opinia


maura

Rekomendowane odpowiedzi

uff to mi ulżyło moniko bo juz sie przestraszyłam;) dzis czuje sie słabo jakbym miala sie zadusic ale mam plusa tego wszystkiego nie bralam juz dzis zadnych lekow po poludniu na uspokojenie choc czuje sie naprawde kiepsko...ciezko uwierzyc ze takie straszne objawy przy glupiej nerwicy;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak częste były podwyżki?

podwyżki ? :shock: jakby mi podwyższyli , to bym z miejsca rzucił terapię , i tak mówiąc kolokwialnie poje*ało ich z tymi cenami , przynajmniej w Warszawie liczą sobie za taki komfort 120 zł za godzinę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie wiem czy ta psychoterapia dziala czy nie bo dzis bylo u mnie pogotowie z zastrzykiem oczywiscie hydroxyzynka zastrzyczek noi pol godzinki byl spokuj a teraz znowu mnie dusi ta cholerna gula w gardle,nawet po zastrzyku nadal ja odczuwam jakby mialo udusic wiec juz sama nie wiem to tak wszyscy maja? czy tylko ja? bo wydaje mi sie ze gdy bierzemy zastrzyk na uspokojenie to ten globus histericus nie powinien sie wtedy pojawiac...? jak to jest z tym globusem? :( moze poprostu takie leki juz na mnie nie dzialaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocek od trzech lat na 150 jedzie u co lepszych oczywiście

niezła fucha , siedzisz na dupie cały dzień , gadasz sobie z ludżmi i za godzinę rozmowy z tobą muszą zapłacić 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Dziękuje za te 150 zł. Najlepiej to się komuś pieniądze w kieszeni liczy.

To nie kwota na czysto Tomeczku kochany ;)

Trzeba się przygotować do sesji, opłacić czynsz i ZUS.

Skupić uwagę przez godzinę to wielki wyczyn. Mieć 2-3 pacjentów pod rząd to już w ogóle heroizm.

Mówię o terapeucie, który podchodzi profesjonalnie do swojej pracy. Bo pseudoprofesjonalistów mamy w każdej dziedzinie i w każdym, zawodzie.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×