[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 22:17
essprit, Błagaj...
Nie mnie tylko bliskiej mi osobie.
Jestes infantylna...
I nie ironizuj i nie rób z siebie wiekszej kretynki niz jestes. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. A wierzyc nie musisz... polecam odrąbac se palca to sama sie przekonasz.
I jeszcze raz prosze, nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie pjerdol głupot.
Aranjani

[KRAKÓW]

przez asiulaczek77 18 wrz 2014, 10:41
Jak w temacie. Znacie jakiegoś DOBREGO psychoterapeutę na NFZ w Krakowie ? Chodzi o depresje.
Ostatnio edytowano 19 wrz 2014, 21:09 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
Nerwice da się pokonać WIERZĘ W TO

[KRAKÓW]

przez anna a. 20 wrz 2014, 17:15
Trwa nabór do DARMOWEJ GRUPY PSYCHOEDUKACYJNEJ DLA OSÓB Z OCD (zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, dawniej nerwica natręctw)!

Zespół gabinetu psychologiczno-psychoterapeutycznego "Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie" serdecznie zaprasza do udziału w grupie, która rusza od października i będzie miała charakter psychoedukacyjny i wspierający.

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Zapisy:
- telefon: 732 632 263
- e-mail: info[małpa]centrum-poznawcze.pl
- strona http://www.centrum-poznawcze.pl (zakładka "kontakt")

Serdecznie zapraszamy!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez anna a. 20 wrz 2014, 17:18
DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z ZABURZENIEM OBSESYJNO-KOMPULSYJNYM (OCD,tzw. nerwica natręctw)

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej tzw. nerwica natręctw), która rusza od października br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.
Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

Telefon: 732 632 263

http://www.centrum-poznawcze.pl

E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT.

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

Zapraszamy serdecznie!

[KRAKÓW]

przez anna a. 02 paź 2014, 00:57
Psychoterapia poznawczo-behawioralna, to jedyna psychoterapia, której podstawy teoretyczne i skuteczność mają potwierdzenie naukowe.

Jeśli szukasz psychologa lub psychoterapeuty, jesteś nastawiona/y na samorozwój albo potrzebujesz wsparcia, Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie jest miejscem, gdzie uzyskasz niezbędną pomoc.

Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem jest ośrodkiem założonym i prowadzonym przez zespół psychoterapeutów i psychologów-praktyków.

Oferujemy:

psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym (ang. cognitive-behavioural therapy)
pomoc w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej
konsultacje i poradnictwo psychologiczne (także on-line oraz w języku angielskim i niemieckim)
diagnozę psychologiczną oraz neuropsychologiczną (w podstawowym zakresie)
grupy wsparcia
tematyczne szkolenia i warsztaty: specjalistyczne, dla studentów/ek psychologii oraz samorozwojowe.

W kontakcie z pacjent(k)ami i klient(k)ami staramy się łączyć najnowsze doniesienia z dziedziny z praktyką i doświadczeniem pracy z osobami z różnymi problemami, w różnym wieku i pochodzących z różnych środowisk. Fachowe, oparte na wiedzy psychologicznej podejście łączymy z dyskrecją, empatią i cierpliwością oraz staraniami o zapewnienie bezpiecznej i spokojnej atmosfery, sprzyjającymi otwarciu się na procesy leczenia i wzrostu.

Pracujemy pod superwizją mgr Magdaleny Skąpskiej-Magdoń z Centrum Ter-Cognitiva w Krakowie.

Współpracujemy ze specjalistą psychiatrą, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, lek. med. Marcinem Zygmuntowiczem.

Nasza nazwa: „Ad Rem”, czyli „do rzeczy”, nawiązuje do podejścia poznawczo-behawioralnego: nastawienia na konkretne działanie, bycie „tu i teraz”, skupienia się na istocie problemu.

www.centrum-poznawcze.pl

tel. 732 632 263

info@centrum-poznawcze.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i skorzystania z naszych usług!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[KRAKÓW]

przez Arasha 02 paź 2014, 23:53
Niech mi ktoś powie, czemu w Krakowie na Bronowicach jest beznadziejny zasięg Blueconnecta :time: !!!
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[KRAKÓW]

przez Aranjani 03 paź 2014, 11:28
Arasha, Bo jest... ja miałam bluconnecta na krowodrzy i ledwo co śmigał ;)
Aranjani

[KRAKÓW]

przez totutostad 03 paź 2014, 16:21
Moi drodzy, mam ważne pytanie, przeglądałam form, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Proszę, powiedzcie, czy w Krakowie są jakieś ośrodki oprócz Lenatowicza, które prowadzą terapię grupową, ale POPOŁUDNIEM? W kilku już pytałam, ale nie znam Krakowa za dobrze i ciężko się połapać. Napiszcie proszę.

[KRAKÓW]

przez rella 04 paź 2014, 10:11
może pro-vita?

[KRAKÓW]

przez essprit 05 paź 2014, 15:49
Jezu, wszystko tylko nie Provita.

Może tu ?
http://www.salvate.pl/pl/klinika-krakow ... apeutyczna

[KRAKÓW]

przez lemon1 05 paź 2014, 20:23
dlaczego nie pro-vita ?
lemon1

[KRAKÓW]

przez rella 06 paź 2014, 12:31
ja tam chodziłam do psychiatry i na terapię indywidualną, raczej nie narzekałam. ale może z grupową coś nie tak...

[KRAKÓW]

przez papillon24 06 paź 2014, 21:07
Dostałam sie na grupową na Lenartowicza, ale za 8 miesięcy dopiero :shock:
Orientujecie się,czy wszędzie takie terminy?
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

[KRAKÓW]

przez getmeoutofhere 07 paź 2014, 17:35
papillon24, ale mogą zadzwonić do Ciebie wcześniej, jeśli zwolni się miejsce. Moja koleżanka miała czekać jakieś chyba 5 miesięcy, ostatecznie poszła gdzieś po 2-3 miesiącach.

Sortuj wg