Witam wszystkich!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!!!!

przez tornados 05 sie 2007, 21:26
Witam. Choruję na fobie społeczną. Obecnie jestem na ważnym etapie mojego życia. Pomimo, że mam już 30 lat, nie miałem odwagi dotąd nic z tym zrobić. Do niedawna. Parę tygodni temu zdecydowałem się udać do psychiatry i rozpocząć psychoterapię. Wiem, że to dopiero początek i jeszcze wiele mnie czeka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :D
Pozdrawiam Was Wszystkich. :D

przez morpheus 05 sie 2007, 21:43
I chyba to jest czlowiek ktory wie co zrobic ze swoimi problemami tez chcialbym tak isc do psychoterapeuty ale to raczej nie mozliwe bo moje miasto nie jest zbyt wielki i chyba takiego nie ma...
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Student20 05 sie 2007, 21:55
Ja będe szukać psychiatry w Katowicach, ale nie wiem jak sie do tego zabrać...i to koniecznie nie-prywatnego. Nie stać mnie...
HORYZONT TONIE W MROKU
NADCHODZI PIĘKNY KONIEC
ZABRAKŁO SŁÓW...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 05 sie 2007, 21:58
Student20 podałam Ci linka w Twoim temacie powitalnym ;) Zerknij
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez tornados 05 sie 2007, 21:58
Sam się sobie dziwie, że się zdecydowałem tam poleźć. Jeszcze parę lat temu byłoby to dla mnie nie do pomyślenia, pomimo tego że było ze mną dużo gorzej niż jest teraz. Po prostu pewnego dnia stwierdziłem, że mam gdzieś czy ktoś się dowie, że będę się bał spotkania z psychiatrą i poszukałem na necie, zadzwoniłem, umówiłem się, poszedłem (oczywiście przed wizytą dopadł mnie mój towarzysz - strach).
Wiem, że nie jest to łatwe, wręcz piekielnie trudne, ale trzeba podjąć męską decyzję i rozpocząć zmianę swojego życia.
Pozdr.

przez Twilight 06 sie 2007, 06:26
Dokładnie Tornados. Nic dodać, nic ująć, bo mądra to decyzja. Strach to strach, wiadomo, ale lepiej go czuć, niż obojętność ;) Trzymam kciuki, powodzenia, pisz jak idzie!

Mrohpeus, a co to za gadki, żyjemy w XXI wieku, małe miasto mają to do siebie, że kawałek od nich są duże miasta i możesz dojeżdżać. Wymówka ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg