Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wielką radością było mi dzisiaj zaraz po obudzeniu się i otwarciu oczu nie odczuć lęku . Po zatruciu się syfem MXE przez ostatnie ponad 2 miesiące miałem okolo tylko 4 dni tak wesołych ( jak dziś ) . Już samo nieodczuwanie lęku to jest mega szczęście , wcześniej prawie cały czas budziłem się bez lęków , a nie cieszyłem się z tego . Teraz dopiero zrozumiałem , jaka to frajda i radość obudzić się bez lęków . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam artykuł o rozwoju wydarzeń po śmierci dziecka zamkniętego w samochodzie w Rybniku i jestem naprawdę ucieszony... reakcją ludzi. Zazwyczaj sąsiedzi i inni miejscowi opluwają jadem każdego komu przydarzyło się takie nieszczęście, tymczasem w tym przypadku wydaje się że cała dzielnica widzi że nie ma w tym żadnej winy ojca zmarłego dziecka. Choć tyle dobrego z tej tragedii że nieco wiary w ludzi odzyskałem, tyci promil, ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kociamber słodko śpiący na mojej głowie

wiesz sprawia mi radość jak moje dwa koty przyniosą upolowanego ptaka i wpierdlą go nawet ze skrzydełkami ( dziobek tylko zostawią ) . A karmię je trzy razy dziennie ,,, jednak co upolowany ptaszek to upolowany ptaszek , swojski drób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×