Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Przy życiu trzyma mnie mój ukochany syn... wychowuje się bez ojca, nie ma rodzeństwa, więc kto się nim zajmie jeżeli mnie zabraknie? To dla niego podnoszę się za każdym razem i zaczynam od początku wierząc, że jeszcze będzie przepięknie... jeszcze będzie normalnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie też ta ciekawość, co wydarzy się jutro a może "coś", dzięki czemu wyjdę wreszcie z tego marazmu w którym tkwię.

Taka nadzieja, że może jutro będzie lepiej, wiem, ze będzie - tylko kiedy???? Trzeba cierpliwie czekać. Mam już doświadczenie w takich stanach i nauczyłam się cierpliwości, raz trwa to dłuzej np. 10 m-cy a raz krócej np. 3-4 m-ce ale już wiem, że zawsze "kiedys" wraca znów chęć do życia.

Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie więc czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy życiu trzyma mój chory, niewidomy pies, którym się zajmuję. Jest dla mnie całym światem i codziennie pomagam mu normalnie funkcjonować. Prowadzę na spacery, na smyczy jak marionetkę na linkach, bo nie widzi ;( karmię, przytulam, głaszczę, podaję leki...

A sama? Sama cisnę na Afobamie, który minimalnie pomaga...Już mi się kończy niestety. 4 tabletki zostały. Od paru dni potwornie powietrze staje mi w przełyku i nie chce mi się odbić. Non stop męczarnia, ból, zatykanie w gardle, w końcu się uduszę. A tak szczerze to przy życiu również trzyma mnie fakt, że nie mam odwagi, żeby popełnić samobójstwo i boję się tego co będzie po śmierci... Ogólnie to ja chcę żyć, życie jest piękne! Ale tylko wtedy, gdy ma się zdrowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie? moje hobby,uzyskanie "siły" (fizycznej,jak i psychicznej),strach przed śmiercią,"utopienie" się w nienawiści,tudzież wyzbycie się uczuć.

 

W szczęście nie wierzę,brakuje mi jeszcze paru lat by stało się to niezaprzeczalnym faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×