[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez Loris 11 sty 2009, 18:11
Zespół Ochrony Zdrowia Psychicznego Psyche-Therapia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stowarzyszenia Samopomocy Społecznej Psyche z siedzibą w Krakowie

Co o nich sądzicie bo ja kilka lat (10) temu byłem o pomoc że pech chciał dostałem głębokiej depresji z której już nawet po wpadnięciu z czasem nie zdawałem sobie nawet sprawy.(praktycznie zanik kontaktu z światem zewnętrznym, brak sił i koncentracji, nadchodzące sekundy nie do zniesienia). Udostępnilem im dokumentacje medyczną z kliniki z diagnozą, zrobiłem badania byłem na kilku wizytach. W odpowiedzi usłyszałem że albo jestem zdrowy albo nie wiadomo co mi jest albo mogę dostać skierowanie do "kobierzyna". Nawet prożba o leki na ktore dobrze reagowalem wcześniej nic nie pomogła. Do tej pory nie potrafie zrozumieć takiego działania na szkodę pacjentai w dodatku ludzi którzy się angazują w cele w stowarzyszeniach typu forum przedsiębiorczości (staralem sie na początku ratować i iść po pomoc ale z czasem moj stan się pogłębił do takiego stopnia że praktycznie już nic nie odczuwałem-podstawowa zasada człowiek w głębokiej depresji nie potrafi sobie pomóc).

Straciłem pierwszą pracę, kontakt z bylym środowiskiem, szacunek do siebie i świata, stalem sie osobą wrogo nastawioną do otoczenia. Do tej pory nie potrafię się usamodzielnić co prawda już wyszłem z tego po części, ale zostały jakieś pozostalosci psychologiczne wieku rozwojowego (brak zaufania do ludzi, wyobcowanie, praktycznie na niczym mi nie zależy taka wegetacja w domu, chyba sie juz oswoilem z tym ze tak juz zostanie ).
Loris

przez Sub-Zero 14 sty 2009, 22:31
Hejka
witam wszystkich to mój pierwszy temat na tym forum.
Jestem studentem i choruje na nerwice prawie 3lata leczyłem się u dr Ostrowskiej na Skarbowej (prywatnie)
miałem spokój względny z choroba od wiosny do czasu Przedświątecznego. Wtedy gwałtownie mi sie pogorszyło
i postanowiłem sie zapisać do Pro-psyche na śląskiej termin dostałem na luty, więc udałem się do pani dr Huplikowej
i powiem że było tak sobie zaraz powiedziała ze trzeba zaszaleć z lekami. Trochę zmiany boje bo sesja przedemna a ze zmiana leków to niezła jazda muszę mieć w miarę czysty umysł.

MOje pytanko wybieram sie na terapie grupowa do pro-psyche, czy ktoś na to chodził? czy mu to pomogło??

Pozdro600

[*EDIT*]

Hejka
witam wszystkich to mój pierwszy temat na tym forum.
Jestem studentem i choruje na nerwice prawie 3lata leczyłem się u dr Ostrowskiej na Skarbowej (prywatnie)
miałem spokój względny z choroba od wiosny do czasu Przedświątecznego. Wtedy gwałtownie mi sie pogorszyło
i postanowiłem sie zapisać do Pro-psyche na śląskiej termin dostałem na luty, więc udałem się do pani dr Huplikowej
i powiem że było tak sobie zaraz powiedziała ze trzeba zaszaleć z lekami. Trochę zmiany boje bo sesja przedemna a ze zmiana leków to niezła jazda muszę mieć w miarę czysty umysł.

MOje pytanko wybieram sie na terapie grupowa do pro-psyche, czy ktoś na to chodził? czy mu to pomogło??

Pozdro600

przez essprit 22 sty 2009, 23:44
Ja mam z kolei pyt. odnośnie Lenartowicza.

Czy z racji, że jest to ośrodek akademicki - są tam jacyś praktykanci, czy takie terapie się nagrywa bądź stosuje lustro weneckie ?

Wiem, że w niektórych tak jest - ale nie wiem właśnie jak w ich przypadku.

Czy ktoś wie ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Loris 23 sty 2009, 19:04
essprit, Tak takie metody są stosowane niby dla szkolenia przyszlych psychoterapeutów ale mi sie to średnio podoba moze to powodować jakieś skrępowanie przed otwarciem sie.
Loris

przez essprit 23 sty 2009, 19:33
No właśnie ...

Nie stać mnie na taki ekshibicjonizm.

Kurcze nie wiem co mam zrobić ;(
Szukam i szukam i nic ...

Potrzebuję kogoś prywatnie (niestety) - kogoś bardzo ale to bardzo doświadczonego ...
Jeśli znacie kogoś na prawdę wartego polecenia, napiszcie też dlaczego.

Proszę.

przez dontfeedme 05 lut 2009, 23:54
Witam
Mam problem z bulimią, niestety (wiem, nie powinno tak być) moja rodzina o tym nie wie i ważniejsze jest dla mnie, żeby się nie dowiedziała niż żebym była zdrowa.
Ale ostatnio czytałam o lekach na bulimię. Bardzo zależy mi na pójściu do psychiatry, porozmawianiu o chorobie i mam nadzieję ustaleniu mi jakiegoś leczenia farmakologicznego.
Potrzebuję lekarza prywatnie, wyrozumiałego, a nie tylko "bulimia-recepta-kasa" bo na prawdę nie jestem narokmanką, która potrzebuje wyciągnąć leki. Chciałabym, żeby lekarz zrozumiał moją sytuację i z racji na mój młody wiek podszedł do sprawy personalnie, zrozumiał, że chcę sama sobie z tym radzić itd.
Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego lekarza właśnie w Krakowie? I jaka mniej więcej jest cena za wizytę?
Bedę ogromnie wdzięczna!! Pozdrawiam

przez essprit 06 lut 2009, 15:24
Bulimii nie wyleczysz lekami.
Szukaj psychoterapii.

przez wiktorw 16 lut 2009, 01:30
Witam :)
Moja dziewczyna ma depresje ( przynajmniej tak mi się wydaje) w związku z tym mam pytanie czy ktoś zna miejsce gdzie można bezpłatnie się zgłosić i dostać dobrą diagnozę i dobre leczenie ? czy trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego ? jakie są terminy? Czy lepiej za wszelką cene pójsć prywatnie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości !

przez NutShell 04 mar 2009, 16:49
Mam pytanie- czy ktoś miał może kontakt z takim psychiatrą jak Paweł Sacha? Mam wizytę u niego pod koniec marca i nie mam pojęcia czy to dobrze czy nie... Pozdrawiam:)
Nie strasz mnie piekłem za dobrze piekło znam
Tu matka wyrzuca na śmietnik dziecko swe twierdząc że zamawiała przecież zdrowe
Przed siebie biec by pozbyć się sił czasem tak mi wstyd
Tutaj się robi z jedzenia rzeźby podczas gdy obok ktoś się kończy z głodu

przez krakowskiii 11 mar 2009, 00:11
Witam, leczył się ktoś może u psychiatry Konrada Adamskiego? Jeśli tak to proszę o PW z opinią o nim. Dziękuję za pomoc :)

przez Loris 14 mar 2009, 21:39
a u kogo sie leczysz
Loris

przez louven 16 mar 2009, 12:36
Mam pytanie o "Pro Psyche" na Śląskiej - ktoś się tam już leczył? Jakie macie wrażenia, opinie?
Czy to prawda, że jest to jedyne miejsce w Krakowie, gdzie oferują terapię indywidualną?

Szukam dobrego specjalisty w kwestiach nerwicowych (NFZ lub prywatnie) - możecie mi kogoś sprawdzonego polecić?
Świat widzieć w jednym ziarnku piasku.
Niebo w przydrożnej koniczynie,
Dłonią ogarnąć nieskończoność.
A wieczność zamknąć w godzinie.
- William Blake

przez Filomatka 17 mar 2009, 03:03
louven, ja mieszkając w Kraku leczyłam się tam. Nic specjalnego, znudzona psychoterapeutka, zwalająca wszystko nad podświadomość, pani psychiatra dawająca leki jakie chcesz bez diagnozy. Nie wiem jak jest na grupowej terapii, ale indywidualna nie przekonała mnie. Nie polecam też szpitala na kopernika, chociaż tam też mają psychoterapię indywidualną. Ogólnie w Kraku nie znalazłam dobrej psychoterapii ale to może ja źle trafiałam. Mi jest potrzebna behawioralna, niestety dostają mi się sami psychoanalicy którzy sami ze sobą mają problemy.

przez wyimaginowana 17 mar 2009, 15:48
Ja również nie polecam szpitala na kopernika.
Wisława Szymborska - "W zatrzęsieniu"

Sortuj wg