[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Alexandra 30 sie 2006, 21:53
Podałam na tym forum nazwisko najlepszego psychiatry w łodzi, pracuje i przyjmuje w gabinecie razem ze swoją żoną - psychologiem- oczywiscie w oddzielnych pokojach :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez mono 10 sty 2007, 19:48
Mam takie pytanie, ile płacicie za wizytę? ja na razie trafiłem przypadkowo na jedno ogłoszenie w przychodni i telefonicznie dowiedziałem się że facet bierze 70 zł za pierwszą wizytę "a potem zależy". Trochę mnie zszokowała ta cena, nie wiem czy przy następnej wizycie mogłaby wzrosnąć ;) tak na marginesie nie pamiętam nazwiska ale przyjmuje na Lutomierskiej, wie ktoś może coś o nim? nie chciałbym iść w ciemno... A może ma ktoś jakiś kontakt do pani Stelmaszczyk? Jest tak dobra jej mąż którego poleca Alexandra?? :roll: Będę wdzięczny za informacje
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

Łódź

przez przekula 22 sty 2007, 14:53
Cześć jestem z Łodzi, ale mieszkam tu od 3 lat i potrzebuje Waszej pomocy. Z forum dowiedziałam się o psychiatrzeTadeuszu Stelmaszczyku. Mam do was pytanie czy ktos sie u niego leczył na depresję i nerwicę lekową??? Ja już nawet zdążyłam sie do niego zapisać( bo państwowo zaproponowali mi termin za 2 miesiące:(,ale może ktoś mi cos powie czy warto do niego iść i ile kosztuje wizyta??[/list]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Łódź

przez jarko 23 sty 2007, 13:35
Witam !

Czy ktoś może zna dobrego psychologa albo psychitrę w Łodzi???

Proszę o pomoc !

przez kings 25 sty 2007, 20:51
Hej, ja chodzę do niego ale to dopiero początek terapii kilka spotkań. Cena za spotkanie zależy od częstotliwości spotkań, więc umawiasz się indywidualnie. Ogólnie jestem pod wrażeniem - dobrym oczywiście :smile:
Nie chce więcej pisać bo zawsze jak trafiam do kolejnego lekarza to się okazuje niewypał. Mam nadzieję, że tym razem bedzie inaczej + wiara w siebie+ cierpliwość i może coś z tego wyjdzie. Pozdro!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

[Łódź]<CSK- Czechosłowacka> kto był w tym szpitalu?

przez Mizer 18 lut 2007, 22:53
Nie wiedziałam, gdzie to umieścić.

Założę się, że jest tu parę osób, które przewinęły się przez wrota owego szpitala.

A nóż ktos znajomy?:D :D

także- zbieżmy się i powspominajmy, jak tam było w tym całym, ehem... 'kurorcie wypoczynkowym" z niesamowitym wyżywieniem i unoszącym się zapachem Domestosu...
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez alpessik 28 lut 2007, 17:41
Mizer napisał(a):Założę się, że jest tu parę osób, które przewinęły się przez wrota owego szpitala.

hehe, ja byłam 8) nie raz :(

a co do psychiatry z Łodzi, polecam Dorotę Warzochę. To zastepca ordynatora w tymże szpitalu, tj. CSK ul. Czechosłowacka. Bardzo miła doktorowa, i ma dużo w głowie :) Polecam.
Endless climb, I am blind, what can I hear? Call a lie...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 03 mar 2007, 17:00
ja lecze sie na inowroclawskiej. jest to przychodnia publiczna. nieczeka sie nawet dlugo na miejscu jest psychiatra, i psycholog. polecam
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

Pilne - dobra psychoterapeutka w Łodzi.

przez Aleksandra_27 16 mar 2007, 15:23
Poszukuję dobrej psychoterapeutki w Łodzi, bardzo zależy mi aby była to kobieta. Bardzo proszę o pomoc.

PODAJCIE MI NAMIARY NA DOBREGO PSYCHIATRE W ŁODZI PROSZE

przez olalodz 27 mar 2007, 18:00
prosze bo niewiem jak szukac gdzie szukac dobrego psychiatry....
nic:P

przez mono 27 mar 2007, 18:09
dr Stelmaszczyk - podobno lepszego w Łodzi się nie znajdzie, poszukaj sobie w googlach to znajdziesz nr telefonu
ja osobiście nie potwierdzę bo nie chodze do niego. uważam że bez sensu jest inwestować w psychiatre, można iśc do byle jakiego żeby przepisał leki, a pieniądze można wydac na psychoterapeutę...

Dzieki za odpowiedz:)

przez olalodz 27 mar 2007, 19:13
A placi sie u niego za wizyty???powiedz mi jak przebiega leczenie depresji???i jak u niego przebiegaja wizyty :smile: bo to bedzie moja pierwsza wizyta:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:16 pm ]
najbardziej zalezy mi na publicznym psychatrze bo z kasa u mnie nie za dorze prosze niech ktos mi podpowie jakiegos:)
nic:P

przez mono 28 mar 2007, 11:56
Z tego co wiem to Slelmaszczyk przyjmuje też publicznie ALE mówiłem że ja do niego nie chodzę. Więc nie wiem nic na 100%
A co do leczenia to jak masz jakieś pytanie to wal na gadu gadu - numer jest w profilu :)

przez Aleksandra_27 16 kwi 2007, 17:48
Ponawiam prośbę. Poszukuję dobrej psychoterapeutki w Łodzi, bardzo zależy mi aby była to kobieta.

Sortuj wg