Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez belinda 17 kwi 2007, 23:08
Witam!

Zarejestrowalam sie na forum juz ponad 7 miesiecy temu, ale nie odwazylam sie napisac ani jednego postu. Od tego czasu bylam tu czestym gosciem i tylko dzieki temu moglam poczuc ze nie jestem sama. Teraz, chociaz "troche" pozno, chcialabym sie z Wami przywitac i dodac kilka slow o sobie.
Mam 24 lata. Od jakiegos czasu przestalam sobie radzic z moim zyciem, nie wiem juz co pojawilo sie pierwsze: lek czy depresja. Czuje ze bardzo sie pogubilam. Odsunelam sie od ludzi, chcialam zapomniec ze zyje. Teraz chce stanac na nogi , chce wreszcie powiedziec o tym wszystkim co spala mnie od wewnatrz. Wiem ze tutaj moge to zrobic i nie zostane oceniona, ze moge liczyc na zrozumienie, a mimo to mam wiele obaw przed wyslaniem tego postu. Nauczylam sie ukrywac swoje uczucia i pisanie o nich wcale nie jest dla mnie takie proste.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

przez gusia 17 kwi 2007, 23:37
Czesc belindo ,szkoda że tak późno :P

belinda napisał(a):Nauczylam sie ukrywac swoje uczucia i pisanie o nich wcale nie jest dla mnie takie proste.

Doskonale Cię rozumiem,naprawdę ...ale pisanie to wyzucanie z siebie tego co niepotrzebne...a tu na forum ,wsród tylu WSPANIAŁYCH ludzi możesz czuc się jak "W domu".
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez justys 18 kwi 2007, 08:57
Witaj belindo!
Ja tez jestem nowa i niedawno pisalam swojego pierwszego posta i pamietam jak sie przy tym denerwowalam.Ale uwierz ze takie pisanie o swoich problemach,wyrzucenie tego z siebie naprawde pomaga i przynosi ulge.A tutaj na pewno znajdziesz zrozumienie.
Pozdrawiam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Róża 18 kwi 2007, 09:04
Witaj Belindo,nie martw się,nam wszystkim trudno się przełamać.Czuj się dobrze wśród nas :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez belinda 18 kwi 2007, 09:23
Gusiu i justys, bardzo dziekuje Wam za cieple przyjecie :smile: , to duzo dla mnie znaczy. Rzeczywiscie mozna tutaj poczuc sie bezpiecznie jak w domu :smile:
Bardzo chcialabym sie do czegos przydac na forum, moze uda mi sie w miare mozliwosci wniesc cos dobrego od siebie, nie chcialabym byc bezuzyteczna wsrod tylu wartosciowych ludzi.
Pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:28 am ]
Witaj Rozo, dziekuje za sredeczne slowa :smile:

przez 331ania 18 kwi 2007, 09:33
Wniosłaś siebie kochana a to już największa radość i prezent dla forum i ludzi tu obecnych:)
Witaj wśród nas belinda:)
ExModerator

Powitanie.

przez Gepard 19 kwi 2007, 17:40
Witaj Belindo !
Moja żona choruje na to samo co ty od dwóch lat.
To dopadło ją razem-silna depresja i lęk.
Ale wierzę że uda mi się ją z tego wyciągnąć.
Jeżeli chciałabyś cokolwiek to napisz !
Życzę wszystkiego dobrego a przede wszystkim samych słonecznych
dni w dalszym życiu.
Pozdrawiam.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

Sortuj wg