Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja bede zbyła dziewczyna w łozku :shock: spędzał Sylwestra....jak dostane przeputkę..oczywiście to ja sam bede w tym łożku...gdyby ktos mial watpliwości natury moralnej... :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, ano jestem ,ale opisywal Ci tego nie bede dosc sie napisalem na ten temat....moze ktos inny Ci wyjasni albo poczytaj ale to rozsiane po watkach...stracilem przytomnośc..lecac rozwalilem glowe...w Wigile....potem trafilem do szpitala....itd....musieli zdagnozowac dlaczego tak spadam bez spadochronu..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Piotrka zapytaj :lol: ten to jest.....

 

-- 30 gru 2011, 21:00 --

 

Transfuse, dzieki Ci bardzo..... :uklon:

pare lat temu kolega stwierdzil ze potrzebuje kogos aby dojsc do siebie, pojechalismy do Amsterdamu i on mi przyslal dziewczyne do pokoju :P a ja powiedzialem ze za cos takiego jeszcze nigdy nie placilem i nie mam zamiaru placic a ona na to ze jest juz zaplacona :lol: polozyla sie obok mnie w lozku i przez TRZY godziny rozmawialismy o zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya lezy obok na sofie i sie delektuje :D

 

u nas te "swieta" a wlasciwie minione dni byly zajebiaszcze, kazdy dzien spedzony z Ola jest swietem i nie potrzebujemy czerwonej kartki w kalendarzu aby tak czuc :P

w sobote mielismy sushi nie jak rok temu 12 dan, oplatek i wszystko inne co uwazalismy za konieczne by bylo tak naprawde po polsku, powiem Ci ze mimo wszystko ta wigilia bedzie w podobny sposob wspominana jak ubiegloroczna :P

w niedziele ogladalismy filmy (zrobilismy do jedzenia jajecznice zostawiajac kupiona dziczyzne na inna okazje) palac papierosa na balkonie zlozylismy zyczenia swiateczne sasiadowi ktory akurat wracal do domu, on podziekowal i zapytal czy pijemy czerwone wino oczywiscie potwierdzilem i on przytargal jedna butelke a ja zaprosilem ich na obiad w poniedzialek przyszli o 14 i razem spedzilismy bardzo przyjemne popoludnie i wieczor

 

zboczeńcu.

Mateusz gdyby to byl facet mialbys racje ale to byla przeciez kobieta i do tego mila i bardzo ladna :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×