Prawicowy autorytaryzm czyli skąd się biorą głąby

Socjologia-patologie,polityka,społeczeństwo,więzi,ludzie,czyli wszystko,co pozwala funkcjonować w dzisiejszych czasach.

przez carlosbueno 16 kwi 2018, 18:32
BiełyjeRozy napisał(a):
i nie pozwalać na krytykę tylko ze względu na przynależność do mniejszości.
Żeby jeszcze te argumenty były zgodne z prawdą, ale jak czytam te religijno prawicowe głupoty na temat lgbt, to nie wiem czy powinienem płakać czy śmiać się. Później ludzie to czytają i zaczynają wierzyć w te zmyślone bzdury... i osobom lgbt się dostaje w dupę.

Ja jestem ateistą i religijne farmazony mnie nie interesują co nie znaczy że jest pro LGBT, znaczy nie przeszkadzają mi ale obawiam się że da się im palec a utną rękę jak było to na zachodzie, gdzie stawiają albo mają zamiar toalety dla 3-ciej płci a liczbę płci ustalono na 56 a teraz może już więcej. To równie bzdurne jak leczenie z homoseksualizmu.
Największy Forumowy Maruda

przez BiełyjeRozy 16 kwi 2018, 18:40
Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów itd.

I wielu gejów myśli tak samo, tylko nas nie widać...

przez carlosbueno 16 kwi 2018, 18:49
BiełyjeRozy napisał(a):Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów.
To ok, nie mam nic przeciwko gejom jako takim, tylko przeciwko wielu raczej skrajnym pomysłom tych grup które lewica chce realizować aby się im przypodobać. Wg mnie cześć prawicy ma fioła na punkcie homoseksualizmu, jakby byli oni wypartymi homoseksualistami, mnie jako hetero oni zbytnio nie interesują, nie obchodzi mnie kto z kim śpi.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez neon 16 kwi 2018, 19:04
Ja jestem centro prawicowy. Nie jestem homofobem, ale pewne ruchy tych grup prowokuja do takiej postawy.
bóg nam dokopie

przez wiejskifilozof 16 kwi 2018, 19:38
BiełyjeRozy napisał(a):Na prawdę myślisz, że wszyscy homo są zwolennikami takich nowinek? Sam jestem homo i jestem przeciwnikiem parad równości, adopcji dzieci przez homo, wymuszaniem na związkach wyznaniowych wprowadzenia homo ślubów itd.

Jak się siedzi w domu,to nie widać.
Zwycięzca konkursu Srebrne Usta 2017

Sortuj wg