Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze imiona... :D


Gość Thazek

Rekomendowane odpowiedzi

To ja - Piotrek się nazywam. Upominam i kasuję - ja tych słów nie używam. Jestem cichy jak komarek, który w nocy zajrzy w każdy zakamarek. Śledzę i przeglądam - nikomu nie odpuszczam. Niech dziś mój banik na Twym profilu gości, byście mogli się przekonać, że to nie jest miejsce na złośliwości.

oczywiście żartuję. Nadgorliwość gorsza od... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 11:34, SarkastyczneSerce napisał:

Daniel.

Przynajmniej masz imię które w każdym języku brzmi tak samo albo bardzo podobnie. Współczuje takim Przemysławom czy Wojciechom za granicą bo nikt tego nie potrafi wymówić i napisać i nie ma żadnego odpowiednika. Z moim jest jeden problem w krajach anglojęzycznych  jest to imię imię dla kobiet, choć wymawia się bardziej przez e niż a.  

 

W dniu 7.12.2018 o 13:41, Mireadh napisał:

Justyna, miło mi.

Za imieniem też raczej nie przepadam.

Typowe imię dla kobiet z przedziału 25-40 lat, za granicą prawie nieznane poza krajami francuskojęzycznymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, carlosbueno napisał:

Przynajmniej masz imię które w każdym języku brzmi tak samo albo bardzo podobnie. Współczuje takim Przemysławom czy Wojciechom za granicą bo nikt tego nie potrafi wymówić i napisać i nie ma żadnego odpowiednika. Z moim jest jeden problem w krajach anglojęzycznych  jest to imię imię dla kobiet, choć wymawia się bardziej przez e niż a.  

Szef mówił to samo choć już dwa razy mnie w firmie prosili o przeliterowanie czy nie ma np ll albo lle na końcu ;)

49 minut temu, carlosbueno napisał:

Typowe imię dla kobiet z przedziału 25-40 lat, za granicą prawie nieznane poza krajami francuskojęzycznymi. 

Potwierdzam! Niespotykane w większości krajów. Czyli rzadkie i ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×