Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich. Moze wiecie co to jest? Pomocy.


ghost1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem nowym uzytkownkiem na tym Forum. W sumie od kilku juz lat dziwne rzeczy dzieje sie ze mna oto kilka z nich - przed wyjsciem z domu sprwdzam kilka razy,a nawe wiecej czy wszystko jest zamkniete, gaz wyłaczony, woda itd,

- mam lęki przed przyszłością, ze sobie nie poradze, nic nie ma dla mnie wiekszego sensu, zyje z dnia na dzien ogolnie

- mysle ,ze ludzie na mnie dziwnie patrza, gadaja o mnie

- a najgorsza i najczestsza rzecza jest to ze jak kupie sobie jakos rzecz,na ktorej mi zalezy: odzież, buty bardzo zwracam uwage na szczegóły wykonania jej, np gdy jakas nitka wystaje, badz w nowych butach mam porysaną skorę bo ktos mnie nadepnął i jest to troche widoczne to ciagle o tym mysle i nie moge o tym przestac myslec. Moze to sie troche wydaje głupie i dziwne ale tak mam i nie wiem co to jest i czy to jest powazne i czy normalny człowiek przejmowałby sie takimi rzeczami jak napisałem???

Ogolnie od 3 lat takie cos mi sie właczyło i tak mam. Ma ktos podobne jazdy jak ja i czy to jest groźne? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się tym zbytnio nie zamartwiał - sprawdzanie 3 razy czy gaz wyłączony to jeszcze nie jest jakiaś wielka "shiza".

ja np. od ładnych paru lat nie położę się na lewym boku, odkąd usłyszałem, że jakiemuś człowiekowi lekarz tego zabronił z uwagi na chore serce. Wiem, że to bez sensu, ale nie położę się i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stokrotko ja też to mam:) żadnego strupka nie przepuszcze, podczas siedzenia w domu, uczenia drapie się, po głowie, po plecach, po nogach:) ponadto namiętnie usuwam skórki przy paznokciach w sposób dość drastyczny. i jak ranki się zastrupią, zdrapuje strupkii. (Jestem obecnie na lekach.)

Ponawiam twoje pytanie, czy ktoś wie, czy takie zachowanie też uznaje sie za cechę charakterystyczną ludzi z ZOK?

gdzieś czytałam jakoby tak, ale nie jestem pewna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×