Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

jak się ktoś jeszcze zastanawia czy wpaść czy nie, to dla informacji podaję, że według moich obliczeń ma być +/- 8 osób, miejscówka ciekawa, pogoda wbrew pozorom dopisuje! pięknie świeci słońce i nie ma wiatru, jest całkiem przyjemnie :D tak więc pakować się w kurtki i do zobaczenia o 16 w Celibarze na Świętojańskiej 27/29 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie wierzę! Od bardzo dawna nie wchodziłam na forum i nie podejrzewałabym, że w końcu odbyło się jakieś spotkanie w Warszawie :lol:

Szkoda, że nie zajrzałaś chwilę wcześniej. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja :) i spotkamy się z tymi co byli i tymi, których nie było :)

 

Siedzieliśmy jak przy wigilijnym stole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, to prawda,

btw obejrzałam Twoje kartki i będziesz miała zamówienia ode mnie :))) naprawdę są super

 

buka, hehehe, ej to śmietnik przegapiłam! ;) długo jesszcze potem byliscie? :)

 

dziękuję świrniętym Warszawiakom za spotkanie i czekam na następne! :))

 

aa, pojawił się pomysł, by spotykać się z pewną regularnością, np w 3 weekend miesiąca, co Wy na to? By można bylo sobie wcześniej czas zarezerwować a osoby, które są na forum z doskoku, mogły też się dołączyć :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa, pojawił się pomysł, by spotykać się z pewną regularnością, np w 3 weekend miesiąca, co Wy na to? By można bylo sobie wcześniej czas zarezerwować a osoby, które są na forum z doskoku, mogły też się dołączyć :))

ja jestem za, w ogóle wybaczcie, że pierwsza wyszłam, chciałam, żebyście mnie zapamiętali jak jeszcze miałam dobry humor. bo im bliżej wieczora tym gorzej się czuję, jakiś mam zły okres teraz. ale zdecydowanie lubię spotkania forumowe i będę wpadać :)

a w ogóle co tam się działo po moim wyjściu? jakieś śmietniki płonęły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda Talking Heads też :)

 

poem Przestałam zaglądać, bo w sumie nie mam czasu i cierpliwości na te multum wątków, a w warszawskim nikt się nie chciał wcześniej spotykać :lol:

 

Ja też jestem za regularnymi spotkaniami. Jakbyście coś planowali w najbliższym czasie, to ja się piszę dopiero od ok. połowy lutego, bo wcześniej mam zajęte weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×