Skocz do zawartości
Nerwica.com

RPA 2010!


yans

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Ronaldo może być metroseksualny i nażelowany jak chce ... do puki potrafi tak dryblować! :twisted:

 

Jak wczoraj się osłabiłam przegraną Hiszpanów, tak dzisiaj wygrana Argentyny 4:1! wprawiła mnie w znakomity nastrój. :D

 

Goldie jutro zdaje się mamy mecz Anglików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to się przyznam, że kiedyś 8) podobał mi się Thierry Hendry....o taaaak, wcześniej Michael Owen, a teraz moim idolem jest...Wayne Rooney ( joke!! ).

 

No a tak na poważnie, specjalnie się piłką nie interesuje choć tak wyszło, że jak dotąd oglądałam prawie wszystkie mecze.........i cały czas zastanawiam się, dlaczego mamy tak ciulową drużynę. Co się dzieje w miejscu kiedy piłkarze, zwykle dobrzy, przestają grać w młodzieżówce i.......nic, nie idą do kadry, reprezentacji tylko wywożą ich gdzieś zagranicę, grzeją ławki i uja z tego mamy...... a przeca nasza młodzieżowa kadra zajebiście daje sobie radę......czy to tylko kwestia braku kasy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niepocieszony po wygranej serbskich karaluchów.

Nie cierpię serbskich karaluchów.

nienawidzę kurrrwaaaaaaa!!!!

:evil:

:mrgreen:

Niemcy mieli pecha, nie zasłużyli na przegraną, tylko folksdojcze wyjątkowo dzisiaj rozdali.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, linka, dzięki za ten w sumie niezasłużony komplement z analizami ;)

 

A teraz jestem raczej za Słowenią, tym razem wbrew moim plemiennym sympatiom :twisted: I mecz idzie po mojej myśli. Wujkowi Samowi przyda się małe przytarcie noska :]

 

Aha, zapomniałbym:

Wowa, "karaluchy" głównie dlatego, że mam do nich uraz jeszcze z poprzednich lat, kiedy to ma któryś tam mistrzostwach (nawet już nie pamiętam) cwaniakowali do nieprzyzwoitości, lansowali się że proszę siadać, a i tak wyszło, że to miernoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mundial mnie rozpieszcza! :D:D:D

 

Wieczorem chyba gra Anglia. Jeśli wygra to już w ogóle będzie super!

 

Krzysiek a ja nie szanuje ludzi, którzy nie szanują swoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie Wujek Sam pokazał, że jednak ma jaja, i w sumie szkoda, że tylko zremisował. Trzecia bramka była czysta jak nic, należało się zwycięstwo i nie wiem, czemu sędzia takie coś odjebał... Cóż, nie on pierwszy, i nie ostatni, dlatego przydałby się ten cały system wideo powtórek. Co to za przyjemność oglądać mistrzostwa, gdzie słabsi fuksem przechodzą dalej, i potem nie pokazują żadnej fajnej piłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za przyjemność oglądać mistrzostwa, gdzie słabsi fuksem przechodzą dalej, i potem nie pokazują żadnej fajnej piłki?

To nie oglądaj. Ktoś cię zmusza?

 

Goldie popieram! GO ENGLAND! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×