Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony zaledwie 10 mg Zolpi czy zaledwie 10 mg Diazepamu daje rade wiecej niż nieźle.

 

Różnie jest.

 

Z Xanaxem to tak jest, ze jednym wystarczy 0,5-1mg a inni potrzebuja pare mg.

 

Maksymalna dawka Alpra zresztą to od 4-10 mg (dobowo). W zależnosci od przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj brałem alpre poraz 1 od bardzo wielu lat ok 7-8. Pierwsza stała praca, wymagająca badań lekarskich, potem jakies zalatwienia w kadrach itd. No i łyknąłem 0,25mg słabo działało paradoksalnie lęk jeszcze większy, dorzuciłem drugie 0,25 no i zrobiło się milej ale po 1,5 h dopiero. Myślałem że alpra i dużo szybciej działa niż np klony i trzeba łyknąć paredziesiat min. przed spotkaniem a tu klops. Pełne działanie odczuwam dopiero teraz kiedy już wszystko załatwiłem i juz po ptokach..

A jak myślicie na pierwszy dzień w pracy jak łyknę 0,5mg to będe w miarę ogarniał? Nie wiem co bede robił dokladnie niby pisze pakowacz- pomocnik operatora maszyny jako stanowsiko. W pon zaczynam 3 zmiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy biorąc poniższy zestaw, nie ma przeciwwskazań bym wziął Xanax? Z okazji tłustego czwartku wypiłem 4 kawy i tak mnie trzęsie,że nie mogę trafić palcami w klawiaturę :mrgreen:

Citabax 1-0-0

Velaxin 0-0-1

Chlorprothixen 1-1-1

Memotropil 1-0-0

 

Wiem ,że są ulotki ale nawet nie jestem w stanie ich teraz przeczytać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj ja też biorę xanax ale po nim czuję się bardzo

 

dobrze ibiorę dawki3 mg na cały dzień wiem że muszę go odstawić bo sie uzależniłam jest ciężko go odstawic biorę go rok

 

ijestem właśnie w trakcie odstawiania pozdro aga 76

:D a w jaki sposób można odstawić xanax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie chcesz uzaleznic sie psychicznie i fizycznie to tylko bierzesz doraznie. Gdy panika jest na tyle silna, ze ciezko sobie z nia poradzic. Problem w tym, ze benzo jest na tyle skuteczne, ze z czasem nawet najmniejszych atakow nie chce sie miec. Bledne kolo w sumie.

 

Ja obecnie biore dziennie 0,5-1mg. A jak dlugo? Zaczalem na poczatku jako asekuracja podczas brania wenli, gdy przez pierwsze 2 tyg testowania wegetowalem w sume w domu tylko. Trwa to moze 2-3 miesiace. Wczesniej wystarczylo mi 0,25. Jak nie zaaplikuje sobie z rana afobamu 0.5, to czuje sie wyobcowany i nie wiem co sie wgl. obok mnie dzieje :). Mowie o tym, lekarzowi rodzinnemu, psychiatrze itp. A oni tylko "nie stresuj sie" aplikujac kolejne leki, zwiekszajac dawki ewentualnie zmiany jakies wprowadzaja. Tylko pytanie: Potrzebujesz jeszcze jakies lekarstwa? Tak, afobam mi sie konczy. Prosze, recepta. Tym sposobem w ciagu ostatnich 4-5 tyg dostalem 180 dropsow po 0.5. Mam 4 opakowania pelna w sumie... Tak lecza w Polsce.

 

Najlepsze jest to, ze w aptece za kazdym razem mowia przy wydawaniu: 1x dziennie. Wiec jezeli ktos nie wie co to dorazne stosowanie i stosuje sie do uwag farmaceuty to i tak jest zapedzany do kata.

 

Przez benzo w sumie przestalem zagladac do butelki. 3 miesiace abstynencji. A wczesniej codziennie wlewalwm w siebie jakiegos browarka na stres, lepszy sen. I tak bylo codziennie, przez 5lat. Spadlem z deszczu pod rynne :P

 

 

----------

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×