Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, mialam ekonomie, towaroznastwo, marketing, prawo pracy wlasnie, badania rynkowe- fajna sprawa, lubialam to. tzn. moze i jest mnostwo teorii, ale przynajmniej pozwala zrozumiec sposob, w jaki funkcjonuje rynek. a u Nas na zajeciach mielismy te przedmioty tak poukladane pod zakladanie wlasnej firmy. sprawia Ci nauka przyjemnosc? to, ze umiesz to chyba na pewno :) ja chyba nie mam cierpliwosci do origami. rysuje i to mnie wycisza, sprawia, ze czas plynie tak jakby z boku. a pochwalisz sie jakas swoja praca?:) dziekuje za wsparcie :) mam nadzieje, ze zleci. i wiem, ze za duzo marudze. przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impermeable, aha takie cos cwiczysz... to tu masz motywator:

 

 

:mrgreen:

 

 

Lilith, ekonomie fajnie znac sam chce cos sie pouczyc z tego, ale tylko tak dal siebie, bo sie czuje glupi, czesto sie uzywa w rozmowie roznych ekonomicznych motywow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłam puzzle aby się relaksować. Ułożyłam kawałek obrazka, potem przez 2 miesiące wielka dykta na której miałam je układać przeszkadzała mi we wszystkim, ale ciągle miałam nadzieję, że ułożę do końca. No ale w końcu się wkurzyłam i schowałam te puzzle do pudełka. Fajnie że masz jakieś hobby, Lilith. Zazdroszczę, zapału do nauki też. Obawiam się że jak przyjdzie sesja to bedę miała same 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wymsylilem i robilem wlasne puzzle geometryczne czyli cielo sie kartke na 8 kawalkow i ukladalo po samym ksztalcie a nie obrazku, wcale nie jest latwo.

 

-- 14 kwi 2013, 21:51 --

 

Lilith, no od podstaw i do podstaw, bo ja tak zeby sie orientowac tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, az tak nie planuje wygladac, choc moze czulabym sie duzo lepiej :) chce tylko troche wyrzezbic brzuszke. a robie to, bo musze robic cos systematycznie, miec jakas dobra, zdrowa wkrete. stosujesz diete tez?

Lilith, widze, ze origami to w Twoim przypadku nie jakies amatorskie hobby- naprawde jestes dobra w tym, dziewczyno! gratuluje;) co zwycieza- wrodzony talent czy cierpliwosc wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bree, hehe myślę, że to nie kwestia głupoty, a braku cierpliwości. Jak długo nie widziałam efektów, albo nie umiałam nic ułożyć to się denerwowałam i jednocześnie nudziłam :roll: może kiedyś zrobię ponowne podejście do tych puzzli, tylko wybrałam sobie Plac Świętego Piotra, 3000 części i trochę to czasochłonne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, czytalam w ksiazke o rysowaniu, ze wlasciwie nie istnieje cos takiego jak "talent"- mozna, nawet bez predyspozycji, jakos sie tego albo nauczyc, wycwiczyc albo pojac. cierpliwosc i ciezka praca sa bardzo wazne, niektorym ludziom takie rzeczy czasem przychodza od reki i to chyba nazywane jest "talentem". ale dobra robota, mimo wszystko ;)

 

-- 14 kwi 2013, 22:06 --

 

Lilith , 2000 w kilka godzin lub dni? :o Moje były na 1500 i w ciągu 2 miesięcy ich nie ułozyłam

 

Ja studiuje finanse i rachunkowość, studia związane z moją pracą ale prawie w ogóle mnie nie interesują

 

ona jest najlepsza poprostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×