Jak oduczyć się interesowania kobietami

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez zmęczona_wszystkim 10 mar 2015, 05:52
O co chodzi z tym brakiem jądra? Masz to wypisane na plecach? Gdziekolwiek pójdziesz, to wieść gminna już przed Tobą idzie i głosi: tak, to ten bez jądra? A zresztą, niechby nawet ktoś się o tym dowiedział, to co z tego? Jak ktoś nie ma jednej nerki, to też ma popadać w kompleksy? Jeśli ktoś się z Tego wyśmiewał, to była to zwykła dziecinada i jeśli uważasz, że wyśmiewające się z tego gimbusy to ludzie mający olej w głowie i których opinią trzeba się kierować, to masz problem. Jak byłam dzieckiem, to też z rozmaitych powodów ktoś mnie wyśmiewał, innych też, bo taka jest dzieciarnia. Teraz Ci ludzie sa zupełnie inni, bo dorośli i na te głupawe zachowanie patrzą się zupełnie inaczej. Pewnie nie wszyscy, ale nie ma takiego, co by wszystkim dogodził.

przez Arhol 10 mar 2015, 09:23
Cinszko - psychicznie raczej tego nie wyprzesz - zaprzeczenie własnej naturze jest (chyba?) prawie niemożliwe,albo skończysz jako hejter kobiet, mieliśmy tu takich 2 co wracali cyklicznie,nie idź tą drogą.
Co do zabicia libido tymi "dostępnymi" sposobami - leki SSRI (jeśli dobrze kojarze) zabijają/zmniejszają libido,możesz też próbować bromu,ale cała ta kolekcja specyfików zbyt zdrowa nie jest.
Może jakiś seksuolog przepisałby jakieś cudo które to zabija,ale nie sądzę,próbować można,no idea.
"Operacyjne" sposoby jak kastracja chemiczna itd odpada,żaden znachor się raczej tego nie podejmie .
Może w internetach gdzieś jeszcze są jakie infosy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Psychoanalepsja_SS 10 mar 2015, 09:36
Stąd moje pytanie, w związku z moimi licznymi wadami fizycznymi, jak mogę przestać się interesować kobietami albo chociaż jak mogę sobie je obrzydzić, by nie chcieć z nimi gadać, z nimi przebywać, bo one i tak mnie odrzucają z powyższych wad, a ja do nich i tak ciągnę.

Więc skoro wtedy nie były skore do rozmowy, to co się nagle stało na studiach i w liceum, że okłamywały mnie, że "im się podobam", że liczyły, że jestem fajny, ale ponieważ je olewałem z czego jestem dumny to sobie dały ze mną spokój.

Więc tak: nie wszystkie kobiety Cię odrzucają, ale te, które Cię nie odrzucają, Ty odrzucasz. Jednocześnie twierdzisz, że z powodu tego, że one odrzucają, nie masz szans na dobry związek.
Czyli masz szansę, ale nie chcesz jej wykorzystać, bo obalałoby to Twoją tezę, że kobiety Cię odrzucają.

AD REM: Idź do lekarza, da Ci jakieś SSRI i ruchać się odechce, przynajmniej trochę.

...Albo terapia konwersyjna na aseksualizm, choć nie kojarzę, żeby takowa istniała, hihihi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 10 mar 2015, 10:31
neurotyk93 napisał(a):No jak to co mi zrobiły?
Rozmawiają ze mną.

Sytuacja wygląda mnie więcej tak: przez całe gimnazjum i podstawówkę nie było opcji, żeby mógł porozmawiać z koleżankami, bo wszyscy mnie znali, że mam te wyżej wymienione wady i przez to wstydziły się mnie, o czym mi same powiedziały, że po prostu "wstyd się ze mną pokazać", że "się nie udałem rodzicom" itp. Więc skoro wtedy nie były skore do rozmowy, to co się nagle stało na studiach i w liceum, że okłamywały mnie, że "im się podobam", że liczyły, że jestem fajny, ale ponieważ je olewałem z czego jestem dumny to sobie dały ze mną spokój. I tak powinno być. Po doświadczeniach z gimnazjum liczyłem na to, że mój wygląd będzie jakimś strachem na nie, że nie będą się do mnie zbliżać, bo będą się brzydzić, a tu proszę... takie przykre sytuacje mnie teraz spotykają.

Więc co zrobić, żeby się ode mnie odczepiły na wszelkie sposoby... ?
Moze po prostu zmądrzały ? wyrosły z gimbazy, w odróznieniu od Ciebie, bo twoje myslenie ugrzezło na poziomie doswiadczeń z podstawówki. Nienawidzisz kobiet, bo kiedys dzieci sie z Ciebie nabijały... żal.pl
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez neurotyk93 10 mar 2015, 20:42
Czytając Wasze posty zbiera mi się, żeby podsumować o co mi chodzi, bo pewnie nie za bardzo wszyscy zrozumieli.

1. Ludzie mają być idealni, tzn. nikt nie każe być jak "wyretuszowana" modelka z magazynu kobiecego, ale powinien mieć normalnie zbudowaną czaszkę, czyli mieć ją okrągłą, a nie spłaszczoną. No cóż, jeżeli czyiś rodzice się obijali tak moi i zamiast mnie obracać do spania, woleli grać w karty i oglądać w karty to już nie moja wina, ale nic nie usprawiedliwia mnie przed tym, żeby bezczelnie zachowywać się jak Ci normalni, bo na tym cały problem polega.
2. Ludzi z takimi wadami jak ja nie powinni próbować żyć normalnie. Nie powinni być rodzicami, być w związkach, nie chodzić na imprezy, do kina, do teatru, prowadzić samochodu itp. Wygląd to wygląd, a uroda to uroda. Ja tych pojęć nie łączę. Jeżeli ktoś ma płaską potylicę i jedno jądro niech się trzyma z daleka od przywilejów zapisanych osobnikom Homo sapiens.
3. Wcale nie założyłem tego postu po to żebyście mi pomogli poderwać kobietę, gdyż nie bardzo mnie interesuje kontakt z kobietami w ogóle. Chce się od nich uwolnić totalnie, gdyż to one są powodem mojej nerwicy. Mógłbym to porównać do sytuacji z dzieciństwa: wyobraźmy sobie, że mamy w domu wazon, który mama lubi i nie chciałaby z pewnością, aby się stłukł, a jej dziecko doprowadza do tego, że ten wazon spada i rozbija się. I co? Dziecko zapewne dostaje karę. I tu leży kwintesencja. Płaskogłowcy mają się nie pchać do kobiet, bo potem ich spotyka kara = nerwica. Ta nerwica to taka plaga egipska (=boska) od Boga żem go rozgniewał swym prostackim zachowaniem i pchałem się tam gdzie nie powinienem.
Bo niby czemu moi koledzy, którzy nie mają płaskiej głowy normalnie spotykają się z koleżankami, i mieli już wiele dziewczyn i nerwicy nie mają. Bo co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. Jak ktoś prawidłowo = anatomicznie wygląda to może wszystko.

Mogę się pochwalić, że dzisiaj udało mi się zbesztać wszystkie kobiety, które do mnie napisały z życzeniami na dzień mężczyzny i jestem z tego dumny. Mam nadzieje, że jak będę je traktował po chamsku to może sobie pójdą w końcu. Do niczego mi nie są potrzebne i wcale nie chodzi mi o zmniejszanie libido. Chodzi mi o to, co mam zrobić żeby wywiesić na czole informację "nie podchodź do mnie kobieto, bo cię nienawidzę", bo skoro mój wygląd nie jest dostatecznym hamulcem, mimo że kiedyś był to co innego może pomóc? :o

przez bittersweet 10 mar 2015, 20:54
Chodzi mi o to, co mam zrobić żeby wywiesić na czole informację "nie podchodź do mnie kobieto, bo cię nienawidzę", bo skoro mój wygląd nie jest dostatecznym hamulcem, mimo że kiedyś był to co innego może pomóc? :o
Pewka, jezeli tych kobiet nie odstrasza płaskogłowie ani jedno jądro, proponuje zebyś siegnał po radykalne srodki i przestał sie myć i zmieniac ubranie :idea: po tygodniu - dwóch sukces gwarantowany :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Steviear 10 mar 2015, 20:57
Bo niby czemu moi koledzy, którzy nie mają płaskiej głowy normalnie spotykają się z koleżankami

Mogę się pochwalić, że dzisiaj udało mi się zbesztać wszystkie kobiety, które do mnie napisały

:brawo: Brawoo..

przez neurotyk93 10 mar 2015, 21:05
No właśnie w tym problem, że to nie dzieci konkretnie, tylko dziewczyny właśnie. Więc niech się zdecydują czy w końcu uważają, że wstyd się ze mną pokazać przed koleżankami / ludźmi czy nie jak niby teraz kłamią. Niech nie myślą, że im to zapomnę. Póki co mój hipokamp pracuje prawidłowo.

przez Azazel 10 mar 2015, 21:53
neurotyk93, :) Hm. Specjalnie tak składasz zdania tak by sprawiać jak najbardziej antypatycznego ? Rozumiem, problemy fizyczne i to te w okolicach pasa, są dosyć poważne, nie za bardzo można z nimi coś zrobić, jedynie zaakceptować. Do puki tego się nie zrobi to będzie przeszkadzało jak plama na szybie w aucie, której nie można wytrzeć wycieraczką. Ten temat wygląda tak jak być chciał się poużalać ale nikt z twojego otoczenia juz nie chciał tego wysłuchiwać. Twoje argumenty są totalnie nielogiczne, najbardziej niedorzeczny chyba jest ten o matce która Cię nie przewracała do spania. I co ma do tego wszystkiego hipokamp:D? Nie pomyśl, że chcę po tobie jechać. Po prostu musisz wiedzieć, że aby sobie pomóc najpierw musisz wysłuchać to co mają do powiedzenia ludzie do których zgłaszasz się o pomoc. Jeśli już tak bardzo chcesz by kobiety przestały sie toba interesować to mam dla ciebie 100% skuteczną radzę :) Zacznij się nimi interesować, sprawiaj wrażenie napalonego buca! Z babami to jest tak, że jak chcesz jakąś znaleźć to wyrywają się jak mokra ryba z dłoni, im bardziej próbujesz ścisnąć to ta łatwiej zwiewa.
Według naukowców trzmiel ma zbyt wielką masę i gabaryty ciała by móc wzbić się w powietrze na tak małych skrzydłach... Ale trzmiel o tym nie wie :)

przez kaja123 10 mar 2015, 22:08
neurotyk93 napisał(a):Ale po co?
Ja właśnie kobiet NIENAWIDZĘ!!!, więc nie chce mieć z nimi do czynienia, więc co zrobić żeby oduczyć swoją psychikę, ciało interesowania się kobietami? :)

skoro je nienawidzisz to proste poniekąd ;) Myślę że wyolbrzymiasz problem. Ludzie niepełnosprawni, okaleczeni, oszpeceni, inwalidzi, brzydcy, chudzi, grubi, zezowaci, garbaci itd. itd. znajdują swoje drugie połówki, przyjaciół, bratnie dusze a Ty z powodu płaskiej potylicy (bo jądra nosisz w spodniach więc wszyscy nie widzą defektu) jesteś samotnikiem? Problem z zewnątrz wydaje się bardzo wyolbrzymiony.

przez zmęczona_wszystkim 10 mar 2015, 22:48
To chyba troll jakowyś....

przez Arasha 10 mar 2015, 23:21
Sorry, ale to wszystko, co piszesz nijak się kupy nie trzyma :pirate: Masz rzeczywiście jakąś mentalność gimbazową, bo Tobie się wydaje, że tylko Ty jesteś biedny, nieszczęśliwy i pokrzywdzony przez los.

neurotyk93 napisał(a):2. Ludzi z takimi wadami jak ja nie powinni próbować żyć normalnie. Nie powinni być rodzicami, być w związkach, nie chodzić na imprezy, do kina, do teatru, prowadzić samochodu itp. Wygląd to wygląd, a uroda to uroda. Ja tych pojęć nie łączę. Jeżeli ktoś ma płaską potylicę i jedno jądro niech się trzyma z daleka od przywilejów zapisanych osobnikom Homo sapiens.

Aha ... genialne :brawo: A co ma płaska głowa do prowadzenia samochodu ? No chyba, że Ci utrudnia normalny kontakt z rzeczywistością, to może lepiej dla dobra wszystkich nic nie robić. Dla Twojej wiadomości kolego, nawet osoby niepełnosprawne, prowadzą samochody, które dla ich potrzeb są specjalnie przystosowane, ale wedle Twojej kategorii człowieka, takie osoby to już w ogóle powinny w piwnicy siedzieć i się innym na oczy nie pokazywać. A niepełnosprawni malujący obrazy ... kto im dał prawo do trzymania pędzla w ustach i w ogóle jak mają śmiałość brać się za sztukę ? Przecież to niepełnoprawni obywatele. Wiesz, jak się to czyta, to się człowiekowi naprawdę odechciewa.

neurotyk93 napisał(a):Bo niby czemu moi koledzy, którzy nie mają płaskiej głowy normalnie spotykają się z koleżankami, i mieli już wiele dziewczyn i nerwicy nie mają. Bo co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. Jak ktoś prawidłowo = anatomicznie wygląda to może wszystko.

Taa ... może wszystko :pirate: Jesteś od wczoraj na forum i wydaje Ci się, że wszystko jest czarno - białe. Otóż, właśnie mylisz się i to bardzo. Jest na forum kilku bardzo fajnych chłopaków ( nawet w podobnym wieku ) i w dodatku przystojnych i co z tego ? Trafili na takie laski, które zrobiły ich w trąbę, a oni do dzisiaj leczą rany psychiczne. Żaden z nich nie skarżył się, że ma wady anatomiczne ... ale pewnie przemilczeli ...

neurotyk93 napisał(a):Mogę się pochwalić, że dzisiaj udało mi się zbesztać wszystkie kobiety, które do mnie napisały z życzeniami na dzień mężczyzny i jestem z tego dumny. Mam nadzieje, że jak będę je traktował po chamsku to może sobie pójdą w końcu. Do niczego mi nie są potrzebne i wcale nie chodzi mi o zmniejszanie libido. Chodzi mi o to, co mam zrobić żeby wywiesić na czole informację "nie podchodź do mnie kobieto, bo cię nienawidzę", bo skoro mój wygląd nie jest dostatecznym hamulcem, mimo że kiedyś był to co innego może pomóc? :o

Tak, to będzie najlepszy pomysł ... albo po prostu ignoruj wszystkie baby, jakie się na Twojej drodze pojawią - przynajmniej nikogo nie skrzywdzisz i sam będziesz zadowolony !

Brawo ! Gratuluję podejścia do życia, do innych ludzi i do siebie samego ! Nic, tylko brać przykład. Po prostu ręce opadają, jak się to czyta :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Wolfx 11 mar 2015, 00:19
neurotyk93,
Chłopie a nie myślałeś zapuścić długich włosów ja uważam że to genialny sposób na problem z głową,no chyba że jesteś łysy to już problem,a jedno jądro to pikuś gorzej jakbyś ptaka nie miał :-)
Wolfx

przez neurotyk93 15 mar 2015, 18:15
Arhol napisał(a):Cinszko - psychicznie raczej tego nie wyprzesz - zaprzeczenie własnej naturze jest (chyba?) prawie niemożliwe,albo skończysz jako hejter kobiet, mieliśmy tu takich 2 co wracali cyklicznie,nie idź tą drogą.

Czy mogę sie jakos skontaktowac z tymi hejterami kobiet? Moze oni mi cos doradzą...

Sortuj wg