Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

girlfriendinacoma, jesteś JEDYNĄ na tym forum, która poznała Davida! :))) bardzo mnie to cieszy :D

buka, hoho ale szybko Ci te wąsy rosną, w sobotę były odrobinę krótsze, teraz spokojnie możesz ulice odśniezać tymi wąsami :D

 

skoro wszystkim wypowiadającym się i będącym na spotkaniu spodobała się opcja regularnych mityngów, to 3 sobota lutego wypada na 15. Proszę pisać,czy Wam pasuje i o której, mamy dużo czasu to możemy zawsze skorygowac termin by większości pasował.

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, tak, toć to napisałam, by ustalić termin, a potem ewentualnie go skorygować. Jak każdy zacznie pisać inne terminy, trudno będzie cokolwiek ustalić.

girlfriendinacoma, a weekend po 15?:) czyli 22-ego

 

Reszta Warszawiaków, słoików i okolicznych mieszkańców też jesteście mile widziani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girlfriendinacoma, to nie była plota ;)

wszystkie osoby co się stawiły na ost. spotkaniu wyraziły takie zainteresowanie, a nawet i entuzjazm :)

tj. poem, łapa, robanix, buka, ja, a veganka już wtedy wyszła.

 

Ludzie, więc jak z 16.02? Czy wolicie 22.02?

Proszę o info w wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa, girlfriendinacoma, super. Mnie szczurze mówiąc też bardziej pasuje nast. weekend, wiec zostańmy przy tej dacie 22.02.

Najlepiej po południu, jakby ew. ktoś z okolic Wawy się zdecydował i chciał potem wrócic w miarę o znośnej porze do domu.

A miejsce, proponujecie coś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×