Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Powszechna Deklaracja Praw Człowieka

 

 

Artykuł 1

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni

obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa.

Artykuł 2

KaŜdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu

na jakiekolwiek róŜnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,

narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

Nie wolno ponadto czynić Ŝadnej róŜnicy w zaleŜności od sytuacji politycznej, prawnej lub

międzynarodowej kraju lub obszaru, do którego dana osoba przynaleŜy, bez względu na to, czy

dany kraj lub obszar jest niepodległy, czy teŜ podlega systemowi powiernictwa, nie rządzi się

samodzielnie lub jest w jakikolwiek sposób ograniczony w swej niepodległości.

 

-- 22 kwi 2012, 15:19 --

 

Artykuł 18

KaŜdy człowiek ma prawo wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje swobodę

zmiany wyznania lub wiary oraz swobodę głoszenia swego wyznania lub wiary bądź indywidualnie,

bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie i prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie

kultu i przestrzeganie obyczajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamachu, zabijania ludzi nie popieram ale w inny sposób trudno jest wzbudzić zainteresowanie świata tym zagadnieniem bo główne media i dominujące nurty polityczne w Europie są wielkimi zwolennikami multikulti i uważają Islam za religię pokoju która wzbogaca różnorodność Europy. Muzułmanie codziennie mordują, dyskryminują innowierców w Afryce i Azji ale o tym w mediach cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nikim nie "sympatyzuje" jestem człowiekiem który żyje i daje żyć innym, daje im szansę

 

OK, ale dawaj tą szansę za SWOJE , a nie MOJE fundusze.

 

Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa.

 

Czy będziesz współfinansowała moje prywatne ZOO z kolorowymi małpami , ponieważ mam taki kaprys , że jako człowiek cywilizowany chcę ratować zagrożone gatunki ?

 

A jeśli nie, to dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają prawo przebywać, ale niech się dostosują do norm europejskich. Nie życzę sobie meczetów w tym kraju.

 

Ani ja.

Kościoły chrześcijańskie u siebie palą, to dlaczego my mamy się godzić na meczety w Polsce??

 

I dawać im prawo do wszystkiego, kiedy oni pałają do europejskiej kultury nienawiścią?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka

Nie sądzisz, że Tobie , jako pracownikowi ZUS bardziej na sercu powinien leżeć los nie antychrześcijańskich kolorowych imigrantów, a los polskich emerytów i rencistów , którzy muszą wegetowac za 650 pln/miesiąc ???

Zwłaszcza , że dzięki temu, iż Twój obecny pracodawca może być Twoim obecnym pracodawcą tylko dlatego , że wcześniej sukcesywnie ograbiał tychże emerytów i rencistów.

Jakoś nie zauważyłem ani jednego Twojego posta , w ktorym ich los byłby przedmiotem Twojej troski.

 

Kolorowym i ich "ciężkiemu" losowi poświęcasz każdego posta w rym temacie.

 

Mam dosyć dyskutowania z lewicującymi i teoretyzującymi gówniarzami , ktorzy w każdym temacie mają coś do powiedzenia-obraża to moją inteligencję.

 

Dopóki tacy jak Ty będą mieli na tym forum coś do powiedzenia, moja "noga" więcej tu nie postanie.

 

W ten sposób , dzięki "pracy" i osobistym skrzywionym poglądom jednego z moderatorow znika z forum kolejna osoba, która miała COŚ do powiedzenia.

 

INSZALLAH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Arabii Saudyjskiej to jest to kraj rządzony przez Wahabitów najbardziej radykalnych muzułmanów tylko Talibowie im dorównują. Kobieta tam nie może prowadzić samochodu, wyjść sama na ulicę. Kiedyś jak płonęła tam szkoła ucząca dziewczęta strażacy nie interweniowali i nie uratowali nikogo bo dziewczyny nie miały w pełni zasłoniętego ciała a poza tym kontakt jakikolwiek faceta z obcymi kobietami nawet uratowanie z ognia jest tam niemożliwy. Chory kraj kasa i dobrobyt petrodolarowy nic nie zmieniły w ich rozumowaniu co przeczy teorią lewicowej hołoty.

 

Oni nie tyko nie ratowali, ale policja religijna kijami zaganiała je z powrotem do płonącego budynku, bo dziewczyny były niezakryte i dlatego nie miały prawa wyjść na widok publiczny. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego. A głos kobiety liczy się 2 razy mniej niż głos mężczyzny. Jeśli np kobieta oskarży mężczyznę o gwałt a on zaprzeczy, to przed sądem jest to interpretowane 2 do 1 na korzyść mężczyzny. W takim wypadku kobieta skazywana jest na ukamieniowanie za seks pozamałżenski.

 

-- 22 kwi 2012, 16:45 --

 

intel,

 

nie dąsaj się, tylko jeśli nie zgadzasz się z Linką to pokonaj Ją na argumenty. Gdyby wszyscy się ze sobą zgadzali to bylibyśmy jak kolonia pszczół albo mrówek i byłoby strasznie nudnooooo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudak wiem doskonale o tym co piszesz tylko lewicujące feministki które tak mówią o dyskryminacji kobiet przez chrześcijaństwo, Polaków itd tego nie wiedzą a raczej nie chcą wiedzieć. One widzą inna wspaniałą kulturę którą trzeba szanować w imię tolerancji mimo że ona jest zaprzeczeniem tej tolerancji. I to się nie dzieje z powodu biedy tak jak często niektórzy mówią w bajecznie bogatych emiratach arabskich kobiety są tak samo traktowane jak w biednym Afganistanie czy Somalii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel - nie chcę się zniżać do poziomu rasisty....... :bezradny:

 

Linka

Nie sądzisz, że Tobie , jako pracownikowi ZUS bardziej na sercu powinien leżeć los nie antychrześcijańskich kolorowych imigrantów, a los polskich emerytów i rencistów , którzy muszą wegetowac za 650 pln/miesiąc ???

Zwłaszcza , że dzięki temu, iż Twój obecny pracodawca może być Twoim obecnym pracodawcą tylko dlatego , że wcześniej sukcesywnie ograbiał tychże emerytów i rencistów.

Jakoś nie zauważyłem ani jednego Twojego posta , w ktorym ich los byłby przedmiotem Twojej troski.

Ty chyba kpisz sobie po raz kolejny, poważnie rozbawiasz mnie dziś, tak, ja jako pracownik ZUSu codziennie wylewam morze łez nad biednymi emerytami i rencistami..... :lol: mam własne życie i własne problemy, a to gdzie pracuje nie ma absolutnie z tym nic wspólnego, w ogóle co to ma za związek z dyskusją??

 

 

Mam dosyć dyskutowania z lewicującymi i teoretyzującymi gówniarzami , ktorzy w każdym temacie mają coś do powiedzenia-obraża to moją inteligencję.

 

Dopóki tacy jak Ty będą mieli na tym forum coś do powiedzenia, moja "noga" więcej tu nie postanie.

 

W ten sposób , dzięki "pracy" i osobistym skrzywionym poglądom jednego z moderatorow znika z forum kolejna osoba, która miała COŚ do powiedzenia.

 

INSZALLAH

 

Jak dziecko, nie pasuje to zwijam pupę w troki, tupnę nogą i odchodzę, pewnie - to łatwiejsze niż prowadzenie dyskusji.

Zaufaj mi łez po tobie nie będę lała, zwłaszcza, że nazwałeś mnie gówniarą....panuj nad swoją agresją.....

Z carlosbueno też się nie zgadzam ale dyskusja z nim jest ciekawa, konkretna, bez obelg, na poziomie .

 

No i nie rzucaj się tak, że za twoje pieniądze to za twoje tamto...... bo za moje podatki byłeś także utrzymywany w areszcie śledczym i o to jakoś się nie rzucasz.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Sarkozy wygra wybory we Francji szkoda że Le Pen nie weszła do 2-giej tury ale jej głosy powinny nie powinny raczej trafić do tego lewaka Hollanda. W Polsce nigdy nie głosuje na partie narodowe- prawicowe bo one sobą nic mądrego nie prezentują ale na zachodzie pewnie bym tak robił w ramach mniejszego zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak podatek 75% dla najbogatszych który chce wprowadzić to już skrajna głupota i tak ci bogacze go unikną uciekając do rajów podatkowych. No i obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla wszystkich też to lekka przesada znając tendencje demograficzne- czysty populizm jak dla mnie. 10 % uzyskał tam komunista, trockista Melenchon który chce w ogóle zlikwidować kapitalizm ale we Francji od lat komuniści mają poparcie bo nigdy komunizmu nie przeżyli.

Nie tylko w Polsce politycy są powaleni tylko zasadniczą różnicą jest to że w krajach zachodu ilość pieniędzy w obrocie jest w przeliczeniu na mieszkańca kilkukrotnie większa i stąd nasze ekonomiczne zacofanie a nie przez rządy PO, PiS itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie nie ma kapitalizmu po pierwsze tylko socjalizm tak więc nie ma za bardzo czego likwidować, ewentualnie można "pogłębiać" socjalizm.

Tak czytam o tych kandydatach i stwierdzam, że jakbym był Francuzem to bym nie poszedł w ogóle na wybory. Co ciekawe frekwencje mieli co najmniej 80%....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi podatek 75 % dla najbogatszych co za bzdura np. w Szwajcarii gminy konkurują między soba na najnizsze podatki, zeby ściagac własnie najbogatszych do siebie, bo wiedza ze oni własciwie kosztów nie generują, nie korzystają przeciez z publicznej służby zdrowia czy szkolnictwa a za to dużo wydaja i konsumują i zatrudniają jeszcze miejscowych. Dlatego przenoszą się tam np. potentaci finansowi z Niemiec i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że nie ma kapitalizmu to lekka przesada raczej taka mieszanka kapitalizmu z socjalizmem i biurokracją.
no więc właśnie- mieszanka, dlatego to nie jest kapitalizm. Kapitalizm opiera się na pewnych założeniach, z których praktycznie żadne nie jest spełnione.
hi hi podatek 75 % dla najbogatszych co za bzdura np. w Szwajcarii gminy konkurują między soba na najnizsze podatki, zeby ściagac własnie najbogatszych do siebie, bo wiedza ze oni własciwie kosztów nie generują, nie korzystają przeciez z publicznej służby zdrowia czy szkolnictwa a za to dużo wydaja i konsumują i zatrudniają jeszcze miejscowych.
No dokładnie, proste i logiczne, ale zwykle ludzie nie lubią bogaczy i korzystają z tego politycy typu Hollande zdobywając zacny elektorat 28%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie taka prawidłowość występuje. O ile podoba mi się w jaki sposób Mikke mówi o gospodarce, o tyle w sprawach społecznych już nie bardzo.

Poza tym jakoś nie budzi we mnie sympatii ten gość.

Na zachodzie chyba też między innymi partia Nigela Farage głosi poglądy kapitalistyczne, ale znowu też jest on typowym konserwatystą.

Mimo to myślę, że jakbym mieszkał w Anglii to bym na niego mógł zagłosować, nawet mimo tej wypowiedzi(odnośnie tego tematu):

[videoyoutube=f3LuqIgPe94][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, bo tu czytałem jakieś zarzucanie, że jedni lewicujący drudzy prawicujący itd. Warto zwrócić uwagę na to, że lewica-centrum-prawica odnosi się do dwóch sfer: gospodarki i do spraw społecznych. Czyli można być prawicującym lewicowcem jak i lewicującym prawicowcem, kombinacji jest więcej można też być centrowym-lewicowcem np. :P Dlatego to nie jest tak, że TY jesteś lewicowcem, a TY prawicowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lewicowości i prawicowości to trudno się już połapać kto jest kim

Bardzo trudno się połapać. Weźmy np. pod lupę sprawy społeczne:

aborcja, legalizacja narkotyków, polityka migracyjna.

Tutaj też można być prawicowcem i lewicowcem, ale z jednym można się zgadzać z drugim nie .

Kombinacji jest również kilka dokładnie 8(2 do potęgi 3ciej).

Np. aborcja-PRZECIW, legalizacja narkotyków-ZA, polityka migracyjna- PRZECIW(zamknięcie granic)

tj. odpowiednio: Prawica, Lewica, Prawica.

Są to tylko 3 kwestie społeczne, a jest ich mnóstwooo. Nie rozpatrując w ogóle gospodarki.....

 

Dlatego jeżeli ktoś po jednym topiku jest w stanie nazwać dyskutantów "lewicującymi gówniarzami" to kwestionował bym jego "inteligencję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ja sam mam na niektóre sprawy poglądy jak SLD czy Palikot a na inne jak Korwin Mikke czy nawet radykalne partie narodowe.

Jestem za aborcją, eutanazją, legalizacją narkotyków i zw. homo , laicyzacją ale przeciw relatywizmowi kulturowemu i państwu socjalnemu. Uważam się za liberała choć pewnie wielu uważa że jako liberał powinienem kochać kolorowych, muzułmanów itd ale oni są w większości przecież wrogami liberalizmu i dorobku europejskiego oświecenia.

Dlatego jeżeli ktoś po jednym topiku jest w stanie nazwać dyskutantów "lewicującymi gówniarzami" to kwestionował bym jego "inteligencję".

Ale w tym temacie piszemy o Breiviku muzułmanach, migracji i słowa lewak odnosi się głównie do poglądu na te tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×