Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

impermeable, co do znajdywania objawów to już przyjęłam postawę, że się z tego śmieję, chociaż czasami to nie jest zabawne :roll: no ale co mi zostaje, jakoś trzeba z tym żyć :D ostatnio łapie się na tym, że robi się ze mnie niepoprawna optymistka :lol:

 

Calineczka1990, bo to tak ogólnikowo nie ważne gdzie pójdziesz, ważne, że zrobisz krok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, mi to raz ciazy a raz wydaje mi sie, ze tak jest barwniej (to to mi sie chyba z bpd bierze, jak cos). ale wydaje mi sie, ze lepiej byloby byc zdiagnozowanym. przynajmniej mozna by bylo z tym walczyc.

Calineczka1990, dlaczego tak jest? czemu raz chcesz a raz nie? od czego to zalezy?

TomcioNerwica, glupie pytanie.

virgo21- czemu tak myslisz? napisz cos wiecej, prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, zmus sie. czasami trzeba. pomysl, ze przeciez to po to, zeby bylo Ci lzej.

MamSwojePoglady, ja motywacje mam ogromna. moge zrobic doslownie wszystko, zeby to pokonac. ale tak jak mowisz- najpierw diagnoza. bo nie znajac jej, to chyba mozna sobie zaszkodzic.

 

-- 15 kwi 2013, 21:32 --

 

virgo21, dlaczego chcesz rezygnowac z leczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, ale nie radzisz sobie z problemami czy nie potrafisz się za nie zabrać? mi brakuje motywacji, dlatego też nowe problemy ciągle przybywają, nie rozwiązując starych.

 

impermeable, dokładnie tak jak piszesz :smile: jak sama sobie zaczęłam sporządzać diagnozę i notatki to w końcu tak się w tym pogubiłam, że miałam wszystkie zaburzenia na raz :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś to czyta oprócz mnie? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

mysle, ze wszyscy...ja z doskoku z kurnika. Co mamy napisac? Virgo wie ze nie jest do niczego i takie myslenie do niczego jej nie doprowadzi. Ale widocznie potrzebuje sie pokatowac i ja to szanuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś to czyta oprócz mnie? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

mysle, ze wszyscy...ja z doskoku z kurnika. Co mamy napisac? Virgo wie ze nie jest do niczego i takie myslenie do niczego jej nie doprowadzi. Ale widocznie potrzebuje sie pokatowac i ja to szanuje

wiesz gdzie ją to to zaprowadzi?

 

 

virgo leczyłaś się tylko 1 rodzajem leków a jest wiele innych grup

nie mówiąc już o wyjątkach a w aptece możesz dostać generyki tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie zauwazylam poprawy, a tylko trace pieniądze, które mi są potrzebne na bieżące rzeczy.

Ale chodziłaś na psychoterapię czy leczyłaś się farmakologicznie ? bo jak to pierwsze , to efekty często są widoczne dopiero po a nie w trakcie .

tylko musisz się zastanowić czy z tą kasą to nie jest wymówka , bo ja sam wychodziłem z założenia , że wkur.wia mnie to , że nie mam efektów ,a przecież to strata pieniędzy gdy mam też inne potrzeby ... no chyba , że naprawdę tak jest , to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, czesto leki bez psychoterapii nic nie daja. przykro, ale to wszystko jest trudniejsze, niz sobie wyobrazalismy. jest mnostwo tego gowna i albo sie za nie wezmiemy od poczatku do konca i wyjdziemy z tego, albo bedziemy sie poddawac i wtedy dopiero bedzie to strata pieniedzy, czasu i okazji do wyzdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce potępiać ludzi którzy biorą tabletki , bo to ich sprawa i swoją droga na pewno pomagają postawić szybko człowieka na nogi , tylko nie rozumiem brania ich przez cały czas bez chociaż spróbowania psychoterapii , w końcu wygodnie łykać magiczne tabletki bez włożenia swojego wysiłku , to jak z nadciśnieniem można całe życie łykać tabletki nadal chorując tylko by poprawić swój stan albo zmienić nawyki żywieniowe , tryb życia i wyleczyć się z tego całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×