Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


Joahim161

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sobą, nie wiem jak zdiagnozowac tą chorobe, jestem pewien ze cos jest nie tak ze mną , z moja psyhiką, oprocz tego ze jestem z niechęcony do zycia, i brak mu sensu co owocuje depresją, jest cos jeszcze co nie pozwala mi mysleć normalnie, mam źrenice jak kropeczki , z dnia na dzien robie sie slabszy, senny, w nocy podczas snu sni mi sie wiele snów, ponoc pomylonym ludziom sie sni wiele snów, wydaje mi sie że straciłem świadomość tego kim jestem, aczkolwiek nie wiem jak sie o tym przekonać, jesli chodzi o moje zycie pamietam bardzo duzo z dziecinstwa szkoly sredniej, nie stracilem pamieci, problemem jest ze brak mi emocji, ciezko naprawde jest tak zyc, jesli mozecie drodzy forumowicze napiszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys paliłem notorycznie trawke popadlem z psyhoze, ale z niej wyszedlem nie pale juz kilka lat nie biore narkotyów zadnych, mam nadzieje ze abstynecja calkowita moze mnie uratowac, w ostatnim okresie zycia mialem dziewczyne bylem z nią prawie 2 lata, byla dla mnie wszystkim , dzieki niej bylem zawsze nakrecony do zycia , moglm nawet nie spać robic wszystko, od 5 miesiecy jestem sam, dolegliwosci wróciły, mam natretne mysli które sie same nasuwają , jak świr , czuje ze mam wylączone swiadomke, jak bym spał, zaczelem ostatnio czesto plakać, najgorsze jest to ze uswiadamiam sobie że moje zycie powoli sie konczy, jesli okaze sie ze bede musial juz zawsze zapieprzac przez zycie ospały nie widzący, to wole nie życ ;/

 

jesli okazało by sie że cały czas jestem w transie to myslicie ze moge z tego jeszcze wyjsc, wybudzic sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×