Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, im bliżej matury, tym ja dostaję częstszych ataków paniki :/ Ten ostatni tydzień to w ogóle horror - wszyscy uwzięli się na wymyślanie sprawdzianów, które "musisz zaliczyć przed końcem szkoły"... Przez ostatnie dni były już 3 sprawdziany duże, przebudowanie zakończenia prezentacji, nauka prezentacji i jeszcze na jutro dostałam sprawdzian z polskiego ze współczesności... I zonk - na widok zagadnień do spr. dostałam takiego ataku paniki, że teraz siedzę, wyję i modlę się żeby benzo szybciej zadziałało... Przyszłam do was, w realu nikogo to nie obchodzi że mam czarne myśli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, ahh to wykańczająca ta podróż musiała być :D

 

Snejana, na razie nie jest źle, pod wpływem stresu wszystko z siebie wyrzuciłam, aż terapeutka była w szoku, że u mnie to w drugą stronę działa :lol:

 

-- 16 kwi 2013, 19:03 --

 

carola, Mushroom, witajcie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, o rany rzeczywiście masa roboty, spokojnie to sobie ogarniaj, nauczyciele lubią tak straszyć przed końcem szkoły... ale pocieszę Cię ze ja na pare miesiecy przed maturą w ogole przestalam chodzic do szkoly a dobrze poszło :) Jeszcze tylko miesiąc i będziesz świętować, że to już za Tobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no ja wiem że lada dzień już spokój, tyle że ja o ten jutrzejszy sprawdzian to się już pożarłam wręcz z polonistką... i wyobrażam sobie co będzie jak odmówię napisania/napiszę i nie zaliczę... Umysł chce uciekać i nie iść tam jutro, ale wiem że to półśrodek... A panika mnie taka wzięła, że trzyma od 17 do teraz i póki co nie mogę nawet przejrzeć materiałów, bo mnie skręca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no biedactwo :P leży przed telewizorem, piwo pije i narzeka jeszcze :P to co, ale ja jestem głodna :mrgreen:

MamSwojePoglady, to dobrze! oby tak dalej :D

 

-- 16 kwi 2013, 19:13 --

 

Calineczka1990, czesć jak tam? :D

carola, z czego ten sprawdzian? może jeszcze uda Ci sie za to zabrać... trzymam kciuki! :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, cała epoka współczesności w literaturze... Gdyby nie to, że dała zagadnienia obejmujące niemalże 100% epoki, włącznie z każdą pierdołą, każdym pojęciem, to bym nawet nie spanikowała... Mogłam zacząć uczyć się wcześniej, ale kiedy? Tyle tego było ostatnio, że noce zarywałam, nie mówiąc już o tym, że znów siedzę na benzo :/ Ale dzięki za wiarę we mnie, może uda się mi coś jeszcze wskórać :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Cassidy, dobry wieczór , co u was słychać ? :D

Snejana, sama siostra sobie wychowała takiego rozwydrzonego bachora :P może siostra mecz obejrzeć u mnie , może być ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, może i umiem, ale operować wszystkimi pojęciami które sobie zażyczyła to na pewno nie dam rady... A co do pozostałych uczniów, to ich nie ma - mam indywidualne w obecnym momencie życia. Próbowałam się z nią skontaktować i przełożyć ten sprawdzian na czwartek, bo wiem, że któryś z nauczycieli mógłby mnie zwolnić żebym go napisała wtedy. Odpisała z pytaniem o termin, odpowiedziałam... i na tym koniec.. Idę po więcej benzo, jak nie ogarnę się na tyle, żeby coś zaczaić z notatek, to wrócę jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×