Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Gabriel-nie prowokuj nikogo ok?

 

Moj dzień do d.... żle sie czuje od wczorajszego wieczoru......nie wiem co sie ze mną dzieje.jest mi słabo....coś tak jakby wali mi do głowy i zaczynam sie wtedy natychmiastowo trząść...tak jakoś w środku żle sie czuje,żołądek mi wariuje,to samo z hormonami....o jednej porze dnia czuje siesuper,świetnie,mam ochote robić wszystko.serce mi szybko wali po prostu jestem happy na maxa:D.....a kilka godzin póżniej wpadam w dół nic mi się nie chce,nawet telewizji oglądać...pojawia sie panika we mnie...ale przebadać sienahormony nie będe mógł raczej....

No i dodatkowo oczywiscie duszności....co chwile robie głęboki wdech i wydech,boje się że od tej astmy dostane jeszcze.jakiejś gorszej choroby:np.jakiejś choroby serca,albo boje sie że mam POCHP

 

A co do innych wydarzeń to pojawiłem sie na cmentarzu.choć wiele nerwów mnie to kosztowalo i wiele wdechów i wydechów:D-bo oczywiscie musialem testować oskrzela,pluca czy czasem zaraz ataku duszności nie bede miał :D

 

Dobrze że dzisiejszy dzień powoli zaczyna sie kończyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz jestem szczęśliwa hura hura hura !!!! Małżona zamknęli bo jechał skuterem po pijaku i będzie siedział w areszcie do poniedziałku hura hura hura Co prawda jechał z synem :shock: Musiałam jechać z siostrą odebrać syna z miasteczka obok ale co tam nawet jakoś przeżyłam, mały ataczek przeszłam ale to pryszcz z tym jaka jestem szczęśliwa Mam nadzieję że jakoś to mu dobije do głowy co takiego zrobił :evil: Ma zakaz prowadzenia pojazdami nawet rowerem przez rok czasu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Szkoda mi syna że przez to musiał przejść ale mam nadzieję że nie odbije się to na jego psychice Wszyscy w domu się cieszą nawet dzieci ha ha Bardzo dobrze mu niech sobie teraz siedzi tam Teraz czeka go przyspieszona sprawa w sądzie grockim i oczywiście cholerne koszta bo za to że skutera holowali to już 300 zł w dupie ale co tam jajważniejsze że siedzi hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś będę miał dobry dzień... :smile:

 

 

Fakt całkiem niezły dostał bana :mrgreen:

Za co ?

Mój dzisiejszy i wczorajszy jak na razie bardzo ok. Wczoraj udany wypad z dziewczyną na dyskotekę,mimo że na początku byłem spięty to potem się rozkręciło.

W ogóle jakby jakaś mała blokada mi puściła i coś jakby się we mnie otworzyło. Chyba po tym ostatniej spowiedzi przed rodzicami... W końcu spadł mi ciężki ciężar/balast który nosiłem przez 7 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz jestem szczęśliwa hura hura hura !!!! Małżona zamknęli

Widzę, że kochasz męża? Dziwię się że wypuściłaś synka z pijanym facetem w takim ruchu na drodze.

No i dodatkowo oczywiscie duszności....co chwile robie głęboki wdech i wydech,boje się że od tej astmy dostane jeszcze.jakiejś gorszej choroby:np.jakiejś choroby serca,albo boje sie że mam POCHP

Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Może to ta guma co ją połknąłeś do płuc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic, no i właśnie jak tam twoja sytuacja z rodzicami robią coś z tym fantem czy już zapomnieli ;)

 

---- EDIT ----

 

gabriel, ja go puściłam jak był małżon trzeżwy a to że jego siostra go puściła z powrotem w takim stanie to już inna sprawa do niej od razu dzwoniłam i opieprzyłam A tak w ogóle za co ja mam go kochać co ?? Za to że zmarnował mi i dzieciom życie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel, ja go puściłam jak był małżon trzeżwy a to że jego siostra go puściła z powrotem w takim stanie to już inna sprawa do niej od razu dzwoniłam i opieprzyłam A tak w ogóle za co ja mam go kochać co ?? Za to że zmarnował mi i dzieciom życie ???

Rozumiem Gosiula, to była zbyt pochopna ocena.

Gabrielu...jesteś żałosny wiesz o tym?

hahahahahahahahaha!!!!!Żałosny?!

Patrz kto jest żałosny!:

Moj dzień do d.... żle sie czuje od wczorajszego wieczoru......nie wiem co sie ze mną dzieje.jest mi słabo....coś tak jakby wali mi do głowy i zaczynam sie wtedy natychmiastowo trząść...tak jakoś w środku żle sie czuje,żołądek mi wariuje,to samo z hormonami....

No i dodatkowo oczywiscie duszności....co chwile robie głęboki wdech i wydech,boje się że od tej astmy dostane jeszcze.jakiejś gorszej choroby:np.jakiejś choroby serca,albo boje sie że mam POCHP

hehehehehehe!!!

 

---- EDIT ----

 

Pozdrowionka dla wszystkich kochani w ten wyjątkowy dzień. Dziś czuję się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk, zabrzmialo to bardzo powaznie, ciekawe co takiego zrobil. no nic...

 

u mnie dzien wdrodze. pojechalam z rodzicami na groby do moich dziadkow i przy okazji odwiedzilismy nasza rodzine. spotkalam moje sliczne i zadban kuzynki, spojrzalam na swoj wymiety t-shirt i sie zalamalam :P chyba czas sie troche wystylizowac znow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój dzisiejszy dzień był całkiem fajny,choć większość dnia spędziłem w domu.Posprzątałem,potem poszedłem z mamą na cmentarz.A teraz czuję głęboki spokój i jestem w nastroju do medytacji.Ech,moi drodzy,chciałbym umieć jakoś przelać to jak się czuję na was,podzielić się z wami moim samopoczuciem.Zbyt często tłumię swoje emocje,postanowiłem,że spróbuję się im po prostu poddać.Wybuchnąć płaczem w miejscu publicznym-co mi tam:p Może w ten sposób czegoś nowego się dowiem o sobie,swoich emocjach,ich przyczynie.Nie ma już dla mnie znaczenia to jak mnie inni postrzegają,mogą sobie mówić co chcą:P Chyba daruję sobie zaciskanie zębów,to zbyt męczące.Co do Gabriela-proponuję ignorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,anna en,idzie sie do piekla.Za zabojstwo tez ;) Chyba sie nikt nie skusi.

Ja mimo zlego samopoczucia bylam juz dzisiaj w kosciele(Nie bylo latwo) Ale teraz juz coraz lepiej,mam satysfakcje ze dotrwalam do konca mszy.Najgorzej to sie wycofywac,albo nie robic nic,przynajmiej dla mnie. Milej niedzieli wszystkim,mimo wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umieram, niech ktos wpadnie mnie dobioc bo za samobojstwo idzie sie do piekla.

Nie, spokojnie, tylko do ziemi!!!

Ale dzisiaj hardcorowe miałem sny! Śniło mi się że jakiś koleś związał kilku z nas i ciął dla zabawy nożem ale tak abyśmy tylko cierpieli ale niezby mocno krwawili. Następnie oblewał jakąś mieszaniną z octem tak że rany potwornie piekły u szczypały a następnie gościa podpalił. Kiedy tamten płonął i darł się przeraźliwie, nagle oprawca spuchnął jak balon i pękł na moich oczach- woda, krew i wnętrzności rozprysły się po wszystkich i wtedy się obudziłem. Kiedy to cholerstwo się skończy... mam na myśli koszmary ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsensu poszedłem do kościoła wiedząc ,że to miejsce dla mnie jeszcze nie opanowane pod względem lęku przestałem całą godzinę zastanawiając sie czy dostanę ataku a jak dostane to jak to się skończy , msza się skończyła ja nic z niej nie wiem po co ja tam poszedłem zmarnowana godzina idiota ze mnie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×