Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

A w jaki sposób kolor skóry czyni człowieka wrogiem liberalizmu i dorobku europejskiego oświecenia? I w jaki sposób w ogóle czyni go przynależnym do jakiejś grupy?

sam kolor skóry tego nie czyni ale większość czarnoskórych jest wychowana w rodzinie otoczeniu konserwatywnym jest przeciwnikiem liberalizmu obyczajowego zwłaszcza jeśli chodzi o rolę kobiet, dyskryminacje gejów. Miałem kontakt z czarnoskórymi pracując w UK i dla nich wszystkich gejów powinno się powybijać u siebie w Afryce, Jamajce mówili że ich nie mają. Poza tym większość z nich wierzy w czary, rzucanie uroków itp.

U muzułmanów jest jeszcze gorzej w tym aspekcie nie można być pobożnym muzułmaninem i wyznawać wartości europejskie( np mieszczące się w ramach powszechnej deklaracji praw człowieka) jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście osobnik ten nie mogąc znieść naszej a raczej moje obecności wyniósł się na dobre z tego tematu.....

linka....Nie wiem czy na szczęście????....lubię tego OSOBNIKA i nie ukrywam,że ma On poglądy podobne do moich... :nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do owego osobnika to też ma zbieżne z nim poglądy ale tylko na niektóre sprawy i się tak nie emocjonuje aż tak tym. Teraz ten wątek padł bo nie ma dyskusji, poza tym mamy wolny kraj i każdy może mówić, pisać co mu się podoba a poprawność polityczna jest uwspółcześnioną wersją cenzury. Rasizm nie występuje tylko w konotacji biały nienawidzi czarnego ale i też odwrotnie a nawet np w takiej Afryce nie całkiem czarni Somalijczycy wyzywają od czarnuchów ciemniejszych Kenijczyków. Oczywiście nienawiści rasowej nie należy popierać ale opinia publiczna stosuje podwójne standardy przedstawiając zawsze czarnych jako ofiarę białych a biedę Afrykańczyków jako tylko i wyłącznie wynik kolonializmu a gettyzacji czarnych w krajach zachodu też winni są wyłącznie biali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa

Jest możliwe usunięcie tego użytkownika z forum za namawianie do nienawiści? Krew mi się zagotowała.

 

 

Jeżeli cenisz sobie tak zwany "święty spokój" to zajmij się lepiej swoimi infantylnymi pierdołami typu :

 

Bardzo źle się czuję... miałam dzisiaj wrażenie, że wszyscy się ze mnie śmieją i mnie obgadują. Siedziałam jak słup soli i zrobiło mi się słabo. Teraz w dalszym ciągu czuję napięcie, czuję smutek, ale jest już trochę lepiej, bo jestem w domu. Z czym może się wiązać sporadycznie powracające w stresowych sytuacjach wrażenie, że ludzie mnie wyśmiewają? Mam to od gimnazjum, teraz jestem dorosła, a to nadal co jakiś czas się zdarza. To jest okropnie nieprzyjemne. :why: Mógłby ktoś odpisać na mój post, bo bardzo kiepsko ze mną...?

 

ktore to nagminnie wypisujesz w w chyba stworzonym dla ciebie ( patrząc po ilości twoich wpisow )temacie dla histeryków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cytowane przez nią moje słowa

 

Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa

 

są nawoływaniem do nienawiści??

Może ktoś powinien czym prędzej udać się do szpitala psychiatrycznego z powodu manii prześladowczych?

New -JAKAŚTAM- chodzą już za tobą jakieś "szajki"? :D

 

Co to za proby wpływania na dobór uczestników tegoż forum poprzez sugerowania kto może , a kto nie, brać udział w dyskusjach?

 

Mania wielkości????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja pierwszy rzuciłem kamień.Ale jak doskonale wiesz zawsze rzucam ostatni.

Jak miałem zareagować? tuli -tuli ???

Usuwać to sobie może niechciane owłosienie na ( zapewne ładnych ) kończynach dolnych, a nie moją osobę z forum. :D

Niech symbol :D zaświadczy że ową wymianę zdań uważam z mojej strony za zakończoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam jeszcze jedna prywatna wycieczka i kopiowanie postów z innego tematu, szydzenie z nich i wylecisz z forum. Naucz się zasad życia w grupie bo jak widać nigdy nie było ci to dane.

 

-- So maja 12, 2012 9:11 am --

 

Ps. prznjamniej w jedym masz rację - symbol w twoim awatarze mówi o tobie dokładnie wszystko. Tylko przerażające jest to, że ktokolwiek może to traktować jako powód do dumy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Jan III Sobieski , ktory uratowal chrześcijańską Europę przed muzułmańską agresywną zarazą pod Wiedniem w 1683 roku tez powinien być potępiany za szerzenie i nawoływanie do nienawiści?

 

Ale skoro na MTV o tym się się nie mówi to pewne większośc z was nie wie kto zacz.....

 

Nasi przodkowie przelewali krew i tracili życie za to, żebyśmy żyli w kulturze chrześcijańskiej a Wy w imię lewackiej propagandy "tolerancji" chcecie te idee sprzeniewierzyć?

 

 

Kiedyś taka postawa, która polegała na sprzedawaniu się najeźdźcy nazywała się kolaboracją i nagrodą była kulka z rozkazu Sądu Podziemnego Państwa Polskiego.

"W maju 1942 powołano Organizację Specjalnych Akcji Bojowych ("Osa") pod dowództwem ppłk. Józefa Szajewskiego ps. "Philips". Była to ściśle zakonspirowana komórka AK, której celem było dokonywanie zamachów na funkcjonariuszy hitlerowskiego aparatu policji i bezpieczeństwa, więziennictwa oraz administracji, wyróżniających się szczególnym okrucieństwem. Komórka podporządkowana była bezpośrednio Komendzie Głównej Armii Krajowej i wykonywała zadania stawiane jej bezpośrednio przez komendanta. W jej skład wchodził sztab, warszawski i krakowski oddział bojowy oraz oddział "Zagralin" przeznaczony do działalności na obszarze Rzeszy. W lutym 1943 oddział bojowy Osy wcielono do Kedywu KG AK i przemianowano na "Kosę". "Kosa" obok "Motoru" była najsilniejszą jednostką bojową Kedywu KG AK."

Ale o AK "nawołującym do nienawiści" wobec najeźdźcy też zapewne nie słyszeliście.

Przecież to bandyci i mordercy, którzy szerzyli nienawiśc zamiast nadstawianie drugiego policzka.

 

Obrona Kamieńca Podolskiego w 1672 roku przed turasami też była przejawem sarmackiego rasizmu i nietolerancji dla muzułmanów....

 

 

Zgadzam się z Breivikiem -tacy jak niektorzy z was, zdrajcy Narodu i własnej kultury zasługują na kulkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak syp faktami z historii zwłaszcza takimi które nie mają nic wspólnego z sytuacją obecną a my wrócimy do swojego MTV :lol:

Ja to ci się jednak dziwię, że jakoś dajesz radę egzystować pośród ludzi takich jak my, musi ci to sprawiać ból fizyczny....

Mam wrażenie, że twoje poglądy na tą kwestię sprawiają, że jesteś ciągle wściekły, zły, pełen nienawiści i agresji, to musi być męczące, myślałeś o nawróceniu się na islam? Pojechałbyś sobie do jakiegoś ortodoksyjnego państwa i miałbyś tam wszystko podporządkowane swojej rasie, religii i poglądom ...... bo u nas nigdy tak się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Turków to mieszkając w Anglii zdarzało mi się kupować w ich sklepach (bo oni i Hindusi mają tam 99% sklepów spożywczo-monopolowych) wódkę Sobieski, oprócz tego też mieli cały arsenał innych produktów polskich w cenach niższych niż w tamtejszych polskich sklepach. Chyba nie byli świadomi że Sobieski ich pobił pod Wiedniem. Zresztą Turcy to i tak najbardziej zeświecczeni i zeuropeizowani muzułmanie(większość tak przestrzega islamu jak Polacy katolicyzmu :mrgreen: ) dużo gorsi, radykalniejsi są inni muzułmanie z płw arabskiego, Afryki północnej czy Pakistanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Cieszcie się wraz z semicką Gazetą Wyborczą ( Adam Michnik -Aaron Szechter ) z faktu notorycznego zamykania kościołów w zachodniej Europie. Cieszcie się z nowopowstających ( nawet w berlinie) meczetów.

Chcecie koegzystować z muzułmanami-proszę bardzo-macie wybór-możecie jechać do krajów muzułmańskich.

Ja takiego wyboru ( polegającego na braku akceptacji muzułmanizmu ) niedługo mieć nie będę-przez lewaków ,zdrajców i muzułmańskich asasynów dzięki ktorym Europa będzie wnet muzułmńską kolonią.

 

P.S. Zauważyliście że moja obecnośc powoduje "ożywanie" wielu wątków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

 

-- So maja 12, 2012 10:51 am --

 

Ożywienie, hmmm tak bo wypowiadasz się tak kuriozalnie, że trudno uwierzyć, że ktoś może mieć tak dla innych ograniczone poglądy ....... zaufaj to ożywienie ma pejoratywny oddźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

 

-- So maja 12, 2012 10:51 am --

 

Ożywienie, hmmm tak bo wypowiadasz się tak kuriozalnie, że trudno uwierzyć, że ktoś może mieć tak dla innych ograniczone poglądy ....... zaufaj to ożywienie ma pejoratywny oddźwięk.

 

 

Kolejny prywatny atak na moją osobę mający na celu sprowokowanie mnie do reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Daruj sobie to raportowanie mnie, skoro wszystko co napiszę traktujesz jako prowokację to nie moja wina, odpowiadam za to co piszę, a nie za to jak ty to odbierasz...... nie umiesz prowadzić normalnej dyskusji??

Dla mnie i wielu użytkowników każdy twój post, w jakimkolwiek temacie jest prowokacyjny......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny prywatny atak na moją osobę mający na celu sprowokowanie mnie do reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum !!!!!!!!!!!

Czytam juz ktorys post podobny do tego i zastanawiam sie czy ty masz Chad? Pytam sie bo nie znam Cie i nie wiem co Ci dolega ale mnie to na jakas paranoje wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny prywatny atak na moją osobę mający na celu sprowokowanie mnie do reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum !!!!!!!!!!!

Czytam juz ktorys post podobny do tego i zastanawiam sie czy ty masz Chad? Pytam sie bo nie znam Cie i nie wiem co Ci dolega ale mnie to na jakas paranoje wyglada.

 

W ciągu ostatnich kilku lat zostałem kilkukrotnie usuwany z forum na dokładnie takim samym patencie.

 

Ktoś się nie zgadza z moimi poglądami-koalicja kilku moderatorów w temacie-prowokacyjne posty napisane przez moderatorow skierowane w moją osobę ( takie za ktore normalny użytkownik leci z forum ) -moja ostra odpowiedź-ban.

 

To paranoja czy fakty??

 

Wybacz, ale za krótko tu jesteś żeby znać te fakty.

Starzy "forumowicze" doskonale wiedzą o czym pisze.

Inna sprawa że Ci którzy byli swiadkami moich batali też już dawno "polecieli" albo sami zrezygnowali z forum , ktore przez kilku moderatorow jest traktowane jako prywatny folwark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, tobie się coś pomyliło i to konkretnie, Ty obrażasz, ty prowokujesz, tobie "wolno" mówić co myślisz i uważasz, że masz do tego pełne prawo - prawda?

Tylko nie daj boże jak ktoś odwdzięcza ci się w taki sam sposób prawda, wtedy już jesteś poszkodowany....... :roll:

Byłeś już wyrzucony z forum nie bez powodu, nie chce mi się teraz rozpisywać na ten temat bo pokazałeś na co cię stać - ja nie będę się zniżać do takiego poziomu.

Ponadto jesteś obserwowany, pamiętaj - na swoje życzenie więc może przystopuj troszkę z tymi wyolbrzymionymi oskarżeniami.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Robert, do cholery. Ja mam głęboko gdzieś Twoje poglądy, możesz sobie wierzyć w spiski koncernów farmaceutycznych, zmowę Żydów i moderatorów i co tam jeszcze Ci się podoba. Masz prawo te poglądy wyrażać, ale do cholery szanuj zdanie innych i naucz się dyskutować w kulturalny sposób. Jak z kimś się nie zgadzasz, natychmiast robisz osobiste wycieczki , wyciągając osobiste sprawy , uważasz ,że to jest zachowanie godne dorosłego , poważnego człowieka, potrafiącego dyskutować na poziomie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Cieszcie się wraz z semicką Gazetą Wyborczą ( Adam Michnik -Aaron Szechter ) z faktu notorycznego zamykania kościołów w zachodniej Europie. Cieszcie się z nowopowstających ( nawet w berlinie) meczetów.

Chcecie koegzystować z muzułmanami-proszę bardzo-macie wybór-możecie jechać do krajów muzułmańskich.

Ja takiego wyboru ( polegającego na braku akceptacji muzułmanizmu ) niedługo mieć nie będę-przez lewaków ,zdrajców i muzułmańskich asasynów dzięki ktorym Europa będzie wnet muzułmńską kolonią.

 

P.S. Zauważyliście że moja obecnośc powoduje "ożywanie" wielu wątków??

 

Trochę przesadzasz z tym tempem zmian raczej my w Polsce islamizacji nie doświadczymy za naszego życia do tego biednego kraju bez socjalu się nie garną. Inaczej wygląda sytuacja np we Francji czy Belgii ale będzie to raczej druga połowa stulecia kiedy legalnie będą mogli zdobyć władzę i wprowadzić swój szariat o ile wcześniej jakaś wojenka nie wybuchnie. Kościoły są zamykane w europie bo ludzie przestają wierzyć mi to nie przeszkadza ale przeszkadza że na ich miejsce powstają wahabickie meczety i szerzą tą chorą ideologie polityczną bo trudno to religią nazwać, bliżej temu to hitleryzmu czy stalinizmu niż religii w rozumieniu europejskim. A europejskie władze i spora cześć ludzi jeszcze wspiera ten chory wrzód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×