[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez namiestnik 19 wrz 2010, 12:14
Wybieram

przez wariat0 19 wrz 2010, 13:12
Budynek z zenątrz jest w opłakanym stanie ,ale w środku jest ok .Jest bardzo mało facetów na oddziale i dlatego są kąskiem dla Dam.Rodzi się dużo cichych związków,trzeba uważać bo za to wyrzucają.Jest pewna swoboda można mieć laptopa oglądać telewizję do późna ,uwaga na alkomat.Są też obowiązki nakrywanie na stołówce,karmienie kotów i inne dyżury.Teraz nie ma indywidualnej,jak ja byłem to kończyli ten system.Jest psychorysunek,muzykoterapia z p.Sebastianem i choreoterapia z p. Małgosią :great: Mnie tam pewnie pamiętają najlepiej,mieli stracha.

przez namiestnik 20 wrz 2010, 14:38
Czemu stracha? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wariat0 20 wrz 2010, 14:54
Dwa dni przed odejściem miałem próbę samobójczą i już był prawie koniec.Na drugi dzień cała dyrekcja stała na nogach.

przez namiestnik 20 wrz 2010, 19:33
Ojej...

A na co zwrócić uwagę? Co powinienem wiedzieć?

przez wariat0 21 wrz 2010, 09:10
Musisz obserwować grupę ,bo nieraz jest tak że rozmawiają w innych grupach o tobie.W konciku herbacianym i palarnii rozmawiaj o pogodzie ,bo tam ściany mają uszy.Nie loguj się na obcym kompie.Miałem przypadek że wykorzystano moje konto do innych celów.Najgorsza pielęgniarka to Zębata napewno Ją rozpoznasz.Nie pożyczaj kasy ,bo ludzie z tamtąd wylatują szybcie niż zostali przyjęci.Pozdro

przez namiestnik 21 wrz 2010, 09:51
Acha - a odnośnie samej terapii?

przez wariat0 21 wrz 2010, 13:41
To zależy jaki masz problem.Najbardziej pomagają ludziom z lękami

przez namiestnik 21 wrz 2010, 16:02
Oj - od długiego czasu to moja pięta achillesowa.

przez wariat0 23 wrz 2010, 10:22
Były tam osoby,które siedziały w domu po kilka lat i w Komorowie im pomogli.Byli i tacy co nie wchodzili do super markietów i też im pomogli.Jeżeli chodzi o lęki to jest to najlepszy ośrodek w Polsce.Życzę Ci owocnej pracy na terapii i trzymam za ciebie kciuki,żeby Ci się udało wyjść z tego bagna.Pozdrawiam Saturnin

przez hevana 01 paź 2010, 20:49
witam, w środę mam rozmowę kwalifikacyjną na oddział w Komorowie. mam anoreksję bulimiczną, depresję, fobię społeczną... powiedzcie proszę jak długo czeka się na miejsce w Ośrodku?
tak strasznie boję się tej środy!! boję się, że mnie nie przyjmą!

[Dodane po edycji:]

halo? bardzo proszę, niech ktoś się odezwie :uklon:

przez wariat0 05 paź 2010, 18:50
Wszyscy tak dobrze wspominają leczenie że nikt nie chce odpisać

przez thbthb 05 paź 2010, 23:48
A co mają napisać? Że po rozmowie kwalifikacyjnej po tygodniu w środę ma zadzwonić między 10:00 a 12:00 i dowiedzieć sie o jejw yniku, po czym zostanie prawdopodobnie przyjęta na 2 tygodniowy "pobyt diagnostyczny" (i an którym zanudzi się na śmierć), na którym to weźmie udział w "castingu"? Na którym ma udowodnić że chce się leczyć? I że ma mówić słodzić personelowi, aby ten miał pozytywne zdanie o niej i ją przyjął?
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez Askra 09 paź 2010, 15:44
Ja spędziłam w Komorowie trzy miesiące. Mam bulimie i zab osobowości. Bardzo dużo osób tam jest z podobną diagnozą.
czy polecam? Nie i to zdecydowanie nie zwłaszcza dla osób z zaburzeniami odżywiania. One są tam zostawione same sobie, a że np bulimia to nałóg dość mocny to tak samo jak gdziekolwiek indziej trudno to ogarnąć. Bulimiczka może spokojnie sobie pojsc do sklepu, wziąć kilka porcji jedzenia ze stołówki i nikogo to nie obchodzi tak naprawdę.
No i ilość zajęć jest przerażająca. Jest bardzo mało grup, brak terapii indywidualnej, niby jakas tam forma terapii zajęciowej jest, ale to jedna wielka farsa zwłaszcza prowadzona przez jednego Pana...Jedynym plusem jest psychodrama, ale dla jednych zajęć nie warto tam isć.
Wnętrza syfiaste.
W zasadzie wszytko jest dozwolone, pacjenci robią co chcą, to jest dobre miejsce na ucieczke od życia i długie wakacje, ale na pewno nie na terapię i zmienianie czegos w sowim życiu.
Ktos tu wczesniej napisal, ze chwalą to sobie ludzie z lękami, wcale się nie dziwię, bo samo przebywanie z ludźmi i np chodzenie na basen to już coś...ale cała reszta...
Naprawdę nie polecam.

Sortuj wg