Skocz do zawartości
Nerwica.com

Męczy mnie przeszłość


lee90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W czym problem dokładnie ?

W tym iż nie potrafię sobie radzić z uczuciem miłości, nie mogę zapomnieć o kimś kto był mi bliski na tyle by się zakochać, chociaż strasznie się staram i zrobiłem przez to wiele głupot.

Obwiniam się że zepsułem sobie dzieciństwo (czas szkolny - gimnazjum, podstawówka) i że nie przeżyłem go tak jak powinienem, chociaż wiem że są tacy ludzie że pozazdrościliby mi mojego dzieciństwa, czasów szkolnych...

 

Mam w sobie dziwne uczucie jakby tęsknoty, a zarazem żalu...

Jak mogę sobie z tym poradzić ? Zaliczam się do jakiejś grupy Depresji ? Czy może coś innego ?

 

Czuje się strasznie samotny i tak naprawdę nie potrafię znaleźć sobie odpowiedniej osoby, ponieważ boje się że wróci mi szansa bycia z kimś kogo naprawdę kocham, a z niej nie skorzystam, bo będę miał już kogoś na kim prawdopodobnie mi będzie zależało.

 

Przez to właśnie tez poruszam przeszłość i dołuje się.

Mam dopiero 20 lat!

I mam takie banie dziwne ostatnio że boje się gdy to się skumuluje to oszaleje ;/

Gdy ktoś jest u mnie i mam z kim pogadać to jest ok, ale gdy zostaje sam to normalnie smutek mnie straszny ogarnia...

Wracają wspomnienia jakieś i się załamuję - nie mogę normalnie pracować.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ,że myślisz o przeszłości . Ja robię to sam o , też mam takie myśli , gdzie wracam do tego co było dawno . Mam już 34 lata , i myślę ,gdybym wtedy nie powiedział (lub powiedział ) to co by zmieniało w moim obecnym życiu . Też dołuję się , bo wiem ,że popełniłem w szkole (młode lata ) tyle błędów ,że teraz tego żałuję .Wspomnienia też u mnie wracają i też dołują . :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lee90,

Wiesz każdy czegoś w życiu żałuje, w moim przypadku żal się pojawia, gdy coś nie idzie po mojej myśli. Żal się pojawia, gdy się zatrzymujemy, gdy brak jest samorealizacji. Żal też jest potrzebny by nie popełnić dwa razy tych samych błędów. Masz żal do przeszłości bo myślisz że Twoje życie potoczyło by się lepiej czego nie możesz widzieć na pewno.

Zrób coś dla siebie zainwestuj wysiłek i czas w swoje marzenia i cele. Masz dopiero 20 lat przed Tobą całe życie. Jesteś dorosły żyjąc przeszłością odbierasz sobie szanse na lepsze jutro. Przeszłości nie zmienisz więc po co w niej siedzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×