Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, ja nie mam defektów. Jestem mądra, zgrabna, seksowna, spontaniczna, piękna, uczuciowa, rozrywkowa, elokwentna, zajebista i SKROMNA!!!

To bardzo dobrze, ale czy potrafisz podnieść pralkę z betonowym spodem?!

Nie. Po co??? Stawiam na szmatę i przesuwam!!!

Ale nieźle mi idzie układanie paneli i malowanie ścian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja nie mam defektów. Jestem mądra, zgrabna, seksowna, spontaniczna, piękna, uczuciowa, rozrywkowa, elokwentna, zajebista i SKROMNA!!!

To bardzo dobrze, ale czy potrafisz podnieść pralkę z betonowym spodem?!

Nie. Po co??? Stawiam na szmatę i przesuwam!!!

Ale nieźle mi idzie układanie paneli i malowanie ścian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się taki samotny że o jezu:(

Ja też...

Cześć. Jestem tu nowa. Od dłuższego czasu przeglądalam Wasze forum i dziś zebrałam w sobie dość odwagi żeby tu coś napisać. Choruję na depresję. Leczę się. Mam 23 lata i czuję że ludzie dookoła mnie nie zrozumieliby mnie i mojej choroby. Czuję się bardzo samotna. Chciałabym z kimś porozmawiać. Z kimś kto to rozumie. Z kimś kto wie jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się taki samotny że o jezu:(

Ja też...

Cześć. Jestem tu nowa. Od dłuższego czasu przeglądalam Wasze forum i dziś zebrałam w sobie dość odwagi żeby tu coś napisać. Choruję na depresję. Leczę się. Mam 23 lata i czuję że ludzie dookoła mnie nie zrozumieliby mnie i mojej choroby. Czuję się bardzo samotna. Chciałabym z kimś porozmawiać. Z kimś kto to rozumie. Z kimś kto wie jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tym sama. Moi rodzice sa przerażeni. Moi znajomi mówią "uśmiechasz się cały czas jakie ty możesz mieć problemy?". A ja mam. Boję się. Jutra, ludzi, samej siebie. Powiedzcie czy da się z powrotem nauczyć radości? Czy można na powrót cieszyć się drobnostkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tym sama. Moi rodzice sa przerażeni. Moi znajomi mówią "uśmiechasz się cały czas jakie ty możesz mieć problemy?". A ja mam. Boję się. Jutra, ludzi, samej siebie. Powiedzcie czy da się z powrotem nauczyć radości? Czy można na powrót cieszyć się drobnostkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie łatwe to juz bym to zrobiła. Zbudowałam silny system udawania że jest ok. Boję się że kiedy przestanę udawać okaże się że jestem tak bardzo beznadziejna że nikt już mi nawet cześć nie powie. Boję się tego wszystkiego co głęboko schowałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×