Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tutaj nowy i tak czytam wasze posty i zastanawiam się czy wy w ogóle cierpicie na nerwicę tzn. w ogóle tego nie widać. Czy te wspólne spotkania pomagają wam w jakiś sposób. tak na prawdę coraz bardziej jestem chętny udziału w takim spotkaniu tylko oczywiście delikatnie mnie to przeraża. czy ktoś może napisać z grubsza jak takie spotkania wyglądają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój psychiatra nie jest w stanie mi załatwić terapii ani indywidualnej ani grupowej.

Jestem załamany. Nie stać mnie nawet na najtańszego psychologa. I jestem załamany i jednocześnie

wkurwiony tym, że człowiek w takim zawodzie może brać średnio 100zł za 1h, a wiadomo, że takich

spotkań trzeba kilkanaście jak nie kilkadziesiąt, więc to suma nie do osiągnięcia.

Jestem z Warszawy. No i co mam z sobą zrobić :( 10 lat temu były darmowe terapie, teraz nie

ma prawie nic - jest kilka placówek ale dostanie się tam i zakwalifikowanie na terapie to

rzecz absurdalna - bez znajomości nie ma szans.

Mój lekarz jest szefem oddziału V w szpitalu na Nowowiejskiej i próbował mi załatwić terapię

w Centrum Psychoterapii na ul. Dolnej, w ośrodku w Komorowie - niestety nie chcieli mnie

zakwalifikować bez podania jasnej przyczyny.

 

Pora umierać.

:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3, nie wiem co Ci powiedziec, bo mam od dawna takie samo wrazenie. Podobno przy jakis kosciolach w sa darmowe porady psychologow moze tam? Moze lekarz niech wezmie na oddzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Ale próbuję w Aslanie takie stowarzyszenie dla młodych. Jestem dopiero umówiona na spotkanie. Zobaczymy. Wiem, że dominikanie coś jeszcze mają. No i caritas.

 

-- 27 lut 2014, 19:50 --

 

A tak wgl. ma ktoś potrzebę spotkania się z kimś chorym?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jest w tej chwili w oddziale całodobowym w Klinice Nerwic w IPiN na Sobieskiego albo niedawno tam był?

Jaki jest w tej chwili tam czas oczekiwania od momentu kwalifikacji do przyjęcia?

Bo pani z sekretariatu nie chce mi nic powiedzieć, czyli pewnie kolejka jest długa.

 

Czy jest teraz dużo facetów na oddziale, czy prawie same panie jak w ubiegłym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być Szwejk. Możemy np. spotkać się w Centrum o 15 i spacerem/okrężną drogą/czymkolwiek udać się do Szwejka (czy gdzieśtam) na 16.

nerwosol-men, przyjdź to poznasz :mrgreen: . Jak masz trudności z poznawaniem to się nie przejmuj. Tutaj to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×