Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto mieć faceta ? / kobietę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Dość nieszczęśliwie sformułowany problem. Myślę, że każdy ma swoją odpowiedź na to, czy też inne, zbliżone pytanie. Każdy jest inny i z innymi problemami się boryka, szuka w życiu czegoś innego. Nie wiem, czy warto, ale w dwójkę trochę raźniej. Samotność może być czasami dobijająca, nawet jeżeli człowiek z różnych względów postanowił, że będzie sam. Nie jest łatwo oszukać naturę... Sam pozostaję obecnie w "sferze wolności" i raz jest lepiej, raz gorzej... Nigdy jednak się nie zastanawiałem, czy warto by było z kimś znowu być. Myślę, że żadnego głębszego, czy mniej głębokiego związku, czy też nawet przelotnej relacji nie można wyceniać w kategoriach zysków i strat. Warto/nie warto? To zupełnie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę pytać skąd w ogóle w twojej głowie powstał tak spaczony pogląd na relacje między płciami. Niewyobrażalne jest jak infantylny trzeba posiadać umysł, aby rozgłaszać coś takiego? Brzmi to jakbyś ledwie co wchodziła w okres dojrzewania i nasłuchała się od "poważnych kobiet" jacy to mężczyźni są "źli, leniwi, głupi i że tylko jedno im w głowach". Gratuluję rodziców, którzy uświadomili dziecku emocje, znaczenie seksualności i interakcji między ludźmi. Aż się przykro robi, jak się czyta takie pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, własnie "czy warto ?", bo wszyscy niby tacy doświadczeni, a tylko dogryzać innym umieją. Zero szacunku dla innych poglądów :silence: Czy to, że ktoś myśli inaczej to od razu znaczy, że został niewłaściwie wychowany ... ? Co ma jedno do drugiego ?

Swoje przekonania budujemy przez całe życie i wynikają zapewne z różnych czynników. Ale zaraz mi powiedzie, że Loopy się nie zna :blabla: Cięzko w tym kraju komukolwiek dogodzić ... eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz długo w zwiazku i powiem ze warto byc z druga osoba. Natomiast podstawa to dopasowanie, nie chodzi mi tu o to, zeby i kobieta i mezczyzna mieli takie same zainteresowania tylko piszac prosto sie dogadywali. Czy to chodzi o zakupy, czy o jakies wazne sprawy. We dwoje łatwiej :) Dodatkowo jak człowiek czuje sie kochany, ma wokol siebie tego dowody od razu jest mu lepiej, i psychicznie i ficzycznie, mozna góry przenosic. Oczywiscie problemow sie nie da uniknac, ale jak pisałam wyzej ich rozwiazywanie to kwestia dogadania sie. Raz trzeba samemu odpuscic raz druga druga strona odpuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×