Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ANKIETA ] Czy będąc w związku spotykasz się z innymi?


Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, zasady pomiędzy nami w kwestiach, które porusza ankieta ustaliliśmy pewien czas temu, więc ona moją ankietę traktuje jak zabawę, podobnie jak i ja. Wyniki ankiety interesują nas z takiej czystej ludzkiej ciekawości, podobnie jak wyniki każdej innej ankiety, którą gdzieś tam w swoim życiu wypełniamy.

 

-- 28 mar 2011, 20:58 --

 

Na etapie zbierania próbek moja dziewczyna nie angażuje się. Ale myślę, że jak już powiedziałem powyżej pomoże mi opracowywać wyniki, bo zna się na Excel'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaszalałaś.

Muszę Cię jednak zmartwić - gdy będę opracowywał wyniki najpierw usunę wszystkie nielogicznie wypełnione ankiety.

 

Swoją drogą, proponuję udać się do lekarza, aby zwiększył Ci dawkę leku.

wstrzymaj się ze swoimi chamskimi docinkami, bo ktoś nie robi po Twojej myśli... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi w tym wątku, potem jeszcze raz, i jeszcze... Czytaj tak do czasu, aż Twoje wnioski będą zgodne z treścią przekazywanych przeze mnie informacji. :smile:

Ja Ci tylko nieco pomogę cytując moją wypowiedź z tej strony:

 

...zasady pomiędzy nami w kwestiach, które porusza ankieta ustaliliśmy już pewien czas temu, więc ona moją ankietę traktuje jak zabawę, podobnie jak i ja. Wyniki ankiety interesują nas z takiej czystej ludzkiej ciekawości, podobnie jak wyniki każdej innej ankiety, którą gdzieś tam w swoim życiu wypełniamy.

 

i z pierwszej strony:

Ankietę należy traktować jak zwykłe badanie, a nawet zabawę. :smile:

 

i z drugiej strony:

Nie wiem dlaczego miałbym tą ankietą chcieć komuś coś udowadniać? Po prostu pobaw się nią,

 

i z trzeciej strony:

...ta ankieta nie służy do rozwiązywania problemów w moim związku, o czym już pisałem tutaj i tylko się powtarzam. Problem w moim związku to tylko pretekst to sporządzenia takiej ankiety, która jest zwykłą zabawą, i wzbudza zainteresowanie wielu osób.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myopic, a Ty cały czas zakładasz, że wszystkie osoby wypowiadające się w tym wątku to banda idiotów nie potrafiąca cię zrozumieć, już 25 raz każesz komuś coś czytać i czytać i czytać. To może teraz Ty przeczytaj jeszcze raz, i jeszcze i jeszcze raz - bo jak widać to nie My mamy problem ze zrozumiem tylko Ty masz problem z wysłowieniem się.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd. wypowiedzi:

 

i z piątej strony:

A ja już ostatni raz powtórzę, że ankieta to tylko zabawa i nie ma wpływu na mój związek.

 

I co shinobi, może dobrze by było choć raz przeczytać ten wątek zanim się człowiek decyduje brać udział w dyskusji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, dzięki za zrozumienie i mądre słowa. :smile:

Faktycznie w większości w w tym wątku muszę się zmagać z negatywną postawą wobec mnie i nie mam pojęcia skąd się ona bierze. Wygląda to tak jakby nie wolno było mi mieć swojego stanowiska w jakieś sprawie.

 

Ankieta została przygotowana zarówno dla tych, którzy zgadzają się na takie spotkania, jak i dla tych, którzy takich spotkań nie tolerują (czyli tak jak Ty i Twój partner), więc zapraszam Ciebie i Twojego chłopaka do jej wypełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczka, no to teraz rozumiem dokładnie Wasze podejście. Ja z moją dziewczyną mamy w sumie podobne, bo jak ją zapytałem co ona na moje spotkania z koleżankami, stwierdziła, że nie jest to nic miłego, ale trzeba to jakoś przełknąć. No i taka dokładnie odpowiedź także znajduje się w ankiecie, jako jedna z wielu.

Ankieta jest także dla takich osób jak Wy. Ale oczywiście nie zmuszam Cię do jej wypełniania - jedynie zachęcam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie rozumiem pojęcia zgoda. Nie masz względem partnera tytułu własności, więc ma prawo robić co chce. Ma prawo mieć kolegów, co innego gdy ktoś się zaczyna dostawiać, zapraszać na kawę itp. to wiadomo w jakim celu. Ale jeśli dziewczyna ma starych kumpli czy coś to wiadomo, że nic w tym złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×