[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Katowice]

przez asiuasiu1 18 lut 2012, 22:55
witam :) chcialam zapytac czy nie wiecie gdzie i czy w ogole ma prywatny gabinet Bartosz Wrona bo czytałam o nim same pozytywne opinie w ogole ktos z was chodzil moze do tego lekarza pozdrawiam

-- 18 lut 2012, 22:35 --

znalazlam jeszcze Pania Urszula Sołtys-Para i Aleksandra Paruzel moze na tych lekarzy temat cos wiecie

Poszukujemy Psychoterapeuty: Katowice - Chrzanów

przez MadziaBodek 24 lut 2012, 09:08
Witamy.

Poszukujemy dobrego, psychoterapeuty w miastach: Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Chrzanów.
W jednym z tych miast.

Szukamy osoby starszej, doświadczonej, takiej, której można zaufać, takiej, która swoją osobą przyciąga i zachęca do rozmowy.

Szukając w internecie gabinetów można natknąć się na młodych, niekoniecznie doświadczonych psychoterapeutów.

Za wszelkie sugestie dziękujemy.

Pozdrawiamy

[Katowice]

przez yourimage 27 lut 2012, 11:55
Witam,
w chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 48 znajduje się centrum psychologiczne na które na pewno warto zwrócić uwagę ;)
Centrum pomocy psychologicznej: http://www.odzyskajkontrole.pl/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Katowice]

przez Elka.abc 29 lut 2012, 01:04
asiuasiu1 napisał(a):witam :) chcialam zapytac czy nie wiecie gdzie i czy w ogole ma prywatny gabinet Bartosz Wrona bo czytałam o nim same pozytywne opinie w ogole ktos z was chodzil moze do tego lekarza pozdrawiam

-- 18 lut 2012, 22:35 --

znalazlam jeszcze Pania Urszula Sołtys-Para i Aleksandra Paruzel moze na tych lekarzy temat cos wiecie

Wiem ze Pani Maja de Abgaro Zachariasiewicz (dawniej Kowalska) o której niedawno pisałam pracuje razem z dr Bartoszem Wrona w szpitalu w Katowicach Szopieniach. Mam tylko kontakt do gabinetu Pani Mai to możesz sie od niej dowiedzieć. Podaję ten numer bo tyle osob o to pytało tel. 512 67 27 57.

Pozdrawiam
Elka :papa:

[Katowice]

przez vera-med 01 kwi 2012, 18:15
witam

na naszym oddziale psychoterapii są obecnie wolne miejsca w grupie terapeutycznej - specjalizującej się w leczeniu zaburzeń nastroju.
kilka osób z tego forum już korzystało na naszych usług, więc pewnie mogą się wypowiedzieć na temat tego jak to u nas wygląda
aktualnie w grupie jest kilka młodych osób, więc pewnie łatwiej będzie się dobrze poczuć osobom zaglądającym na to forum

więcej informacji na temat oddziału, kwalifikacji i grup: http://www.vera-med.pl

pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z naszej pomocy.
Ostatnio edytowano 01 kwi 2012, 18:17 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

[Katowice]

przez el_testosterone 15 kwi 2012, 22:37
Szukam (najlepiej taniego) psychiatry z Katowic i okolic! Żeby leki wypisywał, terapii szukam gdzie indziej...

[Katowice]

przez bretta 17 kwi 2012, 17:29
el_testosterone, jak chcesz tylko żeby leki wypisywał to idź gdziekolwiek... a jak chcesz do kogoś kompetentnego w miare, to na nfz w nzoz feniks spróbuj (w necie znajdziesz info o tej placówce kompletne, jest na os. witosa)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

[Katowice]

przez agaton 27 kwi 2012, 15:38
Witam a ja szukam dobrego psychoterapeuty w okolicach Wodzisławia Śląskiego najlepiej w samym Wodzisławiu może ktoś coś poleci???

[Katowice]

przez Elka.abc 27 kwi 2012, 22:52
agaton napisał(a):Witam a ja szukam dobrego psychoterapeuty w okolicach Wodzisławia Śląskiego najlepiej w samym Wodzisławiu może ktoś coś poleci???

Znam tylko z Katowic.
Pozdrawiam
Elka

[Katowice]

przez lara69 03 cze 2012, 23:36
Byłam ostatnio na ul. kotlarza w Prywatnym Centrum medycznym w Katowicach. Przyjmuje tam psycholog, pracuje też z tego co widziałam na necie w poradni MSW na Kilińskiego pan Łukasz Krawczyk. Jestem po pierwszej rozmowie i poczułam się lepiej. Wiem że to złudne, w końcu myśli i tak robią swoje, ale może się coś zmieni na lepsze. Na razie jest dobrze :)

[Katowice]

przez onlanka 05 cze 2012, 11:58
Witam a moze ktos moze cos napisać o Marcinie Famuloku Psychoterapeuta z Katowic

[Katowice]

przez vera-med 08 lip 2012, 00:03
jak sam pisze na swojej stronie internetowej - to terapeuta uzależnień a nie psychoterapeuta ;)

pozdrawiam

nowa strona - oferta psychoterapii Katowice

przez vera-med 10 lip 2012, 22:41
witam

zapraszam na stronę http://www.oddzialdzienny.pl

jeśli macie jakieś uwagi /najlepiej konstruktywne :lol: / pytania, wątpliwości, przemyślenia - zapraszam do kontaktu ;)

pozdrawiam
Ostatnio edytowano 11 lip 2012, 02:55 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

[Katowice]

przez auricome 16 sie 2012, 13:23
Dzień dobry,
Nazywam się Aleksandra Tyszka, jestem psychologiem pracującym na codzień w poradni zdrowia psychicznego. Współpracuję z wieloma organizacjami. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Na mojej stronie dowiedzą się Państwo także więcej o mnie i moim doświadczeniu.
http://projektbalans.c0.pl/
Serdecznie zapraszam.
A. Tyszka

Sortuj wg