[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Psycholog - Kraków

przez anna a. 06 lut 2014, 17:35
Witam,
serdecznie zapraszam do skorzystania z usług Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie.

Oferujemy:

-psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym (ang. cognitive-behavioural therapy, CBT, więcej w zakładce Czym jest CBT)
-pomoc w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej
-konsultacje i poradnictwo psychologiczne (także on-line oraz w języku angielskim i niemieckim)
-diagnozę psychologiczną oraz neuropsychologiczną (w podstawowym zakresie)
-grupy wsparcia
-tematyczne szkolenia i warsztaty: specjalistyczne, dla studentów/ek psychologii oraz samorozwojowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem http://www.centrum-poznawcze.pl

Psycholog - Kraków

przez aneta_wisniewska 17 lut 2014, 13:10
Poradnia zdrowia psychicznego DaVinci w Krakowie oferuje swoją pomoc osobom, które zmagają się z problemami natury psychologicznej.

Mogą zgłaszać się do Nas osoby, rozpoczynające lub kontynuujące proces leczenia, wśród których rozpoznano:
- organiczne zaburzenia psychiczne z zespołami objawowymi
- schizofrenia
- zaburzenia typu schizofrenii (schizotypowe i urojeniowe)
- zaburzenia nastroju ( afektywne)
- zaburzenia rozwojowe,
- inne zaburzenia psychiczne wymagające podjęcia procesu rehabilitacji z powodu znacznego stopnia zaburzenia funkcjonowania społecznego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie : Poradnia zdrowia psychicznego DaVinci

Psycholog - Kraków

przez anna a. 23 lut 2014, 14:23
Cotygodniowe BEZPŁATNE konsultacje psychologiczne

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem zaprasza wszystkie zainteresowane osoby
na bezpłatne konsultacje psychologiczne w każdy czwartek w godzinach 18:00-20:00.

UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: +48 732 632 263 lub adresem e- mailowym: info@centrum-poznawcze.pl

więcej informacji na temat Centrum Poznawczo-Behawioralnego znajdziecie Państwo na stronie www.centrum-poznawcze.pl

Serdecznie zapraszamy!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE I PSYCHOTERAPEUTYCZNE

przez anna a. 24 lut 2014, 14:44
Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje psychologiczne w każdy czwartek w godzinach 18:00-20:00.

UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: +48 732 632 263 lub adresem e-mailowym: info@centrum-poznawcze.pl

Więcej informacji na temat Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem znajdziecie Państwo pod adresem http://www.centrum-poznawcze.pl

Serdecznie zapraszamy!

-- 29 maja 2014, 10:42 --

Szanowni Państwo!

Przypominamy, o bezpłatnych konsultacjach psychologicznych i psychoterapeutycznych organizowanych przez zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie. Odbywają się one w każdy czwartek w godzinach 18:00-20:00.

UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: +48 732 632 263 lub adresem e-mailowym: info@centrum-poznawcze.pl

Więcej informacji na temat Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem znajdziecie Państwo pod adresem http://www.centrum-poznawcze.pl

Serdecznie zapraszamy!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Kraków]

przez eurydyka1 07 mar 2014, 00:01
Hej. 17 marca ma pierwszą konsultację na Lenartowicza. Przeczytałam solidnie cały (no dobra, prawie cały) wątek, ale i tak w mojej głowie roi się od pytań...
Po pierwsze- te "straszne" testy
lochfyne napisał(a):Ja pamiętam że takich rozmów było trzy, jedna dłuższa z psychologiem o twoich problemach i życiu. Potem dwie krótkie z psychologiem i psychiatrom którzy opierali się na opinii tego psychologa pierwszego i o coś tam wypytywali, motywy, chęci itd. Do tego były jeszcze testy, dużo testów :)

NiedobrzeMi napisał(a):robiłam te testy papierowe i te mega głupie komputerowe

Możecie napisać jakie to konkretnie testy? Pytam dlatego, że 2 miesiące temu miałam robiony cały zestaw dosyć solidnych badań psychologicznych: kwestionariusz MMPI, oczywiście nieśmiertelny test Becka, testy organiczne Bentona i Bendera + testy inteligencji Wechslera. Zastanawiam się, czy te testy na Lenartowicza są zupełnie inne od tych które wymieniłam, bo jeśli nie, to nie widzę sensu robić tego ponownie po tak krótkim upływie czasu..no ale pewnie się mylę i ich diagnostyka zupełnie na czym innym polega (nie wiem?)

Po drugie- leki
natrętek napisał(a):obligatoryjnie schodzą każdemu z pacjentów z leków, niezależnie od stanu psychicznego, więc wychodząc z tamtąd nie przyjmuje się już żadnej chemii.

Przyznam, że mnie to przeraziło- naprawdę dotyczy to każdego pacjenta? Ja właśnie mam zamiar zmienić wreszcie wenlę na inny lek, jeszcze za mało leków wypróbowałam, żeby już je wszystkie rzucać...także ja sobie tego nie wyobrażam..ktoś może wie coś więcej na ten temat? W ogóle moge liczyć na jakiegoś porządnego psychiatrę tam na miejscu, który zmieni mi leki, czy raczej szukać poza oddziałem, a tutaj tylko skupić się na terapii?

Po trzecie- czas oczekiwania po kwalifikacji
Wyczytałam, że średnio kilka miesięcy- serio?! Kurde, nie byłam przygotowana na tak długi okres oczekiwania...zakładając, że w ogóle przejdę te wszystkie etapy "castingu", to jest szansa, że będę czekać krócej, czy mam się nie łudzić?
Prawdę mówiąc, rzuciłam studia (po raz drugi, ale tym razem świadomie, a nie w celu dobicia się, jak rok temu) i jestem naprawdę całkowicie zmotywowana i gotowa, żeby w końcu (!!) zabrać się za zdrowie na poważnie, tylko ciągle te kolejki, kolejki...poza tym w takim stanie nie jestem zdolna do studiowania niestety.

W każdym razie jakby komuś się chciało odpowiedzieć na w.w. pytania to byłoby mi miło i tak dalej :P

[Kraków]

przez NiedobrzeMi 21 mar 2014, 21:27
Witajcie.
Czy ktoś z Was może polecić mi jakiegoś psychiatrę (może być prywatnie) który jest godny polecenia? Mam nerwicę lękową z agorafobią, potrzebuję farmakoterapii i głównie w tym celu potrzebuję lekarza. Błagam, pomózcie...
F41.0 + Agorafobia

I have to start thinking about my sanity.
Nothing is so valuable like this.

[Kraków]

przez comatom 21 mar 2014, 21:35
NiedobrzeMi, wysłalem ci nr na pw :papa:
comatom

[Kraków]

przez NiedobrzeMi 22 mar 2014, 09:18
Poleci ktoś jeszcze jakiegoś psychiatre w Krk który przepisze mi jakieś leki w dość szybkim terminie?
F41.0 + Agorafobia

I have to start thinking about my sanity.
Nothing is so valuable like this.

[Kraków]

przez olcha 25 mar 2014, 19:38
NiedobrzeMi,
topic-t1439-1848.html napisałam tutaj parę słów
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety PSychoterapii

przez krakowskaterapia 26 mar 2014, 14:39
Obrazek
Krakowska Terapia
Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
ul. Zbrojów 2/3, 30-042 Kraków
tel. 888 892 784
Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, pedagogiczną, psychiatryczną, diagnostyczną i reedukacyjną.
Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, siłę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym. Sprzyjamy temu, by nasi Klienci lepiej poznali siebie, bardziej świadomie dokonywali wyborów i kierowali własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność.
Psycholog Kraków
Psychoterapeuta Kraków
tel. 888892784

Nasza oferta

Psychoterapia indywidualna
Diagnoza i terapia dzieci i młodzieży
Poradnictwo i terapia par
Terapia pedagogiczna
Diagnoza psychologiczna
Konsultacje psychologiczne
Konsultacje pedagogiczne
Konsultacje psychiatryczne
Terapia grupowa
Pomoc w kryzysach życiowych
Obrazek

Bezpłatne konsultacje psychologiczne - Kraków, 11 kwietnia

przez EwelinaKa 28 mar 2014, 01:19
W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Zdrowia Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko zaprasza na bezpłatne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, które odbędą się dnia 11 kwietnia w godzinach 10.00 - 18.00.

Zapisów można dokonywać mailowo: kontakt@pracownia-terapii.pl, poprzez formularz kontaktowy na stronie www.pracownia-terapii.pl lub poprzez stronę www.znanylekarz.pl/ewelina-kazieczko

Serdecznie zapraszam!

[Kraków]

przez khaleesi 10 kwi 2014, 12:34
zna ktoś jakiegoś dobrego psychologa który przyjmuje w ramach NFZ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

[Kraków]

przez essprit 10 kwi 2014, 13:35
Samych prywatnych ;/

[Kraków]

przez khaleesi 10 kwi 2014, 13:36
essprit, ta dobrzy to wiem, że prywatnie teraz ale może akurat zdarzy się cud :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg