Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

jedynym sposobem jest uniezależnienie się od saudyjskiej, bliskowschodniej ropy przez alternatywne źródła energii. Ale lobby naftowe trzyma się mocno i do tego nie dopuści. Tak się złożyło że największe złoża surowców energetycznych mają kraje muzułmańskie i Rosja i skutecznie nauczyli się tym grac a inni się ich boją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale za krótko tu jesteś żeby znać te fakty.

To prawda..nie bardzo jestem w temacie ... jednak np. ten post wydaje mi sie wysoce obrazliwy

Robisz ze mnie debila, chociaż lektura twoich i moich postów może nasunąć wnioski o znacznej różnicy ilorazu na moją korzyść, której niestety dla ciebie nie zniwelują zaoczne "studia" oraz "doświadczenie" zdobyte w ZUSie za 1000 pln miesięcznie.

Nie Ty go napisales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, poczułam się dotknięta wielce, :lol: przez intela, choć studiów zaocznych nie kończyłam. Wolę swoje doświadczenia niż pobyt w więzieniu, jakaś taka dziwna jestem ;)

Ale to w końcu ja się na niego uwzięłam Candy14.

 

carlosbueno, to jest trudna sytuacja bo jak widać w temacie o np. energii atomowej - ludzie są absolutnie niedoinformowani i widzą to co chcą, to samo ze stawianiem "wiatraków" i wykorzystaniem wiatru czy budowaniem zapór na rzekach itd. Wybór między mniejszym złem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jesteś obserwowany, pamiętaj - na swoje życzenie więc może przystopuj troszkę z tymi wyolbrzymionymi oskarżeniami.....

 

a czy to przypadkiem nie jest tak, że człowieka po prostu się nie da wyrzucić z forum jako że ma zmienne ip czy coś i tak sobie założy kolejne konto jak będzie chciał? Bo sorry, ale po tych wszystkich postach to jest śmieszne, że on tu nadal jest..tak więc wnioskuję, że nie da się z tym nic zrobić niestety...:( A ta ranga obserwowany to tak trochę dla picu..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale za krótko tu jesteś żeby znać te fakty.

To prawda..nie bardzo jestem w temacie ... jednak np. ten post wydaje mi sie wysoce obrazliwy

Robisz ze mnie debila, chociaż lektura twoich i moich postów może nasunąć wnioski o znacznej różnicy ilorazu na moją korzyść, której niestety dla ciebie nie zniwelują zaoczne "studia" oraz "doświadczenie" zdobyte w ZUSie za 1000 pln miesięcznie.

Nie Ty go napisales?

 

Oczywiście .

Tylko ,że cytowany przez Ciebie post został napisany o godzinie 12.28 jako odpowiedź na prowokacyjny post Linki napisany o godzinie 10.49 pod moim adresem o następującej treści"

 

[Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

 

Oświadczam, że moje dzienne pięcioletnie technikum dało mi wyższy poziom wykształcenia niż te śmieszne zaoczne "studia" realizowane 4 dni w miesiącu, gdzie egzaminy się nie zdaje , a "zalicza" , oraz gdzie najważniejszym atrybutem promującym na kolejny semestr jest terminowe opłacanie czesnego i opłat egzaminacyjnych.

 

To po pierwsze.

 

A po drugie -doświadczenie?

A co to za doświadczenie polegające na braniu udziału w sztucznie wymuszonym obiegu śmiesznych dokumentów i wklepywaniu danych w komputer?

Chyba , że Linka , ktora stara się mnie ośmieszyć piastuje kierownicze stanowisko decyzyjne.

 

Ja przez 5 lat również byłem "urzędnikiem" pracując w Powiatowym Urzędzie Pracy , lecz nie uważam się z tego powodu za osobę wybitnie zawodowo doświadczoną, bo praca szeregowych urzędasów jest żałośnie niekreatywna.....

 

Reasumując -tak, świadomie byłem niemiły pisząc cytowanego przez Ciebie posta....

 

-- 12 maja 2012, 15:14 --

 

Ponadto jesteś obserwowany, pamiętaj - na swoje życzenie więc może przystopuj troszkę z tymi wyolbrzymionymi oskarżeniami.....

 

a czy to przypadkiem nie jest tak, że człowieka po prostu się nie da wyrzucić z forum jako że ma zmienne ip czy coś i tak sobie założy kolejne konto jak będzie chciał? Bo sorry, ale po tych wszystkich postach to jest śmieszne, że on tu nadal jest..tak więc wnioskuję, że nie da się z tym nic zrobić niestety...:( A ta ranga obserwowany to tak trochę dla picu..

 

 

 

Dominika-z wielką rozkoszą będę dalej wrzodem na twoim tyłku.

Niestety nic na to nie poradzisz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, szczerze mówiąc nie wiele mnie obchodzisz, ale to trochę głupie tak udawać, że można Cię wywalić, skoro najwidoczniej nie można, bo normalnie każdy już dawno za tego typu posty by nie istniał.

Skoro dostaje się osty za komentowanie zdjęć w niewłaściwym temacie, to chyba jasne, że tu się po prostu nie da nic zrobić....Przykre, ale jedyny sposób to nie wdawać się z Tobą w dyskusję i mieć głęboko w d...Twoje obraźliwe posty i wynurzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując -tak, świadomie byłem niemiły pisząc cytowanego przez Ciebie posta....

Rozumiem. Chociaz nie zauwazylam personalnego ataku na Ciebie..raczej odniesienie sie do tresci Twojego posta. Mogles rowniez odniesc sie merytorycznie do zdania Linki nie atakujac jej personalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę swoje doświadczenia niż pobyt w więzieniu, jakaś taka dziwna jestem ;)

 

Mój pobyt w więzieniu jest moim najwazniejszym życiowym doświadczeniem , które skutecznie i praktycznie nauczyło mnie jak skutecznie radzić sobie z przeciwnościami losu i ekstremalnymi warunkami bytowania.

 

Dzięki temu mam zminimalizowane odczuwanie strachu co często stawia mnie w konfrontacjach a wszelakimi antagonistami na wygranej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, no i bomba, good for you, dzięki niemu pewnie zachowujesz się tak tutaj, jakbyś walczył o przeżycie, szperając po profilach, przeglądając posty, wyłapując personalne fakty z życia które nieudolnie przedstawiasz jako ośmieszające innych. To super że to miejsce tyle uczy, polecasz innym?

 

Oświadczam, że moje dzienne pięcioletnie technikum dało mi wyższy poziom wykształcenia niż te śmieszne zaoczne "studia" realizowane 4 dni w miesiącu, gdzie egzaminy się nie zdaje , a "zalicza" , oraz gdzie najważniejszym atrybutem promującym na kolejny semestr jest terminowe opłacanie czesnego i opłat egzaminacyjnych.

 

To po pierwsze.

 

A po drugie -doświadczenie?

A co to za doświadczenie polegające na braniu udziału w sztucznie wymuszonym obiegu śmiesznych dokumentów i wklepywaniu danych w komputer?

Chyba , że Linka , ktora stara się mnie ośmieszyć piastuje kierownicze stanowisko decyzyjne.

 

Ja przez 5 lat również byłem "urzędnikiem" pracując w Powiatowym Urzędzie Pracy , lecz nie uważam się z tego powodu za osobę wybitnie zawodowo doświadczoną, bo praca szeregowych urzędasów jest żałośnie niekreatywna.....

Nie podniecaj się tak technikum, też je skończyłam, szkoła jak szkoła - uczy zawodu, studia skończyłam - owszem ale dzienne, a jako że ty nie studiowałeś ani dziennie ani zaocznie - niewiele o tym wiesz jak widać, ponadto to ty ciągle wytykasz mi moją pracę czy szkołę - ja o tym raczej niewiele pisałam - ale jak widać cię to bardzo boli.

Na ostatek dodam tylko, ja nie muszę starać się, żeby cię ośmieszyć - sam robisz to doskonale takimi postami 8)

 

-- So maja 12, 2012 2:40 pm --

 

Swoją drogą, nie chce mi się już pisać, monotonne to się robi, w ramach możliwości wróćmy do głównego tematu :great:

 

-- So maja 12, 2012 2:55 pm --

 

carlosbueno, http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-belgii-mozliwe-sa-black-outy,1,5128957,wiadomosc.html

W związku z tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam jeszcze jedna prywatna wycieczka i kopiowanie postów z innego tematu, szydzenie z nich i wylecisz z forum.

linka....a jak Ty byś się czuła gdybym to ja wysłał do Ciebie taki tekst.Wcale się nie dziwię,że intel się wkurza.

.....może więcej tolerancji.... i skończcie tą wojnę domową ....BO WRÓG NIE ŚPI.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tekst o tolerancji, w tym temacie, to chyba nie do mnie......

Skoro staramy się tolerować każdą rasę,religię...to dlaczego nie tolerować wypowiedzi ludzi, którzy mają inne poglądy?

Może ktoś wypowie się na temat chińczyków,którzy ze swoim badziewnym towarem opanowali połowę naszego kraju i

 

....dorabiają się majątku na dzieciach pracujących po 12godz. na dobę.

Dla mnie są oni większym zagrożeniem dla europy niż wszyscy muzułmanie razem wzięci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomek118118, a gdzie widzisz atak? Przejrzalam ten temat i rzeczywiscie niektore poglady sa szerzeniem nienawisci rasowej co lamie punkt 5 regulaminu forum.

poglądy związane z zaburzeniem nie powinny być karane,trzeba brać poprawkę że po lekach i w trakcie terapii ludzie nie mają kontroli nad emocjami.nie lubią chińczyków chociaż nie widzą ich na oczy.ja nie lubię ufoludków nie mogę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, gdyby tak bylo to na forum zapanowalaby anarchia :) wszyscy skakaliby sobie do gardel bo nie jest to raczej forum dla ludzi zdrowych i kazdy ma swoje jazdy

lepsza anarchia bez chińczyków od anarchii z chińczykami.podobno w chinach anarchistów smalą żywym ogniem.a talibowie by na tym forum pozwolili rozmawiać tylko z prawiczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poglądy związane z zaburzeniem nie powinny być karane,trzeba brać poprawkę że po lekach i w trakcie terapii ludzie nie mają kontroli nad emocjami

Dokładnie tak to odbieram...

Candy14....jeśli się z kimś nie zgadzam to po prostu z nim nie dyskutuję,a nie wyrzucam go z forum po to, żeby mu

zamknąć gębę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×