Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz pinda za brak odzewu. U mnie się sporo zmieniło w ostatnim czasie, więc w tę sobotę raczej nie dam rady. Zresztą i tak nikt inny chyba nie chce się spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najwyżej do Was później dołączę, jeśli będę mogła. Jeśli dojdzie do spotkania, to czy ktoś mógłby przesłać jakieś namiary na pw? Poem mnie widziała i, mam nadzieję, jeszcze pamięta, jakbyście potrzebowali zaświadczenia mojej wiarygodności :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girlfriendinacoma, tak, mialo byc w sobotę, al jak Wam pasuje piątek lub niedziela, to tez ok.

vifi, kiedy i o ktorej Ci pasuje? Mnie jutro ok.16 lub w sobotę jakoś 15-18 :)

Łapa, co proponujesz? Do Robanixa ma ktoś namiary, bo nie wiem czy tu zagląda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, no szkoda! Następnym razem jak Cię spotkam, dam Ci kopa w tyłek za karę ;)8) Następnym razem ustawimy tak termin, by Ci pasował :) a może już będzie cieplej i zrobimy to ognisko :)

vifi, super, poem nie pisze, czy spacer jest aktualny, z kolei wiem, ze jutro jej nie będzie

Spotkajmy się więc o 15 pod rotundą :)

Łapę poznam, z kolei do Ciebie vifi, napiszę informację z moim nr tel. i wskazówkami jak mnie poznać:)

jeśli ktoś inny chętny jest, to c'mon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, yyyy, ależ nie będziemy pić piwa na murku, więc jak najbardziej Twój wiek się kwalifikuje na spotkanie :)

Przybądź proszę, sama pisałaś wczoraj/przedwczoraj (niepotrzebne skreślić), że chcesz więcej wychodzić :)

 

Ok, więc 15.00 pod rotundą,

może pójdzmy do cafe kulturalna w PKIN, fajne, spokojnie miejsc,e gdzie można pogadać, a jak ktoś się spóźni lub zdecyduje do nas dołączyć, to będzie wiedział, gdzie nas szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×