Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kanashi gratuluję! :great:

 

A mi dzisiaj sprawił radość dzień z jedzeniem bez wyrzutów sumienia za bardzo :D

 

Dziękuję bardzo. Ja jem bez wyrzutów sumienia codziennie. Wyrzuty pojawiają się jak w końcu stanę na wadze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalone kostki po paru uderzeniach w ściane.... czy ból moze sprawiac radosc??

No cześć, robiłam tak parę miesięcy :mrgreen: I w drzewa, bo kora drzew jest chropowata.

Tak, może, myślę że tak.

 

Ale z tym trzeba uważać, bo dłonie są bardzo delikatne i łatwo uszkodzić sobie coś małego tam w środku, mi raz dziwnie palec przeskakiwał.

 

Jeszcze taki minus, że jest to widoczne, ciężkie do ukrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalone kostki po paru uderzeniach w ściane.... czy ból moze sprawiac radosc??

No cześć, robiłam tak parę miesięcy :mrgreen: I w drzewa, bo kora drzew jest chropowata.

Tak, może, myślę że tak.

 

Ale z tym trzeba uważać, bo dłonie są bardzo delikatne i łatwo uszkodzić sobie coś małego tam w środku, mi raz dziwnie palec przeskakiwał.

 

Jeszcze taki minus, że jest to widoczne, ciężkie do ukrycia.

 

HAHAH :D to nie jestem sam... najlepsze jest to ,ze jak uderze to bol jest ogromny ale tylko przez pierwsze 3-5 sec potem jakby zanika i pojawia sie podekscytowanie ,jakby ogrome wydzielenie adrenaliny,jakbym wchodzil w trans i napierdzielam jeszcze mocniej ..... xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie najlepszym nawet na studiach zaocznych. Boże, serio ja jestem bardzo głupi, często słyszę że nawet idiota, miałem nadzieję że ktoś będzie robił sobie papier do kariery programistycznej...

A tu tylko jeden typ który nie zrobił inżynierki na innej uczelni może mi dorównać.

Z podstaw programowania.

To smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×